Canon XEED WUX500

XEED WUX500

Izbaudiet lieliskas kvalitātes attēlus un daudzveidīgas savienošanas iespējas ar šo kompakto WUXGA uzstādāmo projektoru, kurā izmantota LCOS tehnoloģija, Canon kvalitātes 1,8 reižu tālummaiņas objektīvs un tiek pastāvīgi nodrošināts 5000 lumenu spilgtums, kā arī tiek piedāvātas HDBaseT un Wi-Fi sniegtās iespējas.

XEED WUX500

Ieguvumi

  • Panāciet detalizētus, ļoti dabiskus attēlus ar dabisko WUXGA izšķirtspēju (1920 x 1200 pikseļi) un Full HD iespējām
  • Pastāvīgi izbaudiet košu 5000 lumenu* spilgtumu un dabisko kontrasta līmeni 2000:1
  • Radiet vienmērīgus, plūstošus attēlus ar košām un precīzām krāsām, izmantojot LCOS paneli un AISYS tehnoloģiju
  • 1,8 reižu tālummaiņas objektīvs ar manuālu objektīva pārvietošanu, tālummaiņu un fokusēšanu ātrai un precīzai uzstādīšanai
  • Savienojiet ar plašu ierīču klāstu, pateicoties HDBaseT savienojumam** un Wi-Fi bezvadu LAN savienojumam ar funkciju Network Multi Projection (NMPJ)
  • Uzlabotas attēlveidošanas funkcijas ietver aparatūras malu sapludināšanu, attēlu projicēšanu pēc kārtas un četru punktu trapeces korekciju
  • Projicēšana bez datora ar līdz pat deviņiem projektoriem, izmantojot USB
  • HDMI ieeja un RJ-45 tīkla ports
  • Ērta piekļuve lampai un gaisa filtram, kas palīdz samazināt apkopes izmaksas
  • Energoefektīvs ar līdz pat 5000 h lampas darbmūža ilgumu un tikai 30 dBA režīmā ECO

Detalizēti par funkcijām

Canon XEED WUX500 — ieskatieties un izpētiet sīkāk

Kompakts uzstādāmais projektors ar augstu izšķirtspēju


Izbaudiet lieliskas kvalitātes attēlus un daudzveidīgas savienošanas iespējas ar kompakto uzstādāmo projektoru XEED WUX500, kas sver tikai 5,6 kg. Tas nodrošina spilgtus, detalizētus, augstas izšķirtspējas attēlus gan no datora, gan video atskaņošanas avotiem, kā arī attēlo viegli lasāmu tekstu un vienmērīgas grafikas, pateicoties dabiskai WUXGA (1920 x 1200 pikseļu) izšķirtspējai, kas atbalsta arī Full HD.

Vienmērīgs* spilgtums


Canon optiskā sistēma AISYS nodrošina efektīvu 5000 lumenu spilgtumu un kontrasta līmeni 2000:1, lai attēli būtu skaidri pat pie spilgta apkārtējās vides apgaismojuma. 1,8 reižu tālummaiņas objektīvam ir pastāvīgs F2.8 atvērums, tāpēc spilgtums praktiski netiek mainīts neatkarīgi no tālummaiņas iestatījuma.

Uzlabota LCOS paneļu tehnoloģija


LCOS paneļi (Liquid Crystal On Silicon — šķidrie kristāli uz silikona) darbojas kopā ar sistēmu AISYS, lai izveidotu izcili vienmērīgus, plūstošus attēlus ar košām un precīzām krāsām, kuros nav nevēlami režģa vai varavīksnes efekti, kas bieži vien redzami, izmantojot citu paneļu tehnoloģijas.

Efektīvas attēlveidošanas funkcijas sniedz jums kontroli


Modernu funkciju klāsts sniedz iespēju pielāgot un kontrolēt attēlveidošanu. Iebūvēta malu sapludināšanas un reģistrēšanas regulēšanas funkcija ļauj plūstoši sapludināt attēlus no vairākiem projektoriem, bet četru punktu trapeces korekcija palīdz uzturētu attēlu asumu un precizitāti, projicējot pat no leņķa. Attēlu rādīšana pēc kārtas sniedz iespēju projicēt no diviem digitāliem avotiem (vai viena digitāla un viena analoga avota) — lieliska funkcija videokonferencēm.

Teicama darbība


Projektora Canon kvalitātes 1,8 reižu tālummaiņas objektīvs nodrošina attēlu ar precīzu ģeometrisko formu, asumu un precizitāti, un tas aprīkots ar automātisku objektīva pārvietošanu vertikālā un horizontālā virzienā, nodrošinot izcilu uzstādītā projektora pielāgojamību.

Daudzveidīgas savienošanas iespējas


Var projicēt nekustīgus attēlus un filmas no dažāda veida avotiem, izmantojot plašo ieeju izvēli. Tās ietver HDBaseT savienojumu** un Wi-Fi, kā arī funkciju Network Multi-Projection (NMPJ) vienkāršai projicēšanai ar vadu vai bezvadu LAN savienojumu. HDMI un DVI terminālos var izmantot digitālās ieejas, savukārt aparātprogrammatūru var vienkārši atjaunināt, izmantojot projektora USB portu, kas ļauj arī projicēt tieši no USB zibatmiņas, neizmantojot datoru. Iebūvētais RJ-45 tīkla ports nodrošina attālu uzraudzību un vadību, kā arī atbalsta standartu Crestron Connected™.

Energoefektīvs un vienkārši ekspluatējams


Energoefektīvais režīms ECO nodrošina 5000 stundu lampas darbmūža ilgumu un samazina arī ventilatora troksni līdz 32 dBA, nodrošinot klusāku apkārtējo vidi. Ekspluatācija ir vienkārša ar ātro un vieglo uzstādītā projektora lampas un gaisa filtra nomaiņu. Projektoram WUX500 ir Canon trīs gadu uzlabotā garantija ar projektora aizvietošanas pakalpojumu, kurā paredzēts maiņas projektors nākamajā dienā,*** ja jūsu projektoram tiek veikta apkope vai remonts.

Medicīniskais variants


Ir pieejama arī īpaša medicīniskā versija, kurai nodrošināta saderība ar DICOM 14.

* Spilgtums var samazināties par 5%. Izmantojot vienu attēlu.
**Skatiet tālāk apstiprinātos saderīgos HDBaseT raidītājus.
***Nākamā diena nozīmē to, ka, ja iespējams, projektora aizvietošana tiks nodrošināta nākamajā dienā pēc pieprasījuma saņemšanas par remontu. Ja pieprasījums tiek saņemts pēcpusdienā, nedēļas nogalē vai valsts svētku dienā, projektora aizstājējs tiks saņemts divu dienu laikā. Uz šo aizvietošanas pakalpojumu attiecas visi pakalpojumu sniegšanas noteikumi, un tas ir pieejams tikai noteiktās vietās.

Izstrādājuma tehniskie dati

Uzziniet vairāk par Canon XEED WUX500, tā funkcijām un iespējām.

For powerful brightness and a high contrast ratio

Izteikti spilgtas krāsas un augsts kontrasta līmenis

Full HD video reproduced in perfect detail

Full HD video atainots ar vissmalkākajām detaļām

HDMI Port

HDMI ports

Industry standard control protocol

Nozares standarta kontroles protokols

HDBT

HDBT

Wi-Fi CERTIFIED

Wi-Fi sertificēts

Saderīgi HDBaseT raidītāji

(Citi raidītāji var būt saderīgi, bet nav pārbaudīti)

RažotājsVeidsModeļa nosaukumsSavienojums ar HDBaseTPiezīme
VideoSkaņaLANRS-232C
KrestonsRaidītājsDM-TX-201-CŠim TX nav RS-232C porta.
DM-TX-401-C
KramerRaidītājsTP-581T
TP-582T
AMXRaidītājsDX-TXŠis TX neatbalsta RS-232C projektoram.
ExtronRaidītājsXTP T USW 103
GefenRaidītājsGEF-HDCAT5-ELRPOL(S)Nē*³Šis TX neatbalsta RS-232C projektoram.
AtlonaRaidītājsAT-HDTX-RSNETJā*¹
CYPRaidītājsPU-507-KITJā*¹

*¹ Var nerādīt ar paredzēto izšķirtspēju, pievienojot ieejai dažas ierīces
*² Šis projektors neatbalsta funkciju “Extron XTP”.
*³ LAN komunikācija nav iespējama, kamēr projektors ir gaidstāves režīmā (TX neatbalsta LPPF2 režīmu)

Atrunas
Noklusējuma iestatījums ir LAN (Gbit).
Mainot HDBaseT⇔LAN (Gbit), projektors jārestartē.

XEED gadījumu izpēte

Case Study Gesundheit Nord Medical

„Gesundheit Nord” medicīnas centri

Canon video projektori nodrošina visasākos attēlus ārstiem, kuri strādā „Gesundheit Nord Klinikverbund Bremen GmbH” grupas iestādēs. Pateicoties Canon XEED SX80 Mark II Medical video projektoriem, ikdienas procedūras ir kļuvušas daudz mūsdienīgākas un četrās klīnikās Brēmenē ikdienas konsultācijās tagad tiek izmantotas digitālās rentgena staru sistēmas.

Case Study inamo Restaurant

„inamo” restorāns Londonā

2010. gadā restorānā „inamo st james” tika uzstādīti vairāk nekā 90 Canon XEED projektoru. Projektori ir daļa no „inamo” patentētā E-Table™ risinājuma, kas restorāna apmeklētājiem, izmantojot uz galda projicēto ekrānu, ļauj pasūtīt maltīti, izvēlēties digitālo galdautu, novērot virtuvē notiekošo, izmantojot „ChefCam”, un pat pasūtīt taksometru, lai nokļūtu mājās.

3-year-lamp-warranty-campaign