Canon LV-X300ST

LV-X300ST

Izbaudiet košus attēlus ar klasisku malu attiecību 4:3 no neliela attāluma ar šo kompakto projektoru. Ar projicēšanas līmeni 0,61:1, dabisko XGA izšķirtspēju un HDMI ieeju tas ir viegli pielāgojams projektors tiem pircējiem, kuri augsti vērtē pārnēsāšanas un vienkāršas uzstādīšanas ērtības.

Ieguvumi

  • Nodrošiniet precīzus attēlus ar klasisko XGA izšķirtspēju (1024 x 768 pikseļi)
  • Izbaudiet košu 3000 lūmenu spilgtumu un 2300:1 kontrasta līmeni
  • Projicēšanas līmenis 0,61:1– izveidojiet lielu attēlu no maza attāluma
  • 1,0x fiksēts, augstas kvalitātes projicēšanas objektīvs nelielam attālumam
  • Kompakts un viegls: tikai 2,8 kg
  • -18° / +12° vertikāla trapeces korekcija
  • 4000 h spuldzes ekspluatācija (6000 h Eco režīmā)
  • HDMI™ ports un 2x VGA porti
  • RJ-45 tīkla ports tālvadībai un uzraudzībai
  • Iebūvēts 10 W skaļrunis

Detalizēti par funkcijām

Canon LV-X300ST — ieskatieties un izpētiet sīkāk

Spilgti, asi un precīzi attēli


Projektors LV-X300ST būs vislabākā izvēle tiem klientiem, kuriem nepieciešami augstas kvalitātes, tomēr pieejami, projektori spilgtu attēlu projicēšanai no neliela attāluma. Ar klasisko malu attiecību 4:3 un XGA izšķirtspēju (1024 x 768 pikseļi), 3000 lūmenu spilgtumu un 2300:1 kontrasta līmeni projektora DLP tehnoloģija nodrošina asus un precīzus attēlus. Salīdzinot ar parastajiem projektoriem, projicēšanas līmenis 0,61:1 ievērojami samazina attēla rādīšanas attālumu, tāpēc tas ir lieliski piemērots lietošanai mazās sapulču telpās un klasēs.

Ērta pārvadāšana


Projektora LV-X300ST svars ir tikai 2,8 kg — tas ir pietiekami viegls, lai to pārnēsātu no vienas vietas uz citu. Šī iemesla dēļ tā ir lieliska izvēle uzņēmumiem un mācību iestādēm, kurām var būt nepieciešams projicēt vairākās telpās universitātē vai uzņēmuma birojos, tostarp mazās telpās.

Vienkārša uzstādīšana


Varat būt pārliecināts, ka attēli saglabās perfektu ģeometrisko formu pat šaurās telpās, izmantojot vertikālo (-18/+12 grādu) trapeces korekciju. Papildu palīdzību lielisku rezultātu sasniegšanai vidē, kurā nav ekrāna, nodrošina ekrāna krāsas korekcijas funkcija, kas kompensē attēla iekrāsošanos, kas notiek, to projicējot uz krāsainām sienām. Tāpēc auditorija var skatīt skaidri projicētus attēlus ar dabiskām krāsām pat tad, ja ekrāns nav pieejams.

Samaziniet izmaksas, nevis kvalitāti


Jums būs zemas kopējās ekspluatācijas izmaksas, jo projektora LV-X300ST spuldzei ir 4000 stundu ekspluatācijas laiks, kuru var pagarināt līdz 6000 stundām, izmantojot enerģiju taupošo Eco režīmu. Turklāt Eco režīms arī samazina enerģijas patēriņu līdz tikai 270 W. Projektors patērē mazāk nekā 1 W dīkstāves režīmā (LAN izslēgts). Eco režīms sniedz arī iespēju radīt klusu vidi, kurā nekas nenovērš uzmanību, samazinot ventilatora troksni līdz 29 dBA. Turklāt vislabākais ir tas, ka tam nav gaisa filtru, kuri jātīra vai jāmaina.

Daudzveidīgas savienošanas iespējas


Plaša ieeju izvēle nozīmē to, ka LV-X300ST vienkārši projicē nekustīgus attēlus un filmas no dažāda veida avotiem. HDMI™ porta ieeja nodrošina spilgtu un asu attēlu projicēšanu no mūsdienīgiem digitālajiem avotiem, tostarp Blu-ray disku atskaņotājiem un portatīvajiem datoriem. Divi VGA porti nodrošina iespēju izveidot savienojumu ar vecākiem datoriem. Projektoru LV-X300ST var uzraudzīt un kontrolēt ar tālvadību, izmantojot RJ-45 portu, un tas atbalsta standartu Crestron Connected™. Papildiniet prezentācijas ar augstas kvalitātes skaņu, izmantojot iebūvēto 10 W skaļruni.

Izstrādājuma tehniskie dati

Uzziniet vairāk par Canon LV-X300ST, tā funkcijām un iespējām.

DLP

DLP

Crestron

Krestons

HDMI Port

HDMI ports

Industry standard control protocol

Nozares standarta kontroles protokols

3-year-lamp-warranty-campaign