Canon XEED WUX450ST

XEED WUX450ST

Šis spilgtus attēlus projicējošais, daudzpusīgais un kompaktais uzstādāmais WUXGA projektors, kas paredzēts projicēšanai no maza attāluma, nodrošina 4500 lūmenus un piedāvā HDBaseT un 75% vertikālu objektīva pārslēgšanu, nodrošinot izcilu uzstādīšanas iespēju izvēli.

XEED WUX450ST

Ieguvumi

  • Skaidri, detalizēti attēli, pateicoties dabiskai WUXGA (1920 x 1200) izšķirtspējai
  • Projekcija praktiski bez attēla kropļojumiem no Canon objektīva, kas paredzēts projicēšanai no maza attāluma
  • Spilgti, pārliecinoši attēli, izmantojot 4500 lūmenus
  • Piesātinātas, dabiskas krāsas ar dabisko kontrasta attiecību 2000:1
  • Izcili pielāgojama uzstādīšana, tostarp 75% vertikāla objektīva pārslēgšana
  • Plašas savienošanas iespējas, tostarp HDBaseT, HDMI™ un DVI ieejas, kā arī Wi-Fi funkcija
  • Attēlam pēc attēla pielāgojamas malu sapludināšanas opcijas
  • Prezentācija, kurā tiek izmantots USB (netiek izmantots dators), ar līdz pat 9 savienotiem projektoriem LAN tīklā
  • Izdevīga 3 gadu lampu nomaiņas garantija un projektora aizvietošanas pakalpojums jau nākamajā dienā*
  • Izcila energoefektivitāte, 5000 stundu lampas darbmūžs un tikai 30 dBa (ECO režīms)

Detalizēti par funkcijām

Canon XEED WUX450ST — ieskatieties un izpētiet sīkāk

Neliela projicēšanas attāluma pārslēdzams objektīvs


XEED WUX450ST ir izcili pielāgojams, daudzpusīgs un augstas izšķirtspējas kompakts uzstādāms multivides projektors. Projektoru var nemanāmi novietot virs ekrāna vai zem tā, jo tam pieejama vertikāla un horizontāla pārslēgšana, tostarp īpaši liels 75% vertikālais diapazons, un tas ir piemērots projicēšanai gan no priekšpuses, gan aizmugures.

Precīzs un pielāgojams


Neskatoties uz īso fokusēšanas garumu, objektīvs var projicēt attēlus, kuru lielums pa diagonāli ir no 30–300 collām. Attēlu kropļojumi ir praktiski novērsti (parasti 0,1%), bet projicēšanas attāluma attiecība 0,56:1 ļauj projicēt 100 collu attēlu tikai no 1,2 metriem — tā ir aptuveni viena trešdaļa no projicēšanas attāluma, kas nepieciešams parastajiem projektoriem.

Spilgti un vienmērīgi attēli


Projektoram XEED WUX450ST ir jaunākā Canon AISYS optiskās sistēmas versija, tāpēc tas lietošanā ir ārkārtīgi efektīvs un pastāvīgi nodrošina iespaidīgus attēlus. 4500 lūmenu spilgtums un dabiskā kontrasta attiecība 2000:1 nodrošina auditorijai spilgtus un košus attēlus — ar tikpat izcili precīzām krāsām un vienmērīgu attēlu atveidi, kādu sagaidāt no XEED klāsta.

Uzlabota apstrāde


Ir viegli panākt satriecošus, izcili vienmērīgus attēlus dažādā uzstādīšanas vidē. Projektora dabisko WUXGA izšķirtspēju (1920 x 1200 pikseļi) un Full HD iespējas atbalsta profesionālas kvalitātes LCOS displeju tehnoloģija. Ir pieejams DICOM sim variants, kas piedāvā režīmus Blue-base un Clear-base un ļauj attēlam pēc attēla atlasīt gan DICOM sim, gan sRGB.

Radošas attēlveidošanas opcijas


Projektora XEED WUX450ST jaunā attēlu apstrādes programma piedāvā izcilu uzstādītājiem noderīgu funkciju izvēli, tostarp aparatūru malu sapludināšanai, reģistrēšanas koriģēšanu ierīcē un iebūvētus testa paraugus. Prezentāciju, kurā tiek izmantots USB (netiek izmantots dators) var veikt ar vienu projektoru vai sapludinot attēlu no līdz pat 9 projektoriem, kas savienoti ar LAN kabeli. Secīga attēlu rādīšana tiek atbalstīta no diviem digitālajiem avotiem, tāpēc šis projektors ir lielisks risinājums modernu videokonferenču rīkošanai. Attēlus ar perfektiem ģeometriskiem rādītājiem var projicēt gandrīz no jebkura leņķa, izmantojot funkciju 4-Point Keystone Correction.

Ērtai uzstādīšanai piemērots dizains


Projektora kompaktie izmēri sniedz pārliecinošas priekšrocības mācību klasēs, sapulču telpās un citās mazās vietās. Muzejos un radošas attēlveidošanas vidē būs noderīga plakanās augšējās virsmas konstrukcija ar gudrajām kājiņas uzstādīšanas opcijām, kas ir lieliski piemērotas modernām vairāku projektoru instalācijām. Ir vienkārši veikt saliktu vai vertikālu projicēšanu, pagriežot jebkurā virzienā 360° leņķī.

Elastīgas savienošanas iespējas


Jaunas savienošanas opcijas rada vēl vairāk izvietojuma izvēļu un iespēju. Nosūtiet audio, attēla un kontroles signālus ar vienu vadu, kas var būt līdz 100 m garš, izmantojot HDBaseT, vai arī dariet to bez vadiem no līdz 25 m attāluma ar iebūvēto Wi-Fi funkciju. Funkcija Network Multi Projection (NMPJ) sniedz iespēju arī vienkārši izveidot savienojumu LAN tīklā. HDMI un DVI-I termināļi piedāvā vienlaicīgu digitālu ieeju, bet Crestron RoomView® sniedz iespēju uzreiz izmantot vienotu tālvadību un uzraudzību.

Izturīgs un ar pieejamu ekspluatācijas cenu


Projektora XEED WUX450ST lampas darbmūžs ir līdz 5000 stundām, ja tā tiek lietota ECO režīmā. Izcili energoefektīva darbība tiek panākta ar īpašu pogu ECO, kas uzreiz ieslēdz zema enerģijas patēriņa režīmu lampai un citas enerģiju taupošas funkcijas. Pagarināta lampas garantija piedāvā līdz pat trim bezmaksas nomaiņas lampām 3 gadu periodā, bet Canon trīs gadu uzlabotais garantijas aizvietošanas pakalpojums nodrošina aizvietojošu projektoru jau nākamajā dienā*, kamēr jūsu projektoram tiek veikta apkope vai remonts.

*Nākamā diena nozīmē to, ka, ja iespējams, projektora aizvietošana tiks nodrošināta nākamajā dienā pēc pieprasījuma saņemšanas par remontu. Ja pieprasījums tiek saņemts pēcpusdienā, nedēļas nogalē vai valsts svētku dienā, projektora aizstājējs tiks saņemts divu dienu laikā. Uz šo aizvietošanas pakalpojumu attiecas visi pakalpojumu sniegšanas noteikumi, un tas ir pieejams tikai noteiktās vietās.

Izstrādājuma tehniskie dati

Uzziniet vairāk par Canon XEED WUX450ST, tā funkcijām un iespējām.

For powerful brightness and a high contrast ratio

Izteikti spilgtas krāsas un augsts kontrasta līmenis

Full HD video reproduced in perfect detail

Full HD video atainots ar vissmalkākajām detaļām

HDMI Port

HDMI ports

Supporting HD video, audio and control

Atbalsta HD video, audio un kontroli

Wi-Fi CERTIFIED

Wi-Fi sertificēts

Industry standard control protocol

Nozares standarta kontroles protokols

Crestron

Krestons

3 Yr XEED Extended warranty
3yr Lamp Promotion