Canon LV-X310ST

LV-X310ST

Šis XGA portatīvais projektors projicēšanai no maza attāluma ir viegls un kompakts un nodrošina spilgtus, asus attēlus no maza attāluma. Uzticama darbība un zemas ekspluatācijas izmaksas padara to par lielisku izvēli tiem, kuri rūpīgi apsver cenu.

LV-X310ST

Ieguvumi

  • Rādiet asus, augstas kvalitātes attēlus ar klasisko XGA izšķirtspēju (1024 x 768 pikseļi)
  • Izbaudiet spilgtas krāsas un piesātinātus melnos toņus ar 3100 lumeniem un kontrasta attiecību 10 000:1
  • Rādiet lielus attēlus ar objektīvu projicēšanai no maza attāluma, kura projicēšanas koeficients ir 0,61:1
  • Skatiet asus, detalizētus attēlus, pateicoties DLP™ panelim
  • Viegls un kompakts, lai to ērti pārnēsātu, — tikai 2,8 kg
  • HDMI™ porti, kas saderīgi ar RJ-45 un MHL; atbalsta 3D saturu, izmantojot sistēmu DLP-Link
  • Vertikāla un horizontāla trapeces korekcijas funkcija (+/-15°) saglabā attēlu patieso izskatu
  • 6 asu krāsu korekcija un funkcija Screen Colour nodrošina pielāgošanos atbilstošajai videi
  • Līdz pat 6000 stundu lampas darbmūžs un 3 gadu lampas nomaiņas garantija*
  • Iebūvēts 10 W skaļrunis un audio līnijas izeja, kā arī klusa darbība  — tikai 29 dB

Detalizēti par funkcijām

Canon LV-X310ST — ieskatieties un izpētiet sīkāk

Spilgti un precīzi attēli no maza attāluma


Canon LV-X310ST būs lieliski piemērots organizācijām, kam nepieciešams portatīvs izcilas kvalitātes projektors projicēšanai no maza attāluma par lielisku cenu. Jūsu auditorija varēs izbaudīt precīzus, asus attēlus ar dabisko XGA (1024 x 768 pikseļu) izšķirtspēju. Pateicoties 3100 lumenu spilgtumam un kontrasta attiecībai 10 000:1, projektors attēlo spilgtas, dabiskas krāsas un piesātinātus melnos toņus. Projicēšanas koeficients 0,61:1 un īpašais 1,0 x fiksētais objektīvs projicēšanai no maza attāluma sniedz plašas novietošanas iespējas — 2,5 m attēlu var projicēt pat no 1,5 m attāluma. Kopā ar DLP paneļa tehnoloģiju, kas uzlabo attēlu kvalitāti, projektors LV-X310ST piedāvā iespaidīgu cenas un veiktspējas attiecību.

Vienkārši panākt lieliskus rezultātus


Saglabājiet attēlu ģeometrisko precizitāti pat šaurās telpās, pateicoties vertikālai un horizontālai trapeces korekcijai +/-15°. Ja ir spilgts dabiskais apgaismojums vai attēls jāprojicē uz krāsainām virsmām, ekrāna krāsu korekcijas funkcija automātiski nodrošina spilgtus attēlus un dabiskas krāsas. Lai jūs varētu projicēt valdzinošus attēlus praktiski jebkuros apstākļos, 6 asu krāsu koriģēšana sniedz iespēju precīzi kontrolēt nokrāsu, piesātinājumu un citus svarīgus parametrus.

Savienojiet, kā vēlaties


Izmantojiet projektoru LV-X310ST, lai projicētu augstas kvalitātes attēlus no dažādiem avotiem, pateicoties tā plašajai ieeju izvēlei. HDMI ports ļauj izmantot klēpjdatora HDMI izvadi, lai panāktu asākus, detalizētākus attēlus, bet iespaidīgu 3D saturu ir vienkārši atskaņot, izmantojot sistēmu DLP-Link. Papildu ērtībām MHL saderība ļauj projicēt no jebkura planšetdatora, kuram iespējota tehnoloģija MHL, izmantojot projektora HDMI portu. Izmantojot RJ-45 tīkla portu, projektoru var tieši savienot, vadīt un apkalpot, samazinot IT komandas noslodzi.

Viegls un portatīvs


Vieglais un kompaktais projektors LV-X310ST, kura svars ir tikai 2,8 kg, ir ērti pārnēsājams uz sapulcēm, lekcijām, semināriem vai prezentācijām. Lai pārnēsāšana būtu ērtāka, ir pieejama mīksta, aizsargājoša pārnēsāšanas somiņa. Kad esat nokļuvis plānotajā vietā, projektoru ir vienkārši arī savienot: visi tā porti un savienotāji ir ērti sagrupēti, lai piekļuve tiem būtu ārkārtīgi vienkārša. Padariet prezentācijas iespaidīgākas un uzlabojiet savas auditorijas pieredzi, iebūvētajam augstas kvalitātes skaļrunim pievienojot jebkādu audio avotu vai arī saistot projektoru ar pastiprinātāju vai PA sistēmu, izmantojot audio izejas līniju.

Samaziniet izdevumus, nevis kvalitāti


Izvēloties projektoru LV-X310ST, jums būs mazākas ekspluatācijas izmaksas. Lampas darbmūža ilgums ir līdz 6000 stundām režīmā Eco; turklāt dāsnā 3 gadu garantija* lampām efektīvi samazina lampu nomaiņas izmaksas - 3 gadu periodā lampas tiek nomainītas, ja normālas lietošanas apstākļos vairs nedarbojas. Elektroenerģijas patēriņš darbības laikā ir tikai 350 W (240 W režīmā Eco), lai samazinātu izmaksas un palīdzētu jums ilgtspējīgi vadīt uzņēmumu. Ekspluatācijas izmaksas ir minimālas, pateicoties konstrukcijai bez filtra, un lampas ir vienkārši nomainīt no projektora augšējā paneļa. Lai nodrošinātu, ka auditorijas uzmanību nenovērš fona trokšņi, projektora LV-X310ST ventilators režīmā Eco darbojas tikai ar 29 dB skaļumu.

*Atšķirīga dažādās valstīs. Produkts jāreģistrē 60 dienu laikā.

Izstrādājuma tehniskie dati

Uzziniet vairāk par Canon LV-X310ST, tā funkcijām un iespējām.

DLP

DLP

Crestron

Krestons

HDMI Port

HDMI ports

Industry standard control protocol

Nozares standarta kontroles protokols

MHL

MHL

3-year-lamp-warranty-campaign