Canon LV-WX310ST

LV-WX310ST

Šis WXGA portatīvais projektors projicēšanai no maza attāluma ir viegls un kompakts un nodrošina spilgtus platekrāna attēlus no maza attāluma. Pielāgojamība, pateicoties HDMI, MHL saderībai un tīkla portam, un augsta kvalitāte — teicama izvēle pircējiem, kas rūpīgi apsver izmaksas.

LV-WX310ST

Ieguvumi

  • Rādiet asus platekrāna attēlus ar dabisko WXGA izšķirtspēju (1280 x 800 pikseļi)
  • Izbaudiet iespaidīgu 3100 lumenu spilgtumu un kontrasta attiecību 10 000:1, kas nodrošina piesātinātas melnās krāsas
  • Rādiet lielus attēlus ar objektīvu projicēšanai no maza attāluma, kura projicēšanas koeficients ir 0,49:1
  • DLP™ panelis nepārtraukti nodrošina asus un precīzus attēlus
  • Viegls un portatīvs — tikai 2,8 kg
  • HDMI™ porti, kas saderīgi ar RJ-45 un MHL; atbalsta 3D saturu, izmantojot sistēmu DLP-Link
  • Vertikāla un horizontāla trapeces korekcijas funkcija (+/-15°) pasargā no kropļojumiem
  • 6 asu krāsu korekcija un funkcija Screen Colour nodrošina pielāgošanos atbilstošajai videi
  • Līdz pat 6000 stundu lampas darbmūžs un 3 gadu lampas nomaiņas garantija*
  • Iebūvēts 10 W skaļrunis un audio līnijas izeja, kā arī klusa darbība  — tikai 29 dB

Detalizēti par funkcijām

Canon LV-WX310ST — ieskatieties un izpētiet sīkāk

Spilgti, dabiski attēli no maza attāluma


Tiem, kuru budžets ir ierobežots, tomēr nepieciešams platekrāna portatīvais projektors spilgtu attēlu projicēšanai no maza attāluma, Canon LV-WX310ST ir dabiska izvēle. Izbaudiet precīzos, asos un platos attēlus, pateicoties dabiskai WXGA (1280 x 800 pikseļu) izšķirtspējai un malu attiecībai 16:10. Košas krāsas un piesātināti melnie toņi tiek nodrošināti, pateicoties projektora 3100 lumenu spilgtumam un kontrasta attiecībai 10 000:1. Projicēšanas koeficients 0,49:1 un īpašais 1,0 x fiksētais objektīvs projicēšanai no maza attāluma nodrošina tam plašas novietošanas iespējas — 2,5 m attēlu var projicēt pat no 1,22 m attāluma. Kopā ar DLP paneļa tehnoloģiju, kas uzlabo dabisku attēlu kvalitāti, projektors LV-WX310ST piedāvā uzvarošo kvalitātes un cenas apvienojumu.

Vienkārši panākt lieliskus rezultātus


Ģeometriski precīzi attēli tiek nodrošināti, pateicoties vertikālai un horizontālai trapeces korekcijai +/-15°. Vietās, kurās ir spilgts dabiskais apgaismojums vai kurās attēls jāprojicē uz krāsainām virsmām, ekrāna krāsu korekcijas funkcija nodrošina spilgtus attēlus un dabiskas krāsas. 6 asu krāsu koriģēšana sniedz precīzas nokrāsas, piesātinājuma un citu svarīgu parametru kontroles iespējas, palīdzot projicēt valdzinošus attēlus praktiski jebkuros apstākļos.

Vienkārša savienošana


Izbaudiet iespēju projicēt augstas kvalitātes attēlus no dažādiem avotiem, pateicoties projektora LV-WX310ST ieeju klāstam. HDMI ports ļauj izmantot klēpjdatora HDMI izvadi, lai panāktu asākus, detalizētākus attēlus, bet iespaidīgu 3D saturu ir vienkārši atskaņot, izmantojot sistēmu DLP-Link. Papildu ērtībām MHL saderība ļauj projicēt no jebkura planšetdatora, kuram iespējota tehnoloģija MHL, izmantojot projektora HDMI portu. Izmantojot RJ-45 tīkla portu, projektoru var tieši savienot, vadīt un apkalpot, samazinot IT komandas noslodzi.

Viegls un portatīvs


Ar tikai 2,8 kg svaru LV-WX310ST ir pietiekami viegls, lai to ērti pārnēsātu; lai pārvadāšana būtu vēl vienkāršāka, izvēlēties mīkstu, aizsargājošu pārnēsāšanas somiņu. Kad esat nokļuvis plānotajā vietā, projektoru ir vienkārši arī savienot: visi tā porti un savienotāji ir ērti sagrupēti, lai piekļuve tiem būtu ārkārtīgi vienkārša. Padariet prezentācijas iespaidīgākas un uzlabojiet savas auditorijas pieredzi, iebūvētajam augstas kvalitātes skaļrunim pievienojot jebkādu audio avotu vai arī saistot projektoru ar pastiprinātāju vai PA sistēmu, izmantojot audio izejas līniju.

Pieejama ekspluatācijas cena


Izvēlieties projektoru LV-X320, un ekspluatācijas izmaksas būs pievilcīgi zemas. Lampas darbmūža ilgums ir līdz 6000 stundām režīmā Eco; turklāt Canon dāsnā 3 gadu garantija* lampām nodrošina līdz 3 nomaiņas lampām garantijas perioda laikā, ja normālas lietošanas apstākļos lampa vairs nedarbojas, tā efektīvi samazinot iespējamās būtiskās izmaksas. Elektroenerģijas patēriņš darbības laikā ir tikai 350 W (240 W režīmā Eco), lai samazinātu izmaksas un palīdzētu jums ilgtspējīgi vadīt uzņēmumu. Ekspluatācijas izmaksas ir pavisam nelielas, pateicoties konstrukcijai bez filtra un vienkāršai lampas nomaiņai caur projektora augšējo paneli. Lai nodrošinātu, ka auditorijas uzmanību nenovērš fona trokšņi, projektora LV-X320 ventilators režīmā Eco darbojas tikai ar 29 dB skaļumu.

*Atšķirīga dažādās valstīs. Produkts jāreģistrē 60 dienu laikā.

Izstrādājuma tehniskie dati

Uzziniet vairāk par Canon LV-WX310ST, tā funkcijām un iespējām.

DLP

DLP

Crestron

Krestons

HDMI Port

HDMI ports

Industry standard control protocol

Nozares standarta kontroles protokols

MHL

MHL

3-year-lamp-warranty-campaign