Canon LX-MU700

LX-MU700

Nodrošinot 7500 lūmenus un piedāvājot 7 nomaināmu objektīvu izvēli, šis divu lampu WUXGA uzstādāmais projektors piedāvā uzvarošu pielāgojamības, uzticamības un spilgtu, detalizētu attēlu apvienojumu.

LX-MU700

Ieguvumi

  • Augsta spilgtuma DLP™ divu lampu uzstādāmais projektors
  • Dabiska WUXGA (1920 x 1200) izšķirtspēja ar malu attiecību 16:10
  • 7500 lūmeni palīdz iegūt spilgtu un skaidru attēlu
  • Kontrasta attiecība 2100:1 sniedz iespēju iegūt bagātīgu un piesātinātu melno krāsu
  • Ērti optimizējams, lai regulētu spilgtumu vai kontrastu ar iespēju izvēlēties vienu no diviem 6 krāsu diskiem
  • Ārkārtīgi daudzpusīgs projektors, kuram var izvēlēties kādu no 7 nomaināmiem objektīviem
  • Pateicoties motorizētai objektīva pārvietošanai ar objektīva atmiņu, ātri pielāgojas dažādām darba slodzēm
  • Pieejamas ieejas dažāda veida avotiem, tostarp HDBaseT ar LAN kontroli
  • Uztur ģeometriskas formas attēlus ar horizontālu un vertikālu trapeces korekcijas funkciju (+/-40°)
  • Vienkārša un pieejama ekspluatācija ar līdz pat 6000 stundu lampas darbmūžu

Detalizēti par funkcijām

Canon LX-MU700 — ieskatieties un izpētiet sīkāk

Spilgtums un uzticamība


Ja vēlaties iegūt spilgtus, skaidrus un platus attēlus dažādās uzstādīšanas vidēs, izvēlieties projektoru LX-MU700. Tā divas lampas ne tikai nodrošina izcilu 7500 lūmenu spilgtumu pat lielās telpās vai spilgtā apkārtējās vides apgaismojumā, bet arī piedāvā vēl lielāku uzticamību. Prezentācija, lekcija vai izstāde turpināsies, pat ja nedarbosies viena lampa, tādēļ jūsu auditorija nekad nebūs vīlusies.

Asi un pārliecinoši attēli


Dabiskā WUXGA (1920 x 1200) izšķirtspēja nodrošina asākus un vienmērīgākus attēlus. Atšķirībā no LCD projektoriem modeļa LX-MU700 DLP panelis nepārtraukti nodrošina precīzus attēlus visā tā ekspluatācijas laikā, tādēļ projicēšanas kvalitāte laika gaitā nepasliktināsies. Kontrasta attiecība 2100:1 nodrošina nevainojamas krāsas un piesātinātus melnos toņus, uzlabojot auditorijas pieredzi. Lai nodrošinātu labākos rezultātus katram uzdevumam un videi, divu 6 krāsu disku izvēle ļauj vienkārši optimizēt attēlu spilgtumu vai kontrastu.

Pielāgojama objektīvu izvēle


Varat izvēlēties vienu no 7 augstas kvalitātes nomaināmiem Canon objektīviem — no fiksēta objektīva projicēšanai no maza attāluma līdz pat īpaši lielai tālummaiņai — tādēļ ir viegli atrast ideālo izvēli, kas atbilst projicēšanas attālumam un videi. Neatkarīgi no tā, vai izmantojat vienu vai vairākus objektīvus, jūs novērtēsiet to, kā objektīva atmiņas funkcija acumirklī atceras jūsu vēlamos pārvietošanas, tālummaiņas un fokusēšanas iestatījumus. Varat ietaupīt vērtīgo laiku, ja projektoram kādā noteiktā telpā, piemēram, lekciju telpā ar mainīgu auditorijas lielumu, ir dažādi pielietojumi.

Daudzpusīgas savienošanas iespējas


Projektors LX-MU700 palīdz izmantot mūsdienu inovatīvos augstas kvalitātes digitālos avotus. HDBaseT ports ļauj pārraidīt HD video, audio un kontroles signālus ar vienu LAN kabeli vairāk nekā 100 m attālumā, sniedzot papildu pielāgojamību uzstādīšanas iespējām. Papildu HDMI, DVI un displeja porti, kā arī pieci BNC savienotāji nodrošina saderību ar dažādiem digitālajiem video un datora avotiem.

Viegli sasniegt lieliskus rezultātus


Pieslēdziet projektoru strāvai, un ekrāna aktivizācijas izvades funkcija automātiski pazeminās ekrānu un nostādīs to atbilstoši projicēšanas novietojumam, palīdzot nodrošināt optimālu attēla kvalitāti. Vienkāršo uzstādīšanu un darbību vēl vairāk uzlabo +/-40° vertikāla trapeces korekcijas funkcija, nodrošinot precīzu attēla ģeometrisko formu gandrīz no jebkura leņķa.

Vienkārša un pieejama ekspluatācija


Projektors LX-MU700 ir izveidots tā, lai ekspluatācija nesagādātu problēmas, tādēļ tā lampas un filtri ir vienkārši nomaināmi, nenoņemot uzstādīto projektoru no tā uzstādīšanas vietas, tādējādi līdz minimumam samazinot dīkstāvi. Ar darbmūžu līdz 6000 stundām un 35 dBA ekonomiskajā režīmā (viena lampa) projektors LX-MU700 piedāvā vilinoši ekonomisku ekspluatāciju.

Izstrādājuma tehniskie dati

Uzziniet vairāk par Canon LX-MU700, tā funkcijām un iespējām.

Full HD video reproduced in perfect detail

Full HD video atainots ar vissmalkākajām detaļām

HDMI Port

HDMI ports

Supporting HD video, audio and control

Atbalsta HD video, audio un kontroli

DLP

DLP

3-year-lamp-warranty-campaign