Canon LX-MW500

LX-MW500

Ar 5000 lūmeniem un kontrasta attiecību 3750:1 šis WXGA daļēji uzstādāmais projektors ir lieliski piemērots lietotājiem, kuri vēlas spilgtus, augstas kvalitātes attēlus no pieejamas un daudzpusīgas ierīces.

LX-MW500

Ieguvumi

 • Daļēji uzstādāmais projektors ar augstu spilgtumu piedāvā izcilu vērtību par izdevīgu cenu
 • Dabiska WXGA izšķirtspēja (1280 x 800 pikseļi) ar malu attiecību 16:10
 • Tehnoloģija DLP™ nodrošina augstu kontrastu un izteiksmīgas krāsas
 • 5000 lūmenu spilgtums nodrošina spilgtus, dzidrus attēlus, neskatoties uz projektora kompaktajiem izmēriem
 • Kontrasta attiecība 3750:1 ļauj attēlot piesātinātas krāsas un patiesu melno krāsu
 • Divi HDMI (MHL saderība) un RJ-45 tīkla porti palielina pielāgojamību
 • 1,6 reižu manuālas tālummaiņas objektīvs atrodas vidū, lai nodrošinātu vienkāršāku uzstādīšanas pozicionēšanu
 • Ar četru punktu trapeces korekcijas funkciju (+/-30°) ir vienkārši uzturēt attēla ģeometrisko formu
 • 6 asu krāsu korekcija palīdz sasniegt izcilus rezultātus ar plašu attēlu klāstu
 • Līdz pat 2500 stundu lampas darbmūžs un pagarināta 3 gadu lampas garantija
 • 10 W skaļrunis ar audio līnijas izeju nodrošina pilnīgu audiovizuālās sistēmas risinājumu

Detalizēti par funkcijām

Canon LX-MW500 — ieskatieties un izpētiet sīkāk

Koši un precīzi attēli


Projektora LX-MW500 dabiskā WXGA (1280 x 800) izšķirtspēja nodrošina asākus attēlus, vienmērīgāku grafiku un ērtāk lasāmu tekstu. WXGA izšķirtspēja ir lieliski piemērota materiāliem gan no datora, gan video avotiem un ir īpaši piemērota moderniem platekrāna klēpjdatoriem. DLP panelis palielina spilgtumu un precizitāti, samazinot tādus kropļojumus kā režģa efektu, ko var bieži novērot, izmantojot tradicionālos LCD projektorus.

Spilgtas krāsas, uzticama precizitāte


Piedāvājot neparasti spilgtus 5000 lūmenus tik kompaktā projektorā, modelis LX-MW500 nodrošina ievērojami spilgtākus attēlus vidēja lieluma telpās, piemēram, lekciju telpās, sapulču telpās un sēžu telpās. Kontrasta attiecība 3750:1 nodrošina nevainojamas krāsas un piesātinātus melnos toņus, sniedzot izcilu skatīšanās pieredzi, bet krāsu precizitāti uzlabo jaunais algoritms Brilliant Colour™, tādējādi nodrošinot patiesu avota materiāla attēlojumu.

Elastīgas savienošanas iespējas


Projektors LX-MW500 piedāvā divus HDMI, HDBaseT un RJ-45 tīkla portus, nodrošinot savienojamību ar dažāda veida digitālajiem video, datora un mobilajiem avotiem. Izmantojiet HDBaseT portu, lai pārraidītu HD video, audio un kontroles¹ signālus ar vienu LAN kabeli vairāk nekā 100 m attālumā, kas nodrošina ērtības un elastību sistēmas konfigurācijām un instalācijām. Viena no projektora divām HDMI ieejām ir saderīga ar MHL — ar komerciāli pieejamu MHL kabeli var pievienot jebkuru planšetdatoru vai viedtālruni, kam iespējota tehnoloģija MHL.

Viegli sasniegt lieliskus rezultātus


Pateicoties četru punktu trapeces korekcijai, projektoru LX-MW500 ar centrā novietoto 1,6 reižu manuālās tālummaiņas objektīvu ir īpaši vienkārši uzstādīt. Papildus standarta vertikālai un horizontālai pielāgošanai (+/-30%) notiek neatkarīga stūru pielāgošana, kas ļauj bez piepūles iegūt ģeometriski precīzus attēlus, pat ja projektors tiek izmantots, to paceļot vai novirzot no ass. 6 asu krāsu korekcija, 5 attēlu režīmi un 2 lietotāja definētie režīmi palīdz panākt, ka auditorija redz projicēto multividi tieši tā, kā bija iecerēts.

Kompakts dizains un vienkārša, pieejama ekspluatācija


Projektoram LX-MW500 ir bezmaksas 3 gadu garantija lampām, nodrošinot līdz 3 nomaiņas lampām, ja tās nedarbojas.² Lai prāts būtu mierīgs, ja projektoram tomēr tiek konstatēts defekts (kas gan ir maz ticams), uzlabotais garantijas aizvietošanas pakalpojums paredz, ka tā remonta laikā jau nākamajā dienā tiek nodrošināts maiņas projektors. Projektora LX-MW500 lampas var vienkārši nomainīt, nenoņemot projektoru no vietas, kur tas uzstādīts. Lampas darbmūžs ir līdz 2500 stundām. 10 W skaļrunis ar audio līnijas izeju sniedz iespēju projektoru LX-MW500 izmantot gan audio, gan vizuālām vajadzībām.

¹ Ja gaidstāves režīmā netiek pieņemta enerģijas ieslēgšana kā kontroles komanda, izmantojot HDBaseT.
² Nepieciešama produkta reģistrācija.

Izstrādājuma tehniskie dati

Uzziniet vairāk par Canon LX-MW500, tā funkcijām un iespējām.

HD Ready

HD Ready

HDMI Port

HDMI ports

Supporting HD video, audio and control

Atbalsta HD video, audio un kontroli¹

MHL

Tieša ieeja no MHL ierīcēm

Industry standard control protocol

Nozares standarta kontroles protokols

Crestron

Krestons

3-year-lamp-warranty-campaign