Canon XEED WUX450

XEED WUX450

Viskompaktākais Canon WUXGA uzstādāmais projektors. Jaudīgie 4500 lūmeni nemainās* visā tālummaiņas diapazonā. Kvalitatīvo 1,8x objektīvu var pārslēgt vertikāli un horizontāli, lai vienkārši uzstādītu.

Ieguvumi

  • Dabiskā WUXGA izšķirtspēja
  • 4500 lūmeni
  • 2000:1 kontrasts
  • 1,8x tālummaiņas objektīvs ar vertikālu un horizontālu pārslēgšanu
  • Secīgi attēli un malu sapludināšana
  • HDMI™ un DVI ieejas
  • Prezentēšana, neizmantojot datoru
  • Ērta piekļuve lampai un filtram
  • Nozarē vadošie** energotaupības rādītāji

Detalizēti par funkcijām

Canon XEED WUX450 — ieskatieties un izpētiet sīkāk

Kompakts uzstādāmais projektors ar augstu izšķirtspēju


XEED WUX450 multivides projektors ir viskompaktākais Canon WUXGA uzstādāmais modelis, kas jebkurā projicēšanas attālumā parāda spilgtus attēlus ar augstu izšķirtspēju.

Vienmērīgs* spilgtums


Canon jaunākās paaudzes AISYS optiskā sistēma nodrošina jaudīgu 4500 lūmenu spilgtumu un 2000:1 kontrasta līmeni. 1,8x tālummaiņas projicēšanas objektīvam ir vienmērīgs F2.8 atvērums. Spilgtuma līmenis nemainās neatkarīgi no tālummaiņas iestatījuma, un tas nesamazinās tālummaiņas diapazona telefoto galā.

Jaunas un jaudīgas attēlveidošanas funkcijas


Uzlabotu attēla kvalitāti garantē pilnīgi jaunais attēlveidošanas procesors. Tam ir iebūvēta malu sapludināšanas funkcija un reģistrēšanas korekcija, kas ir lieliski piemērota situācijās, kad tiek uzstādīti vairāki displeji. Secīga attēlu rādīšana tiek atbalstīta no diviem digitālajiem avotiem — lielisks risinājums videokonferencēm. Funkcija kustību izplūdumu novēršanai parāda asus attēlus pat videoklipos ar ātru kustību, savukārt 4 punktu trapeces korekcija ļauj projicēt gandrīz no jebkura leņķa. LCOS displeja tehnoloģija atbalsta dabisko WUXGA izšķirtspēju (1920x1200 pikseļi) un Full HD iespējas, tāpēc tiek rādīti ļoti skaisti un vienmērīgi attēli.

Teicama darbība


Projektora objektīvam ir gan vertikālas, gan horizontālas pārslēgšanas iespēja, tāpēc to var ērti uzstādīt. Savukārt līdzenā virsma un papildu statīvs ļauj izmantot dažādas konfigurācijas, arī steku.

Ērtas savienojumu iespējas


HDMI un DVI terminālos var izmantot digitālās ieejas, savukārt programmaparatūru var ātri un vienkārši atjaunināt, izmantojot projektora USB portu, kas ļauj projicēt tieši no USB zibatmiņas diskiem. Crestron RoomView® nodrošina tūlītēju un vienotu attālu vadību un pārraudzību, bet funkcija Network Multi-Projection (NMPJ) ļauj ērti projicēt tīklā LAN.

Vienkārša apkope


Projektoram XEED WUX450 ir jauni un izturīgāki optiskie komponenti, kuriem ir uzlabotas apkopes iespējas. Lampas darba mūžs ir līdz 5000 stundām, ja tā tiek izmantota ekonomiskajā režīmā, savukārt vienkāršā piekļuve lampai un filtram ļauj veikt apkopi pat tad, kad projektors ir uzstādīts. Modulārais dizains ļauj ierīci ērti uzstādīt un apkopt.

Nozarē vadošie** energotaupības rādītāji


Projektors XEED WUX450 nodrošina viszemāko enerģijas patēriņu savā klasē, savukārt īpašā ECO poga nekavējoties aktivizē zema enerģijas patēriņa lampas režīmu un ļauj tieši piekļūt citām enerģijas taupīšanas funkcijām.

* Spilgtums var samazināties par 5%. Izmantojot vienu attēlu.
** 3000–6000 lūmenu projektori, 0,8 collu panelis vai mazāks, modeļi ar vienu lampu. Pamatojoties uz Canon Inc pētījumiem, kas veikti 2013. gada maijā.

Balvas

Izstrādājuma tehniskie dati

Uzziniet vairāk par Canon XEED WUX450, tā funkcijām un iespējām.

For powerful brightness and a high contrast ratio

Izteikti spilgtas krāsas un augsts kontrasta līmenis

HDMI Port

HDMI ports

Full HD video reproduced in perfect detail

Full HD video atainots ar vissmalkākajām detaļām

Crestron

Krestons

3-year-lamp-warranty-campaign