Canon XEED SX6000

XEED SX6000

Projektorā XEED SX6000 iestrādātas tehnoloģijas LCOS un AISYS, kā arī motorizēti objektīvi, kas nodrošina izcilu 6000 lūmenu krāsu spilgtumu un SXGA+ izšķirtspēju, kas ir ideāls risinājums situācijām, kad nepieciešams tradicionālais attēla formāts.

Ieguvumi

  • Izcila SXGA+ izšķirtspēja
  • LCOS tehnoloģija
  • 6000 lūmenu krāsu spilgtums
  • 1000:1 kontrasta līmenis
  • Motorizēta tālummaiņa, fokuss un objektīvu maiņa
  • Četri maināmi objektīvi
  • Uzlabota RGB un gammas regulēšana
  • DVI un HDMI™ ievades
  • Tīkla ports, kas saderīgs ar PJLink™
  • 360° montāža

Detalizēti par funkcijām

Canon XEED SX6000 — Iegūstiet plašāku informāciju

Spilgta un detalizēta projekcija


XEED SX6000 ir Canon spilgtākais LCOS instalāciju projektors. Pateicoties SXGA+ (1400 x 1050) augstajai izšķirtspējai un 6000 lūmeniem, šī ierīce ir ideāli piemērota vietām, kur nepieciešams spilgts attēls, piemēram, izmantojot vairākus displejus, lielos pasākumus un auditorijās.

Pārsteidzoša attēlu kvalitāte


0,7 collu LCOS panelis apvienojumā ar Canon AISYS optisko sistēmu nodrošina to, ka skatītāji redz tikai izcilus un vienmērīgus attēlus, pat tādās vietās kā viesnīcu konferenču zāles vai lekciju telpas.

Projekcija režīmā 4:3 un lielā diafragma piešķir attēliem zīdainu izskatu, tādēļ šis modelis ir lieliski piemērots profesionāliem fotogrāfiem, kuri vēlas savos darbos izcelt maigos toņus. Kontrasta līmenis 1000:1 garantē dziļus melnos toņus un spilgtas krāsas.

Nepārspējama Canon objektīvu kvalitāte


Instalāciju projektoriem nepieciešami ļoti precīzi objektīvi un XEED SX6000 nodrošina gan jums nepieciešamo kvalitāti, gan manevrējamību. Canon objektīvu tehnoloģijas nodrošina izcilu attēlu definīciju un maksimālu spilgtumu.

Uzlabotā instalācijas funkcija ar ½ pikseļa precizitāti ļauj parādīt attēlus vislabākajā kvalitātē, kas ir ļoti būtiski tādos vairāku projektoru projektos kā 3D, saliktos failos, vairākās sistēmās un kupolveida instalācijās.

Izvēlieties vispiemērotāko objektīvu


Četri maināmi augstas precizitātes objektīvi, ietverot standarta 1,5x tālummaiņu, plato leņķi, 1,7x garo tālummaiņu un 1,95x īpaši garo tālummaiņu, nodrošina manevrējamību, kas ļauj izpaust jūsu radošumu pat visplašākajās vidēs.

Kontrolējiet attēlus


Projektorā XEED SX6000 iestrādāts plašs klāsts viedu funkciju, kas palīdz prezentēt attēlus uzticami un precīzi. Individuāla RGB kontrole, 6 asu krāsu un gammas pielāgošana palīdz sasniegt izcilu krāsu atbilstību, kas gandrīz atbilst profesionāli kalibrētām ierīcēm.

Ērti savienojams un izmantojams


XEED SX6000 iestrādātas plašas savienojamības iespējas, kas to padara piemērotu biznesa, izglītības un sabiedriskajām vidēm. DVI un HDMI™ termināli ļauj projicēt augstas izšķirtspējas digitālos attēlus un video, bet tīkla un RS232C porti ļauj to viegli savienot ar vadības sistēmu un LAN. Ierīce atbalsta industrijas standartu PJLink™, tādēļ to iespējams vadīt un pārvaldīt, izmantojot IP. Apvienojumā ar manevrējamu 360° montāžu šīs funkcijas padara projektoru XEED SX6000 ārkārtīgi daudzpusīgu.

Ietaupiet naudu un samaziniet izmešus


XEED SX6000 enerģijas patēriņš ir mazāks par 0,08 vatiem vienai apgaismojuma vienībai, kas var tikt uzskatīts par vienu no zemākajiem industrijā.

Izstrādājuma tehniskie dati

Uzziniet vairāk par Canon XEED SX6000, tā funkcijām un iespējām.

For powerful brightness and a high contrast ratio

Izteikti spilgtas krāsas un augsts kontrasta līmenis

HD Ready

HD Ready

HDMI Port

HDMI ports

Industry standard control protocol

Nozares standarta kontroles protokols

Sērijveida komandas

Lejupielādējiet sērijveida komandas, kas nepieciešamas SX6000 tālvadības pults iestatīšanai

Lejupielādēt (pdf)

Case Study Gesundheit Nord Medical

„Gesundheit Nord” medicīnas centri

Canon video projektori nodrošina visasākos attēlus ārstiem, kuri strādā „Gesundheit Nord Klinikverbund Bremen GmbH” grupas iestādēs. Pateicoties Canon XEED SX80 Mark II Medical video projektoriem, ikdienas procedūras ir kļuvušas daudz mūsdienīgākas un četrās klīnikās Brēmenē ikdienas konsultācijās tagad tiek izmantotas digitālās rentgena staru sistēmas.

Case Study inamo Restaurant

„inamo” restorāns Londonā

2010. gadā restorānā „inamo st james” tika uzstādīti vairāk nekā 90 Canon XEED projektoru. Projektori ir daļa no „inamo” patentētā E-Table™ risinājuma, kas restorāna apmeklētājiem, izmantojot uz galda projicēto ekrānu, ļauj pasūtīt maltīti, izvēlēties digitālo galdautu, novērot virtuvē notiekošo, izmantojot „ChefCam”, un pat pasūtīt taksometru, lai nokļūtu mājās.

3-year-lamp-warranty-campaign