Canon LV-X300

LV-X300

Projicējiet spilgtus un detalizētus attēlus ar klasisku malu attiecību 4:3, izmantojot Canon LV-X300. Uzticams un kluss darbībā, projektors ir aprīkots ar XGA izšķirtspēju, HDMI ieeju, un tam ir kompakti izmēri.

Ieguvumi

  • Izbaudiet precīzus un skaidrus attēlus ar klasisko XGA izšķirtspēju (1024 x 768 pikseļi)
  • Nodrošiniet spilgtus un košus attēlus ar 3000 lūmenu spilgtumu un 2300:1 kontrasta līmeni
  • 1,1x tālummaiņas objektīvs nodrošina elastīgas projektora novietošanas iespējas
  • Kompakts un viegls: tikai 2,5 kg
  • Vertikāla trapeces korekcija
  • 5000 h spuldzes ekspluatācija (6000 h Eco režīmā)
  • HDMI™ ports un 2x VGA porti
  • RJ-45 tīkla ports tālvadībai un uzraudzībai
  • Iebūvēts 10 W skaļrunis

Detalizēti par funkcijām

Canon LV-X300 — ieskatieties un izpētiet sīkāk

Spilgti, asi un precīzi attēli


Pircējus, kuri meklē ekonomiski izdevīgu portatīvo projektoru, kas nodrošina spilgtus, augstas kvalitātes attēlus, iepriecinās modelis LV-X300. Ar dabisko XGA izšķirtspēju (1024 x 768 pikseļi), 3000 lūmenu spilgtumu un 2300:1 kontrasta līmeni projektora DLP tehnoloģija nodrošina asus un precīzus attēlus. Projektora LV-X300 1,1x tālummaiņas objektīvs piedāvā elastīgas iespējas projektora novietošanai — tā ir būtiska priekšrocība šaurākā vidē, piemēram, sapulču telpā.

Ērta pārvadāšana


Projektora LV-X300 svars ir tikai 2,5 kg — tas ir pietiekami viegls, lai to pārnēsātu no vienas vietas uz citu. Šī iemesla dēļ tā ir lieliska izvēle uzņēmumiem un mācību iestādēm, kurām var būt nepieciešams projicēt vairākās telpās universitātē vai uzņēmuma birojos.

Vienkārša uzstādīšana


Varat būt pārliecināts, ka attēli saglabās perfektu ģeometrisko formu pat šaurās telpās, izmantojot vertikālo (+/- 30 grādu) trapeces korekciju. Papildu palīdzību lielisku rezultātu sasniegšanai vidē, kurā nav ekrāna, nodrošina ekrāna krāsas korekcijas funkcijas izmantošana. Tā kompensē attēla iekrāsošanos, kas notiek, to projicējot uz krāsainām sienām, tāpēc var redzēt skaidri projicētus attēlus ar dabiskām krāsām pat tad, ja ekrāns nav pieejams.

Samaziniet izmaksas, nevis kvalitāti


Jums būs zemas kopējās ekspluatācijas izmaksas, jo projektora LV-X300 spuldzei ir 5000 stundu ekspluatācijas laiks, kuru var pagarināt līdz 6000 stundām, izmantojot enerģiju taupošo Eco režīmu. Turklāt Eco režīms arī samazina enerģijas patēriņu līdz tikai 275 W. Projektors patērē mazāk nekā 1 W dīkstāves režīmā (LAN izslēgts). Eco režīms sniedz arī iespēju radīt klusu vidi, kurā nekas nenovērš uzmanību, samazinot ventilatora troksni līdz 29 dBA.

Daudzveidīgas savienošanas iespējas


Varat projicēt nekustīgus attēlus un filmas no dažāda veida avotiem, izmantojot projektora LV-X300 plašo ieeju izvēli. Izmantojiet HDMI™ portu, lai projicētu spilgtus un asus attēlus no mūsdienīgiem digitālajiem avotiem, tostarp Blu-ray disku atskaņotājiem un portatīvajiem datoriem. Vai vienkārši savienojiet ar kādu no diviem VGA portiem. Projektoru LV-X300 var uzraudzīt un kontrolēt ar tālvadību, izmantojot RJ-45 portu, un tas atbalsta standartu Crestron Connected™. Papildiniet prezentācijas ar augstas kvalitātes skaņu, izmantojot iebūvēto 10 W skaļruni.

Izstrādājuma tehniskie dati

Uzziniet vairāk par Canon LV-X300, tā funkcijām un iespējām.

DLP

DLP

Crestron

Krestons

HDMI Port

HDMI ports

Industry standard control protocol

Nozares standarta kontroles protokols

3-year-lamp-warranty-campaign