Canon LV-X320

LV-X320

Portatīvs XGA projektors, kas ar komfortabli mazu un vieglu ierīci nodrošina spilgtus attēlus. Precīza darbība un vienkārša ekspluatācija šo ierīci padara par lielisku izvēli tiem pircējiem ar ierobežotu budžetu, kuri vēlas iegādāties augstas kvalitātes projektoru.

/Images/LV-X320%20Extra_tcm211-1288377.jpg

Iespējas

 • Projicējiet asus, augstas kvalitātes attēlus ar klasisko XGA izšķirtspēju (1024 x 768 pikseļi)
 • Izbaudiet spilgtas krāsas un piesātinātus melnos toņus ar 3200 lumeniem un kontrasta attiecību 10 000:1
 • Skatiet asus, detalizētus attēlus, pateicoties DLP™ panelim
 • Viegls un kompakts, lai to ērti pārnēsātu, — tikai 2,5 kg
 • 1,1 reizes manuālas tālummaiņas objektīvs novietošanai dažādās vietās
 • HDMI™ porti, kas saderīgi ar RJ-45 un MHL; atbalsta 3D saturu, izmantojot sistēmu DLP-Link
 • Vertikālas un horizontālas korekcijas funkcija (+/-30°) saglabā attēlu patieso izskatu
 • 6 asu krāsu korekcija un funkcija Screen Colour nodrošina pielāgošanos atbilstošajai videi
 • Līdz pat 6000 stundu lampas darbmūžs un 3 gadu lampas nomaiņas garantija*
 • Iebūvēts 10 W skaļrunis un audio līnijas izeja, kā arī klusa darbība  — tikai 29 dB

Detalizēti par funkcijām

Canon LV-X320 — ieskatieties un izpētiet sīkāk

Spilgti, precīzi attēli


Ja meklējat portatīvu projektoru, kas nodrošina izcilu kvalitāti un kuram ir īpaši izdevīga cena, izvēlieties Canon LV-X320. Jūsu auditorija varēs izbaudīt precīzus, asus attēlus ar dabisko XGA (1024 x 768 pikseļu) izšķirtspēju. Pateicoties 3200 lumenu spilgtumam un kontrasta attiecībai 10 000:1, projektors attēlo spilgtas, dabiskas krāsas un piesātinātus melnos toņus. DLP paneļa tehnoloģija novērš attēla kropļošanu un nodrošina dabiskāku spilgtumu nekā citi līdzīgas cenas portatīvie projektori, tāpēc šī ir izcila izvēle pircējiem ar ierobežotu budžetu.

Vienkārša uzstādīšana


Pat šaurās telpās varat nodrošināt attēlu ģeometrisko precizitāti, pateicoties +/-30° vertikālās un horizontālās korekcijas funkcijai. Lai projektors būtu vēl ērtāk pielāgojams, 1,1 reizes manuālā tālummaiņa ļauj izvēlēties projektora novietojumu, kas ir lieliski šaurākā vidē. Ja ir spilgts dabiskais apgaismojums vai attēls jāprojicē uz krāsainām virsmām, ekrāna krāsu korekcijas funkcija joprojām nodrošina spilgtus, skaidrus attēlus un dabiskas krāsas.

Savienojiet, kā vēlaties


Pateicoties projektora LV-X320 plašajai ieeju izvēlei, jums ir iespēja projicēt augstas kvalitātes attēlus no dažādiem avotiem. HDMI ports nodrošina iespēju izmantot HDMI izvadi, kas parasti ir klēpjdatoriem, un panākt asākus, skaidrākus un detalizētākus attēlus; turpretim iespaidīgu 3D saturu ir vienkārši atskaņot, izmantojot sistēmu DLP-Link. Papildu ērtībām MHL saderība ļauj projicēt no jebkura planšetdatora, kuram iespējota tehnoloģija MHL, izmantojot projektora HDMI portu. Izmantojot RJ-45 tīkla portu, projektoru var tieši savienot, vadīt un apkalpot, samazinot IT komandas noslodzi.

Viegls un portatīvs


Vieglais un kompaktais LV-X320, kura svars ir tikai 2,5 kg, ir ērti pārnēsājams uz sapulcēm, lekcijām, semināriem vai prezentācijām. Lai pārnēsāšana būtu ērtāka, ir pieejama mīksta, aizsargājoša pārnēsāšanas somiņa. Kad esat nokļuvis plānotajā vietā, projektoru ir vienkārši arī savienot: visi tā porti un savienotāji ir ērti sagrupēti, lai piekļuve tiem būtu ārkārtīgi vienkārša. Padariet prezentācijas iespaidīgākas un uzlabojiet savas auditorijas pieredzi, iebūvētajam augstas kvalitātes skaļrunim pievienojot jebkādu audio avotu vai arī saistot projektoru ar pastiprinātāju vai PA sistēmu, izmantojot audio izejas līniju.

Samaziniet izdevumus, nevis kvalitāti


Izvēlieties projektoru LV-X320, un ekspluatācijas izmaksas būs pievilcīgi zemas. Lampas darbmūža ilgums ir līdz 6000 stundām režīmā Eco; turklāt Canon dāsnā 3 gadu garantija* lampām nodrošina līdz 3 nomaiņas lampām garantijas perioda laikā, ja normālas lietošanas apstākļos lampa vairs nedarbojas, tā efektīvi samazinot iespējamās būtiskās izmaksas. Elektroenerģijas patēriņš darbības laikā ir tikai 350 W (240 W režīmā Eco), lai samazinātu izmaksas un palīdzētu jums ilgtspējīgi vadīt uzņēmumu. Ekspluatācijas izmaksas ir pavisam nelielas, pateicoties konstrukcijai bez filtra un vienkāršai lampas nomaiņai caur projektora augšējo paneli. Lai nodrošinātu, ka auditorijas uzmanību nenovērš fona trokšņi, projektora LV-X320 ventilators režīmā Eco darbojas tikai ar 29 dB skaļumu.

 • *Atšķirīga dažādās valstīs. Produkts jāreģistrē 60 dienu laikā.

Izstrādājuma specifikācija:

Uzziniet vairāk par Canon LV-X320, tā funkcijām un iespējām.

DLP

DLP

Crestron

Krestons

HDMI Port

HDMI ports

Industry standard control protocol

Nozares standarta kontroles protokols

MHL

MHL