Canon LX-MU800Z

LX-MU800Z

Projektors LX-MU800Z ir pirmais Canon lāzera gaismas avota DLP projektors. Lieliski piemērots nepārtrauktai digitālai zīmju rādīšanai, un tā 8000 lūmenu izvade un modernā attēlu kontrole nodrošina gatavību jebkādam darbam.

LX-MU800Z

Ieguvumi

 • Spilgts un jaudīgs 8000 lūmenu DLP attēls
 • Lieliski piemērots digitālai zīmju rādīšanai: iespaidīgi attēlu koriģēšanas rīki, lietošana katru dienu visu diennakti un novietošana gareniskā virzienā
 • Dārgas nomaiņas lampas vairs nebūs nepieciešamas: lāzera diodes tehnoloģija ar 20 000 stundu ekspluatācijas laiku
 • Dabiska WUXGA (1920 x 1200) izšķirtspēja un 16:10 attēla malu attiecība, motorizēta tālummaiņa, fokusēšana un attēla nobīde
 • Dzīvas krāsas un piesātināti melnie toņi ar 10 500:1 dinamisku kontrasta attiecību (dabiskā 1050:1)
 • Lieliski piemērots visdažādākajam lietojumam — no mācību iestādēm, birojiem un sapulču telpām līdz mazumtirdzniecības iestādēm un muzejiem
 • Atbalsta pilnīgu 360 grādu projicēšanas kartēšanu, attēlu izliekšanu, lai rādītu uz liektām virsmām, 4 stūru trapeces korekciju un ģeometriskās korekcijas vadību
 • Projicē 500 collu attēlu no vairāk nekā 90 metru attāluma ar īpaši lielās tālummaiņas objektīvu
 • Izvēlieties kādu no 8 maināmajiem objektīviem daudzpusīgam lietojumam*
 • Plašs ieejas izvēļu klāsts, tostarp augstas izšķirtspējas 3G-SDI
 • Trīs gadu aizvietošanas pakalpojums ar projektora aizvietošanu nākamajā dienā**

Detalizēti par funkcijām

Canon LX-MU800Z — ieskatieties un izpētiet sīkāk

Pārsteidzošs jauns gaismas avots


Canon pirmais cietvielu gaismas avota projektors LX-MU800Z veido īpaši spilgtu 8000 lūmenu attēlu ar līdz pat 1920 x 1200 WUXGA izšķirtspēju. Canon lāzera diodes un fosfora gaismas avota tehnoloģija var nodrošināt ilgāku darbību nekā tradicionālie lampu projektori, piedāvājot 20 000 stundu ekspluatācijas laiku — tas ir 7 gadus, ja to lieto 8 stundas katru dienu. Ar cietvielu gaismas avotu, kas tiek dzesēts ar šķidrumu, Canon projektors LX-MU800Z nepārtraukti darbosies katru dienu, bet uzturēšanas izdevumi būs viena desmitā daļa, salīdzinot ar tradicionālajiem dzīvsudraba lampu projektoriem.

Izcila kontrole digitālas zīmju rādīšanas lietojumam


Vadība, pielāgošana un jauda — viss pirkstu galu attālumā. Canon LX-MU800Z ir lieliski piemērots digitālai zīmju rādīšanai, tas atbalsta pilnīgu 360 grādu projicēšanas kartēšanu un attēlu izliekšanu, lai rādītu uz liektām virsmām, turklāt tam ir modernas ģeometriskās korekcijas vadīklas, 4 stūru trapeces korekcija, 25 grādu attēla rotācija bez apgriešanas un 50% mehāniska attēla nobīde. Canon unikālie malu sapludināšanas rīki ļauj ātri un ērti apvienot līdzās esošus attēlus no vairākiem projektoriem, turklāt projektoru var uzstādīt arī gareniskā virzienā (nepieciešams stiprinājums).

8 maināmi objektīvi


Izmantojiet priekšrocības, ko sniedz 8 maināmi bajonetes tipa objektīvi,* kas paredzēti praktiski jebkādam pielietojumam no projicēšanas mazā attālumā ar īpaši platu tālummaiņu (0,62-10,4 m) līdz īpaši lielai tālummaiņai (līdz 91 m) un nodrošina ekrāna izmērus no 40 collām līdz 500 collām. Objektīvu mainīšana ir droša un vienkārša: projektorā LX-MU800Z ietvertā programmatūra piedāvā 8 iepriekš iestatītus objektīvu iestatīšanas atmiņas slotus, bet objektīvu drošības funkcija izslēdz gaismas avotu, ja objektīvs tiks noņemts.

Pārsteidzoši attēli


Apvienojot viena čipa DLP tehnoloģiju ar jaudīgu lāzera gaismas avotu, Canon LX-MU800Z izmanto 4 segmentu, 3 krāsu apli, lai panāktu izcilu attēlu un būtiski samazinātu varavīksnes efektu, bet dinamiskā kontrasta funkcija nodrošina piesātinātākus melnos toņus, lai attēls sniegtu pārsteidzošu pieredzi. Plaša 91,9% sRGB krāsu gamma nodrošina dzīvu krāsu paleti, un spilgtuma iestatījumus var mainīt ar 1% palielinājuma soli no 20% līdz 100%, lai to precīzi noregulētu atbilstoši apkārtējā apgaismojuma apstākļiem, kā arī saskaņotu spilgtumu, sapludinot attēlu malas.

Uzlabotas savienošanas iespējas un pārvaldība


Canon LX-MU800Z ir gatavs darbam ar plašu datu nesēju klāstu, un tam ir tiešas ieejas, kas paredzētas HDMI 1.4a, 15 tapu D-sub, DVI-D, 5BNC komponentei un augsti specializētam 3 Gb/s video standartam 3G-SDI, kā arī HDBaseT nesaspiestiem video failiem, izmantojot Ethernet — ideāli piemērots stabilai kartēšanas projicēšanai ar spilgtām krāsām. Projektors LX-MU800Z nodrošina arī 15 tapu D-sub un 3G-SDI izejas portus, bet vadības sistēmas var izmantot RS-232C seriālā porta, HDBaseT, LAN un tīkla kontroles funkciju sniegtās priekšrocības.

Trīs gadu garantija ar aizvietošanu nākamajā dienā


Tā kā gaismas avots ir ilgstoši ekspluatējams un filtri nav jāmaina, projektora LX-MU800Z uzturēšana ir vienkārša. Dīkstāve tiek samazināta līdz minimumam ar Canon bezmaksas trīs gadu uzlaboto garantijas aizvietošanas pakalpojumu, kurš nodrošina projektora aizvietošanu nākamajā dienā,** kamēr jūsu ierīce tiek apkalpota.

*Projicēšanas attiecībai jābūt norādītai uz projicēšanas objektīva.
**Nākamā diena nozīmē to, ka, ja iespējams, projektora aizvietošana tiks nodrošināta nākamajā dienā pēc pieprasījuma saņemšanas par remontu. Ja pieprasījums tiek saņemts pēcpusdienā, nedēļas nogalē vai valsts svētku dienā, projektora aizstājējs tiks saņemts divu dienu laikā. Uz šo aizvietošanas pakalpojumu attiecas visi pakalpojumu sniegšanas noteikumi, un tas ir pieejams tikai noteiktās vietās.

Izstrādājuma tehniskie dati

Uzziniet vairāk par Canon LX-MU800Z, tā funkcijām un iespējām.

DLP

DLP

Full HD video reproduced in perfect detail

Full HD video atainots ar vissmalkākajām detaļām

HDMI Port

HDMI ports

Supporting HD video, audio and control

Atbalsta HD video, audio un kontroli

Industry standard control protocol

Nozares standarta kontroles protokols

Crestron

Krestons

3 Yr Extended warranty

3 gadu pagarinātā garantija