Canon LV-WX320

LV-WX320

Šis portatīvais WXGA projektors nodrošina spilgtus, augstas kvalitātes attēlus un ir izcili kompakts un viegls. HDMI, MHL saderība un tīkla ports nodrošina plašas izmantošanas iespējas par izdevīgu cenu.

LV-WX320

Ieguvumi

  • Skatiet asus platekrāna attēlus ar dabisko WXGA izšķirtspēju (1280 x 800 pikseļi)
  • Izbaudiet iespaidīgu spilgtumu (3200 lumeni) un kontrasta attiecību 10 000:1, kas nodrošina piesātinātas melnās krāsas
  • DLP™ panelis nepārtraukti nodrošina asus un precīzus attēlus
  • Viegls un portatīvs — tikai 2,5 kg
  • 1,1 reizes manuālas tālummaiņas objektīvs sniedz iespēju projektoru novietot visdažādākajās vietās
  • HDMI™ porti, kas saderīgi ar RJ-45 un MHL; atbalsta 3D saturu, izmantojot sistēmu DLP-Link
  • Vertikālas un horizontālas korekcijas funkcija (+/-30°), kas pasargā no kropļojumiem
  • 6 asu krāsu korekcija un funkcija Screen Colour nodrošina pielāgošanos atbilstošajai videi
  • Līdz pat 6000 stundu lampas darbmūžs un 3 gadu lampas nomaiņas garantija*
  • Iebūvēts 10 W skaļrunis un audio līnijas izeja, kā arī klusa darbība  — tikai 29 dB

Detalizēti par funkcijām

Canon LV-WX320 — ieskatieties un izpētiet sīkāk

Spilgti, precīzi attēli


Canon LV-WX320 ir lieliska izvēle iestādēm, kurām nepieciešams izcils portatīvais projektors un kuras vēlas to iegādāties par saprātīgu cenu. Izbaudiet precīzos un pārsteidzoši asos platekrāna attēlus, pateicoties dabiskai WXGA (1280 x 800 pikseļu) izšķirtspējai un malu attiecībai 16:10. Košas krāsas un piesātināti melnie toņi tiek nodrošināti nepārtraukti, pateicoties projektora 3200 lumenu spilgtumam un kontrasta attiecībai 10 000:1. Kopā ar DLP paneļu tehnoloģiju, kas samazina režģa efektu, kurš sastopams daudziem līdzīgas cenu kategorijas projektoriem, LV-WX320 piedāvā uzvarošo kvalitātes un cenas apvienojumu.

Vienkārši panākt lieliskus rezultātus


Nodrošiniet attēlu ģeometrisko precizitāti, pateicoties +/-30° vertikālas un horizontālas korekcijas funkcijai. Lai projektors būtu vēl ērtāk pielāgojams, 1,1 reizes manuālā tālummaiņa palīdz skaidri un precīzi projicēt attēlus pat šaurās telpās. Vietās, kurās ir spilgts dabiskais apgaismojums vai kurās attēls jāprojicē uz krāsainām virsmām, ekrāna krāsu korekcijas funkcija nodrošina spilgtus, skaidrus attēlus un dabiskas krāsas.

Vienkāršas savienošana


Izbaudiet plašās iespējas projicēt augstas kvalitātes attēlus no dažādiem avotiem, pateicoties projektora LV-WX320 plašajam ieeju klāstam. HDMI ports nodrošina iespēju izmantot HDMI izvadi, kas parasti ir klēpjdatoriem, lai panāktu asākus, skaidrākus un detalizētākus attēlus; turpretim iespaidīgu 3D saturu ir vienkārši atskaņot, izmantojot sistēmu DLP-Link. Papildu ērtībām MHL saderība ļauj projicēt no jebkura planšetdatora, kuram iespējota tehnoloģija MHL, izmantojot projektora HDMI portu. Izmantojot RJ-45 tīkla portu, projektoru var tieši savienot, vadīt un apkalpot, samazinot IT komandas noslodzi.

Viegls un portatīvs


Neraugoties uz izcilajām specifikācijām, projektors LV-WX320 sver tikai 2,5 kg un ir pietiekami viegls, lai to ērti pārnēsātu uz sapulcēm, lekcijām, semināriem vai prezentācijām. Lai pārnēsāšana būtu ērtāka, ir pieejama mīksta, aizsargājoša pārnēsāšanas somiņa. Kad esat nokļuvis plānotajā vietā, projektoru ir vienkārši arī savienot: visi tā porti un savienotāji ir ērti sagrupēti, lai piekļuve tiem būtu ārkārtīgi vienkārša. Padariet prezentācijas iespaidīgākas un uzlabojiet savas auditorijas pieredzi, iebūvētajam augstas kvalitātes skaļrunim pievienojot jebkādu audio avotu vai arī saistot projektoru ar pastiprinātāju vai PA sistēmu, izmantojot audio izejas līniju.

Pieejama ekspluatācijas cena


Izvēlieties projektoru LV-WX320, un ekspluatācijas izmaksas būs pievilcīgi zemas. Lampas darbmūža ilgums ir līdz 6000 stundām režīmā Eco; turklāt Canon dāsnā 3 gadu garantija* lampām nodrošina līdz 3 nomaiņas lampām garantijas perioda laikā, ja normālas lietošanas apstākļos lampa vairs nedarbojas, tā efektīvi samazinot iespējamās būtiskās izmaksas. Elektroenerģijas patēriņš darbības laikā ir tikai 350 W (240 W režīmā Eco), lai samazinātu izmaksas un palīdzētu jums ilgtspējīgi vadīt uzņēmumu. Ekspluatācijas izmaksas ir pavisam nelielas, pateicoties konstrukcijai bez filtra un vienkāršai lampas nomaiņai caur projektora augšējo paneli. Lai nodrošinātu, ka auditorijas uzmanību nenovērš fona trokšņi, projektora LV-WX320 ventilators režīmā Eco darbojas tikai ar 29 dB skaļumu.

*Atšķirīga dažādās valstīs. Produkts jāreģistrē 60 dienu laikā.

Izstrādājuma tehniskie dati

Uzziniet vairāk par Canon LV-WX320, tā funkcijām un iespējām.

DLP

DLP

Crestron

Krestons

HDMI Port

HDMI ports

Industry standard control protocol

Nozares standarta kontroles protokols

MHL

MHL

3-year-lamp-warranty-campaign