Canon XEED WUX5000

XEED WUX5000

XEED WUX5000 izmanto LCOS tehnoloģiju, nodrošinot 5000 lūmenus, WUXGA izšķirtspēju, Full HD atbalstu un motorizētas pārslēgšanas savstarpēji maināmus objektīvus, nosakot jaunas attēla kvalitātes prasības uzstādāmajiem projektoriem.

Ieguvumi

  • Dabiska WUXGA izšķirtspēja un Full HD iespējas (1080p)
  • LCOS tehnoloģija
  • 5000 lūmeni (4000 lm klusajā režīmā)
  • 1000:1 kontrasta līmenis
  • Motorizēta objektīvu pārslēgšana, tālummaiņa un fokuss
  • 3 maināmu objektīvu iespējas
  • Uzlabota RGB un gammas regulēšana
  • DVI un HDMI ieeja
  • Ar PJLink saderīgs tīkla ports

Detalizēti par funkcijām

Canon XEED WUX5000 — ieskatieties un izpētiet sīkāk

Teicama kombinācija labākai attēla kvalitātei


XEED WUX5000 paceļ uzstādāmo projektoru kvalitātes latiņu. Projicējot attēlus ar WUXGA izšķirtspēju (1920 x 1200 pikseļi) no PC vai Macintosh datora, tiek nodrošināta unikāla skaidrība, un Full HD video tiek attēloti ar teicamu detaļu precizitāti. Canon LCOS tehnoloģija nodrošina pārsteidzošu attēla kvalitāti, novēršot tradicionālai attēlu projicēšanai raksturīgos blakusefektus, kas rada nevēlamus „režģa” vai „varavīksnes” efektus.

Izcila veiktspēja


XEED WUX5000 izmanto jaunākās paaudzes Canon AISYS optisko sistēmu, nodrošinot iespaidīgus 5000 lūmenus visam saturam neatkarīgi no krāsas. AISYS optimizē LCOS paneļu veikumu, sasniedzot „reālu” krāsu spilgtumu. Augsts 1000:1 kontrasta līmenis nodrošina spilgtas krāsas un lieliskus melnās krāsas līmeņus. Delta-E krāsu saskaņošana ir izcila un ļoti līdzinās profesionāli kalibrētām ierīcēm.

Canon motorizētas pārslēgšanas savstarpēji maināmi objektīvi


Virkne augstas kvalitātes motorizētas pārslēgšanas savstarpēji maināmu objektīvu ir pieejami izmantošanai ar XEED WUX5000. Standarta 1,5x mērogmaiņas objektīvs ir ideāli piemērots vairumam ierīču, bet 1,7x tālas tālummaiņas objektīvs ir pieejams plašākām telpām. Īpaši platais fiksētais objektīvs ir teicami piemērots projicēšanai no aizmugures. Canon augstas kvalitātes objektīvi ir īpaši izstrādāti, lai maksimizētu spilgtumu ar izcilu attēla izšķirtspēju un ģeometriju.

Uzlabotas uzstādīšanas iespējas


Ērtai lietošanai motorizētas mērogmaiņas, fokusa un objektīva pārslēgšanas funkcijas var mainīt ar tālvadības pulti līdz puspikseļa precizitātei. XEED WUX5000 ir teicama vadība, kas nepieciešama vienai vai vairākām projektora instalācijām, piemēram, 3D, grēdošanai, jauktām sistēmām un kupoliem.

Elastīga integrācija un daudzpusīgas savienojuma iespējas


Gan DVI-D, gan HDMI porti savieno XEED WUX5000 ar augstas izšķirtspējas digitāliem avotiem. Ir arī 15 kontaktu VGA terminālis un trīs minispraudņi audio savienojamībai. Seriālie un tīkla porti iespējo vadību un uzraudzību, bet PJLink saderība ir ideāli piemērota, lai integrētu AV sistēmu.

Vienkārša apkope


Apkope nekad iepriekš nav bijusi ātrāka un vienkāršāka. Augstas efektivitātes lampas darbmūža ilgums ir līdz 3000 stundām (4000 stundām klusajā režīmā), un tai var ērti piekļūt no projektora aizmugures. Gaisa filtrs ir vienkārši izbīdāms no sāna. Galvenajiem optikas komponentiem ir nodrošināta ātra piekļuve, tāpēc nav nepieciešama sarežģīta izjaukšana.

Izstrādājuma tehniskie dati

Uzziniet vairāk par Canon XEED WUX5000, tā funkcijām un iespējām.

For powerful brightness and a high contrast ratio

Izteikti spilgtas krāsas un augsts kontrasta līmenis

Full HD video reproduced in perfect detail

Full HD video atainots ar vissmalkākajām detaļām

HDMI Port

HDMI ports

Industry standard control protocol

Nozares standarta kontroles protokols