Canon XEED WUX400ST

XEED WUX400ST

Canon pirmais WUXGA neliela projicēšanas attāluma uzstādāmais projektors ar 75% plašu vertikālo objektīva pārslēgšanu, 4000 lūmenu spilgtumu un pārsteidzošu energotaupību.

Iespējas

  • Dabiskā WUXGA izšķirtspēja
  • Canon neliela projicēšanas attāluma objektīvs
  • 4000 lūmeni
  • 2000:1 kontrasts
  • Vertikāla un horizontāla objektīva pārslēgšana
  • Secīgi attēli un malu sapludināšana
  • HDMI™ un DVI ieejas
  • Prezentēšana, neizmantojot datoru
  • Ērta piekļuve lampai un filtram
  • Pārsteidzoša energoefektivitāte

Detalizēti par funkcijām

Canon XEED WUX400ST — ieskatieties un izpētiet sīkāk

Neliela projicēšanas attāluma pārslēdzams objektīvs


XEED WUX400ST ir unikāls uzstādāmais multivides kompaktprojektors ar augstu izšķirtspēju. Neliela attāluma Canon projicēšanas objektīvam ir ļoti plaša vertikālā un horizontālā objektīva pārslēgšanas iespēja. Šis pilnīgi jaunais objektīvs novērš kropļojumu (parasti 0,1%), un tā projicēšanas attālums ir nieka 0,557:1. Līdz ar to 100 collu attēlu var projicēt tikai no 1,2 metru attāluma. Šis attālums ir viena trešdaļa no parasto projektoru projicēšanas attāluma. Neskatoties uz īso fokusēšanas garumu, objektīvs var projicēt attēlus, kuru lielums pa diagonāli ir no 30–300 collām. Šo projektoru ar vertikālo un horizontālo pārslēgšanu (ieskaitot 75% plašo vertikālo diapazonu) var novietot virs vai zem ekrāna, un tas ir piemērots projicēšanai gan no priekšas, gan aizmugures.

Spilgti un vienmērīgi attēli


Jaunākā Canon AISYS optiskā sistēma ir vēl efektīvāka. 4000 lūmenu spilgtums un 2000:1 kontrasta līmenis parāda skaidrus, spilgtus un košus attēlus, un tiem ir vienlīdz augstas precizitātes krāsas un vienmērīga atveide, kādu sagaidāt no XEED klāsta ierīcēm.

Uzlabota attēlu apstrāde


LCOS displeja tehnoloģija atbalsta dabisko WUXGA izšķirtspēju (1920x1200 pikseļi) un Full HD iespējas, tāpēc tiek rādīti ļoti skaisti un vienmērīgi attēli. Papildus profesionālas kvalitātes optikai projektora XEED WUX400ST jaunajam attēlu apstrādes motoram ir funkcijas, kas vienkāršo uzstādīšanu, piemēram, aparatūras malu sapludināšana vai reģistrēšanas korekcija (teicamai RGB paneļa noregulēšanai), kā arī iebūvētas pārbaudes shēmas. Secīga attēlu rādīšana tiek atbalstīta no diviem digitālajiem avotiem, tāpēc šis projektors ir lielisks risinājums modernu videokonferenču rīkošanai. 4 punktu trapeces korekcijas funkcija ļauj projicēt attēlus no gandrīz jebkura leņķa, nodrošinot pareizu ģeometriju, savukārt funkcija kustību izplūdumu novēršanai parāda asus attēlus pat videoklipos ar ātru kustību.

Ērtai uzstādīšanai piemērots dizains


Jaunais dizains ar līdzeno virsmu nodrošina iespējas uzstādīt projektoru uz kājiņām — īpaši piemērots risinājums situācijās, kad tiek uzstādīti vairāki projektori. Izmantojot steku, var ērti projicēt uz augšu un uz leju.

Ērtas savienojumu iespējas


HDMI un DVI-I termināli nodrošina digitālās ieejas iespējas, savukārt programmaparatūru var ērti atjaunināt, izmantojot USB portu, kas ļauj arī tieši projicēt no USB zibatmiņas diskiem. Crestron RoomView® nodrošina tūlītēju un vienotu attālu vadību un pārraudzību, bet funkcija Network Multi-Projection (NMPJ) ļauj ērti projicēt tīklā LAN.

Izturība un energotaupība


Projektora XEED WUX400ST lampas darba mūžs ir līdz 5000 stundām, ja tā tiek lietota ekonomiskajā režīmā. Īpašā ECO poga nekavējoties aktivizē zema enerģijas patēriņa lampas režīmu un citas enerģijas taupīšanas funkcijas, lai nodrošinātu energotaupīgu darbību.

Izstrādājuma specifikācija:

Uzziniet vairāk par Canon XEED WUX400ST, tā funkcijām un iespējām.

For powerful brightness and a high contrast ratio

Izteikti spilgtas krāsas un augsts kontrasta līmenis

Full HD video reproduced in perfect detail

Full HD video atainots ar vissmalkākajām detaļām

HDMI Port

HDMI ports

Crestron

Krestons