Canon XEED 4K501ST

XEED 4K501ST

Iegūstiet nākamās paaudzes attēlu kvalitāti un pielāgošanas iespējas ar šobrīd mazāko* pieejamo uzstādāmo projektoru, kuram ir dabiskā 4K (4096 x 2400) izšķirtspēja. Tā 5000 lūmeni, 4K LCOS paneļi un 4K Canon objektīvs nodrošina satriecošus rezultātus.

XEED 4K501ST

Ieguvumi

 • Kompakts, viegls uzstādāmais projektors ar dabisko 4K (4096 x 2400) izšķirtspēju
 • AISYS optiskā sistēma un trīs 4K LCOS paneļi, lai iegūtu vienmērīgus, skaidrus attēlus
 • 4K stikla platleņķa tālummaiņas objektīvs un 5000 lūmenu nodrošina spilgtus attēlus visā tālummaiņas diapazonā
 • Dabiska kontrasta attiecība 3000:1, lai panāktu piesātinātas, tīras krāsas un bagātīgus, izteiksmīgus melnos toņus
 • Pielāgojams Canon 1,3 reižu tālummaiņas projekcijas objektīvs ar motorizētu horizontālu un vertikālu objektīva pārvietošanu
 • Četru punktu trapeces korekcijas funkcija un HD malu sapludināšana palielina projektora uzstādīšanas iespējas
 • DVI un HDMI 2.0 ieejas nodrošina saderību ar digitāliem video avotiem un datoriem
 • 1,0 kadra aizkaves ātrums un jauna stabilizēšanas sistēma optimizē veiktspēju, projicējot 4K filmas
 • Projicēšanas tehnoloģija izliektai virsmai, lai nodrošinātu fokusu attēla perifērijā un izcilu asuma dziļumu
 • Izturīga konstrukcija un vienkārša apkope, saglabājot zemas kopējās ekspluatācijas izmaksas

Detalizēti par funkcijām

Canon XEED 4K501ST — ieskatieties un izpētiet sīkāk

Dabiskā 4K izšķirtspēja nodrošina pārsteidzoši detalizētus attēlus


XEED 4K501ST ir mazākais* tirgū pieejamais uzstādāmais projektors, kas piedāvā dabisko 4K (4096 x 2400) izšķirtspēju kompaktā ierīcē. 4K izšķirtspēja nodrošina apbrīnojami asu un detalizētu tekstu, vienmērīgas grafikas un spilgtus attēlus gan no datora, gan no video avotiem.

Kompakta, jaudīga un precīza optikas tehnoloģija


Gan AISYS optikas sistēma, gan trīs patiesi 4K atstarojoši LCOS paneļi modelī 4K500ST ir izcili kompakti, vienlaikus nodrošinot nozarē vadošo veiktspēju. AISYS tehnoloģija uzlabo krāsu attēlošanu, palielina spilgtumu un pastiprina kontrastu. Divi attēlveidošanas motori nodrošina vienmērīgus, augstas kvalitātes attēlus — tieši tādus, kādus bijāt iecerējis parādīt. Projektora kompaktie izmēri sniedz iespēju to daudz vienkāršāk uzstādīt vietās, kurās izmēriem un svaram ir nozīme.

Jaunais objektīvs nodrošina spilgtus un precīzus attēlus


Modelim 4K501ST ir jauns 1,3 reižu tālummaiņas 4K stikla objektīvs, kas papildina Canon ilggadējo augstās kvalitātes objektīvu konstrukciju klāstu. Apvienojumā ar projektora 5000 lūmenu spilgtumu un pastāvīgu F2.6 atvērumu modelis 4K501ST nodrošina nemainīgi iespaidīgu spilgtumu visā tālummaiņas diapazonā. Ar maksimālo dabiskā kontrasta attiecību 3000:1 tiek panākts izcils reālās pasaules attēlojums ar patiesākām krāsām un piesātinātākiem melnajiem toņiem, radot uzlabotu skatīšanās pieredzi.

Izcilas pielāgošanas iespējas un ērtības


Projektors XEED 4K501ST ir izveidots, lai viegli panāktu lieliskus rezultātus gandrīz no jebkuras pozīcijas. Pateicoties motorizētai objektīva pārvietošanai +/-60%, var vienkārši noregulēt attēla pozicionēšanu bez nepieciešamības noliekt vai pārvietot projektoru. Četru punktu trapeces korekcija nodrošina perfektu attēlu ģeometrisko precizitāti. Augstas izšķirtspējas malu sapludināšanas tehnoloģija palīdz izveidot brīnišķīgi sapludinātus attēlus no vairākiem 4K501ST projektoriem un izmantot koriģēšanu atsevišķu pikseļu līmenī. 5 punktu regulēšanas funkcija sniedz iespēju koriģēt RGB pikseļus pat pa 0,1 pikselim, lai panāktu skaidrāku attēlojumu uz izliektiem vai kupolveida ekrāniem. Plašākas funkcijas profesionālajā izvēlnē ietver arī vairāku ieeju režīmu, DVI optimizēšanu, ieejas signāla detaļas, kopējo darbības laiku un iespēju mainīt stopbitus no1 uz 2, lai nodrošinātu saderību ar plašāku seriālo komunikācijas ierīču klāstu.

Daudzpusība darbībā


Pateicoties četrām DVI-D un divām HDMI 2.0 ieejām, modeli 4K501ST ir vienkārši savienot ar vairākiem 4K avotiem, tostarp digitāliem video avotiem un datoriem. HDMI 2.0 ietveršana nodrošina, ka 4K saturu var projicēt ar vienu HDMI kabeli. 4K filmas tiek attēlotas ar zema līmeņa kustības izplūšanu, bet simulācijas vidē būs noderīga gandrīz acumirklīgā atbildes reakcija tikai ar 16,6 ms aizkavi. Tehnoloģija projicēšanai uz izliektas virsmas ļauj kontrolēt fokusu perifērijā — tas ir papildus projektora vispārīgajai fokusēšanai, lai nodrošinātu uzticamu attēlu atveidošanu par uz izliektām kupolveida virsmām.

Vienkārša apkope un zemas ekspluatācijas izmaksas


Modelim 4K501ST ir ne tikai kompakts un izturīgs korpuss, bet tam ir arī vienkārši veikt apkopi un ir zemas ekspluatācijas izmaksas. Lampu un gaisa filtru nomainīt ir viegli — projektors nav jāizjauc. Savā klasē vadošā energoefektivitāte** ar tikai 475 W patēriņu Eco režīmā un 0,4 W patēriņu gaidstāves režīmā samazina ekspluatācijas izmaksas. Nospiediet īpašo pogu ECO, lai optimizētu katru parametru un iegūtu viszemāko enerģijas patēriņu.

* Informācija ir pareiza publicēšanas brīdī
** Salīdzinot ar projektoriem ar līdzīgu spilgtuma līmeni

Izstrādājuma tehniskie dati

Uzziniet vairāk par Canon XEED 4K501ST, tā funkcijām un iespējām.

4K DVC icon

4K izšķirtspēja

For powerful brightness and a high contrast ratio

Izteikti spilgtas krāsas un augsts kontrasta līmenis

HDMI Port

HDMI ports

Industry standard control protocol

Nozares standarta kontroles protokols

Crestron

Krestons

3 Yr XEED Extended warranty
 • Multimediju projektors 4K501ST
 • Tālvadības pults (RS-RC05)
 • Divas AA baterijas
 • Maiņstrāvas barošanas vads
 • Ārējā kaste ar EAN kodu
 • Garantijas karte (E)
 • Lietošanas rokasgrāmata (CD-ROM)
 • Svarīga informācija