Canon XEED WUX4000

XEED WUX4000

Ar WUXGA izšķirtspēju, Full HD atbalstu un maināmiem objektīviem WUX4000 izmanto LCOS tehnoloģijas piedāvātos ieguvumus, ieviešot jaunus standartus uzstādāmajiem projektoriem.

Ieguvumi

  • Dabiska WUXGA izšķirtspēja un Full HD iespējas
  • LCOS tehnoloģija
  • 4000 lūmeni
  • 1000:1 kontrasta līmenis
  • Motorizēta objektīvu pārslēgšana, tālummaiņa un fokuss
  • 3 maināmu objektīvu iespējas
  • Uzlabota RGB un gammas regulēšana
  • DVI un HDMI ieeja
  • Ar PJLink saderīgs tīkla ports

Detalizēti par funkcijām

Canon XEED WUX4000 — ieskatieties un izpētiet sīkāk

WUXGA izšķirtspēja un LCOS tehnoloģija — unikāls apvienojums


Projicējot WUXGA izšķirtspējā (1920 x 1200 pikseļi), XEED WUX4000 paaugstina kvalitātes latiņu uzstādāmajiem projektoriem. No Windows vai Macintosh datora iegūtie attēli tiek saņemti ārkārtīgi skaidri, bet Full HD video tiek attēlots precīzās detaļās. Canon LCOS tehnoloģija pārvar tradicionālās attēlu projicēšanas tipiskās blakusparādības un rada izcilus attēlus bez nevēlamajiem „tīkla” vai „varavīksnes” efektiem.

Izcila veiktspēja


XEED WUX4000 izmanto jaunākās paaudzes Canon AISYS optisko sistēmu, nodrošinot 4000 lūmenus. AISYS uzlabo LCOS paneļu darbību, iegūstot rezultātu, kas ļauj ierīci izmantot arī augsta līmeņa apkārtējā apgaismojumā. Augsts 1000:1 kontrasta līmenis nodrošina spilgtas krāsas un lieliskus melnās krāsas līmeņus.

Canon maināmo objektīvu klāsts


WUX4000 ir pirmais modelis XEED klāstā, kas piedāvā augstas kvalitātes maināmu objektīvu izvēli. Lielākajai daļai uzstādāmo projektoru pietiks ar standarta 1,5x tālummaiņas objektīviem. Taču plašākām telpām pieejami arī tāla fokusa tālummaiņas objektīvi, savukārt fiksēta fokusa platleņķa objektīvs ir lieliski piemērots projicēšanai no aizmugures. Lai kādu objektīvu izraudzītos, Canon kvalitāte ir pārliecinoša — tā vienmēr nodrošina detaļu saglabāšanu, nemazinot attēla spilgtumu vai ģeometriju.

Motorizēta objektīva pārslēgšana


WUX4000 iezīme ir automātiska vertikāla un horizontāla objektīvu pārslēgšana, kas nodrošina vienkāršu uzstādīšanu. Vertikālu pārslēgšanu var mainīt diapazonā no +55 līdz -15% attēla augstuma, bet horizontālo pārslēgšanu var regulēt +/-10% ietvaros no attēla platuma.

Elastīga integrācija un daudzpusīgas savienojuma iespējas


XEED WUX4000 ir paredzēts izmantošanai ar augstas izšķirtspējas digitālajiem avotiem un ietver gan DVI-D, gan HDMI portus. Ierīcē iekļauts 15 kontaktu VGA terminālis, un trīs miniligzdas nodrošina audio savienojumu. Seriālais un tīkla ports ļauj vadīt un pārraudzīt ierīci, bet PJLink saderība nodrošina ideālu WUX4000 integrācija AV sistēmā.

Vienkārša apkope


Tā kā WUX4000 ir radīts ilgam darbmūžam, šai ierīcei ir modulāra konstrukcija, kas nodrošina vienkāršu apkopi. Augstas efektivitātes lampas darbmūža ilgums ir līdz 3000 stundām (klusajā režīmā), un tai var piekļūt no projektora aizmugures. Gaisa filtrs ir vienkārši izbīdāms no sāniem, nepārvietojot projektoru. Ātra piekļuve nodrošināta arī tiem galvenajiem optiskajiem komponentiem, kuru darbmūžs ir ierobežots, tāpēc nav vajadzīga sarežģīta ierīces demontāža. Apkope nekad iepriekš nav bijusi ātrāka un vienkāršāka.

Izstrādājuma tehniskie dati

Uzziniet vairāk par Canon XEED WUX4000, tā funkcijām un iespējām.

For powerful brightness and a high contrast ratio

Izteikti spilgtas krāsas un augsts kontrasta līmenis

Full HD video reproduced in perfect detail

Full HD video atainots ar vissmalkākajām detaļām

HDMI Port

HDMI ports

Industry standard control protocol

Nozares standarta kontroles protokols