Canon LV-WX300UST

LV-WX300UST

Kompaktais, portatīvais un viegli uzstādāmais projektors LV-WX300UST ar dabisku WXGA izšķirtspēju ir lieliski piemērots spilgtu, skaidru platekrāna attēlu projicēšanai no īpaši maza attāluma nelielās sanāksmju telpās un klasēs.

Ieguvumi

  • Kompakts un portatīvs projektors, kurš sver tikai 5 kg un ar kuru var projicēt no īpaši maza attāluma
  • Bez piepūles projicējiet spilgtus un skaidrus 100 collu attēlus pat no 445 mm attāluma
  • DLP panelis ar dabisko WXGA izšķirtspēju (1280 x 800 pikseļi) un malu attiecību 16:10
  • Izbaudiet košu 3000 lūmenu spilgtumu un 7500:1 kontrasta līmeni
  • +/-40° vertikāla trapeces korekcija
  • Līdz 8000 h lampas darbmūža ilgums un tikai 29 dBA ekonomiskajā režīmā
  • 6 asu krāsu korekcija ar ekrāna krāsu regulēšanu
  • Divi HDMI porti un RJ-45 tīkla ports
  • Divi iebūvēti 10 W skaļruņi

Detalizēti par funkcijām

Canon LV-WX300UST — ieskatieties un izpētiet sīkāk

Kompakts un portatīvs projektors projicēšanai no īpaši maza attāluma


Projektors LV-WX300UST piedāvā projicēšanu uz liela ekrāna no īpaši maza attāluma pat ļoti šaurās vietās. Tas projicē asu un skaidru 100 collu attēlu pat no 44,5 cm projicēšanas attāluma. Ja to piestiprina pie sienas, prezentācijas vadītāji netiek apžilbināti, tiek samazināts laukums, kuru viņi var aizklāt ar savu ķermeni, un novērstas ēnas uz ekrāna. Kompakti ārējie izmēri 287 x 122,6 x 374,5 mm un tikai 5 kg svars — tas ir pietiekami mazs un viegls, lai to ērti pārnēsātu no vienas vietas uz citu. Tāpēc tas ir lieliski piemērots uzņēmumiem un izglītības iestādēm, kurām jāprojicē daudzās mazās sapulču telpās vai klasēs gan korporatīvos birojos, gan mācību iestādēs.

Īpaši koši augstas kvalitātes attēli


Projektors LV-WX300UST nodrošina spilgtus, asus un precīzus attēlus, pateicoties projektorā izmantotajai DLP tehnoloģijai ar dabisko WXGA izšķirtspēju (1280 x 800 pikseļi), 3000 lumenu spilgtumam un kontrasta līmenim 7500:1. Krāsas ir izteiksmīgas un patiesas, ar piesātinātu melno krāsu. Tekstu ir vienkāršāk lasīt, grafikas izskatās vienmērīgas un nav režģa efekta pēdu, kas parasti redzams tradicionālo LCD projektoru attēlos. Ar platleņķa malu attiecību 16:10, tas ir lieliski piemērots lietošanai kopā ar mūsdienīgiem platekrāna klēpjdatoriem.

Vienkārša uzstādīšana


Varat būt pārliecināts, ka attēli saglabās perfektu ģeometrisko formu pat šaurās telpās, izmantojot vertikālo (+/-40 grādu) trapeces korekciju. Uzlabota 6 asu krāsu korekcija un ekrāna krāsu regulēšana nodrošina skaidri projicētus attēlus uz krāsainas virsmas, ja baltais projektora ekrāns nav pieejams.

Daudzveidīgas savienošanas iespējas


Var projicēt nekustīgus attēlus un filmas no dažāda veida avotiem, izmantojot projektora LV-WX300UST plašo ieeju izvēli. Tā ietver divus HDMI™ portus, lai projicētu spilgtus un asus attēlus no dažāda veida digitālajiem video un datora avotiem. Iebūvētais RJ-45 tīkla ports nodrošina attālu uzraudzību un vadību, kā arī atbalsta standartu Crestron Connected™. Papildiniet prezentācijas ar augstas kvalitātes skaņu, izmantojot divus iebūvētos 10 W skaļruņus.

Ekonomiska un vienkārša ekspluatācija


Projektora LV-WX300UST darbība ir ekonomiska, pateicoties 5000 stundu lampas darbmūža ilgumam, kuru enerģiju taupošais ekonomiskais režīms pagarina līdz 8000 stundām. Ekonomiskais režīms samazina arī enerģijas patēriņu līdz 270 W un ventilatora darbības troksni līdz 29 dBA, nodrošinot klusāku apkārtējo vidi. Ekspluatācija ir vienkārša, jo lampas maiņa ir ātra un ērta.

Izstrādājuma tehniskie dati

Uzziniet vairāk par Canon LV-WX300UST, tā funkcijām un iespējām.

DLP

DLP

Crestron

Krestons

HDMI Port

HDMI ports

Industry standard control protocol

Nozares standarta kontroles protokols

3-year-lamp-warranty-campaign