Canon XEED 4K500ST

Iegūstiet 4K projekcijas spēku

Iegūstiet nākamās paaudzes attēlu kvalitāti un pielāgošanas iespējas ar šobrīd mazāko un vieglāko* pieejamo uzstādāmo projektoru, kuram ir dabiskā 4K (4096 x 2400) izšķirtspēja. Tā 5000 lūmeni, 4K LCOS paneļi un 4K Canon objektīvs nodrošina satriecošus rezultātus.

0%
  Komplektācija

  Izcili skaidrs attēls ar dabisko 4K izšķirtspēju

  Jaudīgs, viegls un precīzs

  Dabiskā 4K izšķirtspēja (4096 x 2400) nodrošina apbrīnojami asu un detalizētu tekstu, vienmērīgas grafikas un spilgtus attēlus gan no datora, gan no video avotiem. Projektors XEED 4K500ST ir ietverts kompaktā korpusā — tas ir vismazākais un visvieglākais uzstādāmais projektors tirgū.

   4K500ST
  Projector

  Plašs funkciju klāsts radošai projicēšanai

  Veidojiet apbrīnojamas un aizraujošas prezentācijas pat uz izliektām vai apaļām virsmām, izmantojot iebūvēto malu sapludināšanas tehnoloģiju. Vēl vienkāršāku iestatīšanu var panākt ar malu fokusēšanas funkciju (maina fokusu tikai malās), apakšpikseļu reģistrāciju un 28 testa paraugiem — visas šīs funkcijas ir unikāli izveidotajam 4K dubultajam attēlu apstrādes motoram. Uzticama attēlu atveidošana ar dinamisko gamma funkciju, kas aizsargā no nepietiekamas tumšu vietu un pārmērīgas gaišu vietu izgaismošanas — attēli tiek projicēti precīzi to patiesajās krāsās.

  4K kvalitāte medicīniskam lietojumam

  Medicīnā izmantotajiem attēliem nepieciešams starptautiskais standarts (DICOM 14. daļa), lai nodrošinātu pelēktoņu attēlu, piemēram, rentgenattēlu, pareizu rādīšanu. Iebūvētais DICOM SIM režīms atveido atbilstoši šim standartam ar zilas pamatnes vai caurspīdīgas pamatnes krāsu temperatūru. Lai nodrošinātu precīzu attēlu atveidošanu, parādot smalkas atšķirības krāsu tonī, ir pieejama 21 dažāda gamma iestatījumu opcija, kas palīdz precīzi noregulēt krāsu.

  4K

  AISYS optikas sistēma un trīs 4K LCOS paneļi

  Nozarē vadošā veiktspēja

  Gan AISYS optikas sistēma, gan trīs 4K atstarojoši LCOS paneļi projektorā XEED 4K500ST ir izcili kompakti, vienlaikus nodrošinot nozarē vadošo veiktspēju. AISYS tehnoloģija uzlabo krāsu attēlošanu, palielina spilgtumu un pastiprina kontrastu. Divi attēlveidošanas motori nodrošina vienmērīgus, augstas kvalitātes attēlus — tieši tādus, kādus bijāt iecerējis parādīt. Projektora kompaktie izmēri sniedz iespēju to daudz vienkāršāk uzstādīt vietās, kurās izmēriem un svaram ir nozīme.

  Industry leading performance

  Vairāk nekā 4K

  Pasaulē mazākais 0,76 collu klases LCOS panelis, ar kuru var panākt apbrīnojamu 4096 x 2400 izšķirtspēju (9 830 400 pikseļi), lai iegūtu 4K izšķirtspēju. Ar 3 LCOS paneļiem panāktā augstā izšķirtspēja un krāsu kvalitāte ļauj attēlus parādīt paredzētajā nolūkā.

  Beyond-4k

  Spilgti un skaidri attēli ar mazu ierīci

  Lai panāktu augsta līmeņa spilgtumu ar mazu ierīci, Canon īpaši izveidotā sistēma AISYS (Aspectual Illumination System) neatkarīgi kontrolē lampas apgaismojumu gan vertikālā, gan horizontālā virzienā. Augsta līmeņa 5000 lūmenu spilgtums, kas tiek panākts un uzturēts visā tālummaiņas diapazonā, nesamazinot kontrasta līmeni.

  Bright, clear images

  4K stikla platleņķa tālummaiņas objektīvs un 5000 lūmenu

  4K500ST

  Canon optikas tehnoloģija

  Projektoram XEED 4K500ST ir jauns 1,3 reižu tālummaiņas 4K stikla objektīvs, kas papildina Canon ilggadējo augstās kvalitātes objektīvu konstrukciju klāstu. Apvienojumā ar projektora 5000 lūmenu spilgtumu un pastāvīgu F2.6 atvērumu XEED 4K500ST nodrošina nemainīgi iespaidīgu spilgtumu visā tālummaiņas diapazonā. Ar dabiskā kontrasta attiecību 3000:1 tiek panākts izcils reālās pasaules attēlojums ar patiesākām krāsām un piesātinātākiem melnajiem toņiem, radot uzlabotu skatīšanās pieredzi.

  Funkcija projicēšanai uz apaļas/izliektas virsmas

  Izcila attēla fokusēšana pat izliekta vai apaļa ekrāna malās tiek panākta ar malu asuma koriģēšanu. Optiska koriģēšana sniedz iespēju mainīt asumu attēla malās. Ir iespējama ieliektu vai izliektu ekrānu koriģēšana 3 m un lielākā rādiusā. Ar lielu f/2.6 diafragmu tiek saglabāts asuma dziļums, bet arī to var koriģēt ar maināmu diafragmas atvērumu, lai palielinātu asuma dziļumu atkarībā no ekrāna izliekuma. Objektīva atmiņas funkcija saglabā iestatījumu, lai to ērti varētu atkārtoti lietot, ja projektors tiek izmantots dažādam lietojumam.

  Projector
  4K500ST

  Attēli bez kropļojumiem visā projicēšanas laukumā

  TV kropļojums ir attēla malu formas maiņa projicēšanas objektīva kvalitātes dēļ. Ieliekuma veida vai cilindriski kropļojumi var būt pamanāmi, ja tiek projicēts ar vienu projektoru. Ja tiek izmantoti vairāki projektori, lai izveidotu sapludinātu attēlu, pārklātais attēls var nebūt pareizi izlīdzināts, izraisot sliktu sapludināšanas kvalitāti. Ar 0,12% TV kropļojumu līmeni sapludinātus attēlus var parādīt perfekti.

  Dabiskā kontrasta attiecība 3000:1

  Noregulējiet kontrastu atbilstoši nepieciešamībai

  Atkarībā no projicēto attēlu veida kontrasta attiecību var regulēt no 2000:1 līdz 3000:1, koriģējot diafragmu. Izmantojot to uz izliekta ekrāna, diafragmas kontrole ļauj arī saglabāt asuma dziļumu visā projicētajā laukumā.

  Adjustment

  Vienmērīga 4K videoklipu atveidošana ar ātrumu 60 kadri sekundē

  Izcilas pielāgošanas iespējas un ērtības

  Projektors XEED 4K500ST ir izveidots, lai viegli panāktu lieliskus rezultātus gandrīz no jebkuras pozīcijas. Pateicoties motorizētai objektīva pārvietošanai par +/-60%, var vienkārši noregulēt attēla pozicionēšanu bez nepieciešamības noliekt vai pārvietot projektoru. Četru punktu trapeces korekcija nodrošina attēlu ģeometrisko precizitāti. Augstas izšķirtspējas malu sapludināšanas tehnoloģija palīdz izveidot brīnišķīgi sapludinātus attēlus no vairākiem XEED 4K500ST projektoriem un izmantot koriģēšanu atsevišķu pikseļu līmenī. 5 punktu regulēšanas funkcija sniedz iespēju koriģēt RGB pikseļus pat pa 0,1 pikselim, lai panāktu skaidrāku attēlojumu uz izliektiem vai apaļiem ekrāniem.

  Outstanding flexibility
  upscaling technology

  Vienmērīga videoklipu atskaņošana un izšķirtspējas palielināšanas tehnoloģija

  Modelis 4K500ST vienmērīgi atveido nesaspiestus 4K videoklipus ar ātrumu 60 kadri sekundē — tas aprīkots ar unikāli izstrādātu 4K augstas veiktspējas dubulto attēlu apstrādes motoru. Attēlu var uzlabot ar kustības izplūduma samazināšanu, starp katru kadru ievietojot melnu kadru, lai nodrošinātu skaidras attēla malas pat videoklipā ar ātru kustību. Simulācijas tirgū nepieciešama praktiski tūlītēja atbildes reakcija — 16,6 ms aizkave (1 kadra aizkave pie 60 Hz) padara šo projektoru par vienu no ātrākajiem tirgū.

  Ērtas savienojumu iespējas

  4K materiāla (līdz 4096 x 2400 ar 60 kadriem sekundē) atskaņošana ir iespējama, izmantojot četrus DVI-D līnijveida vai krustveida savienotājus, bet 4096 x 2160 — izmantojot 2 HDMI kabeļus. Vienu HDMI kabeli var izmantot, lai atskaņotu 3048 x 2160 videoklipus ar 30 kadriem sekundē vai lai 2K materiāliem palielinātu izšķirtspēju līdz 4K, izmantojot Canon izšķirtspējas palielināšanas algoritmu. Uzstādīšanas iespējas ļauj projektoru izmantot ar jebkādu 360 grādu rotāciju, un apkope ir vienkārša — lampa un filtrs ir pieejams arī uzstādītam projektoram.

  Flexible connectivity

  Gadījuma izpēte

  Iepazīstiet projektoru XEED 4K500ST darbā kopā ar fotogrāfu un filmu veidotāju Simeonu Kveriju (Simeon Quarrie).

  Specifikācijas

  4K izšķirtspēja

  Vairāk nekā 4K izšķirtspēja ar 4096 x 2400

  AISYS

  Izteikti spilgtas krāsas un augsts dabiskais kontrasta līmenis

  HDMI

  HDMI 1.4 ports

  Creston Connected

  Atbalsta programmatūru Crestron RoomView vadības nodrošināšanai

  PJLink

  Nozares standarta kontroles protokols

  Komplektācija

  Ieteicams jums...

  Papildaprīkojums un piederumi

  Jums varētu patikt

  extra

  Canon profesionāļu tīkls

  Padziļināta informācija ekspertiem: atklājiet visu nepieciešamo informāciju par apbrīnojamo Canon projektoru klāstu.

  extra

  Canon pakalpojumi profesionāļiem

  Kādēļ gan nepieteikties dalībai CPS? Iegūstiet ekspertu atbalstu un izmantojiet pakalpojumus saistībā ar savu Canon aprīkojumu.

  4K500ST

  Garantijas pakalpojumi

  Standarta 3 gadu garantija, kā arī papildus vēl 3 gadu lampu nomaiņas pakalpojums un visaptveroša 3 gadu garantija ar projektora aizvietošanas pakalpojumu pilnīgi mierīgam prātam.

  3-year-lamp-warranty-campaign