Canon XEED WUX6000

XEED WUX6000

Iegūstiet patiesi satriecošus attēlus ar vadošo Canon uzstādāmo projektoru savā klasē. Tam ir dabiskā WUXGA izšķirtspēja, 6000 lūmenu krāsu spilgtums, kā arī iespēja izvēlēties starp pieciem augstas kvalitātes objektīviem.

Ieguvumi

  • Iegūstiet detalizētus, īpaši reālistiskus attēlus ar dabisko WUXGA izšķirtspēju
  • Sasniedziet izcilu spilgtumu ar 6000 lūmeniem un 2000:1 kontrasta līmeni
  • Veidojiet spilgtus attēlus ar precīzām krāsām, izmantojot LCOS paneļu tehnoloģiju
  • Izvēlieties starp pieciem augstas kvalitātes savstarpēji maināmiem Canon projektoru objektīviem
  • Motorizēta objektīvu maiņa, tālummaiņa un fokuss ātrai un precīzai uzstādīšanai
  • “Attēls attēlā” projicēšana no diviem digitālajiem avotiem
  • Jaunajā un uzlabotajā attēlu procesorā ir pieejamas tādas funkcijas kā aparatūras malu sapludināšana, “attēls attēlā” un četru punktu trapeces korekcija
  • Ērta piekļuve lampai un gaisa filtram, kas palīdz samazināt apkopes izmaksas

Detalizēti par funkcijām

Canon XEED WUX6000 — ieskatieties un izpētiet sīkāk

Attēli, ar kuriem var piesaistīt auditorijas uzmanību


Iepazīstiet jaunu standartu ar Canon XEED klases uzstādāmā projektora modeli WUX6000. Jūs iegūsiet spilgtus, detalizētus attēlus gan no datora, gan no avotiem, kas balstīti uz videoklipiem, — pateicoties dabiskajai WUXGA izšķirtspējai, kas atbalsta arī Full HD iespējas. Canon unikālais AISYS optikas motors nodrošina 6000 lūmenu spilgtumu un 2000:1 kontrasta līmeni, parādot skaidrus attēlus pat augsta līmeņa apkārtējā apgaismojumā.

Uzlabota LCOS paneļu tehnoloģija


LCOS (Liquid Crystal On Silicon) paneļi darbojas kombinācijā ar Canon AISYS sistēmu, nodrošinot pārsteidzoši vienmērīgus attēlus. Krāsas ir reālas, un attēlos nav novērojami nevēlamie “režģa” un “varavīksnes” efekti, kas bieži sastopami citās paneļu tehnoloģijās. Modelī WUX6000 ietvertā LCOS tehnoloģija nodrošina izcilu 96% atvēruma līmeni, padarot WUX6000 ideāli piemērotu vidē, kurā nepieciešami vienmērīgi un tanī pat laikā detalizēti attēli.

Pieci pielāgojami, savstarpēji maināmi Canon objektīvi


Projektoram WUX6000 varat pievienot ideālo objektīvu atbilstoši katrai videi; izvēlei tiek piedāvāti pieci izcilas kvalitātes Canon projicēšanas objektīvi. Jūs iegūsiet izcilu precizitāti un labāko uzstādīšanas pielāgojamību, izmantojot motorizētu vertikālo un horizontālo objektīva pārslēgšanu ar puspikseļa precizitāti. Katrs objektīvs ir izveidots, izmantojot Canon slaveno tehnoloģiju, un nodrošina precīzu ģeometriju, asu fokusu un precizitāti, apliecinot ierīces līdera statusu attēlveidošanas optikā.

Divas digitālās ieejas papildu funkcionalitātei


WUX6000 ieeju izvēle sniedz maksimālas pielāgošanas iespējas. Pieejama gan DVI, gan arī HDMI ieeja, tādējādi padarot šo par ideālo projektoru tādam lietojumam kā videokonferencēm, kurās nepieciešama vienlaicīga “attēls attēlā” attēlveidošana. Vienlaicīgu “attēls attēlā” projicēšanu var iegūt, izmantojot divus digitālos avotus vai arī vienu digitālo un vienu analogo avotu.

Efektīvas funkcijas sniedz jums kontroli


WUX6000 piedāvā ērtu pielāgojamību un kontroli pār attēlu prezentāciju. Tādas uzlabotas funkcijas kā aparatūras malu sapludināšana ļauj nemanāmi apvienot attēlus no vairākiem projektoriem, lai radītu iespaidīgus vairāku līmeņu displejus. Četru punktu trapeces korekcijas funkcija palīdz noturēt attēla asumu un precizitāti, pat projicējot slīpā leņķī; tikmēr horizontālās un vertikālās reģistrācijas pielāgošana ļauj sasniegt ideālo RGB paneļu izlīdzināšanu ar viena pikseļa precizitāti.

Modulārs dizains vienkāršai apkopei


WUX6000 ir ārkārtīgi viegli kopjams. Lampa un gaisa filtrs ir nomaināmi, veicot tikai dažas vienkāršas darbības, — projektoru nav nepieciešams izkustināt no vietas, kurā tas ir uzstādīts. WUX6000 piedāvājumā ir ietverts arī Canon trīs gadu uzlabotais garantijas aizvietošanas pakalpojums, kas paredz nodrošināt projektora aizvietošanu nākamajā dienā*, kamēr oriģinālajai ierīcei tiek veikta tehniskā apkope vai remonts.

*Nākamā diena nozīmē to, ka, ja iespējams, projektora aizvietošana tiks nodrošināta nākamajā dienā pēc pieprasījuma saņemšanas par remontu. Ja pieprasījums tiek saņemts pēcpusdienā, nedēļas nogalē vai valsts svētku dienā, projektora aizstājējs tiks saņemts divu dienu laikā. Uz šo aizvietošanas pakalpojumu attiecas visi pakalpojumu sniegšanas noteikumi, un tas ir pieejams tikai noteiktās vietās.

Izstrādājuma tehniskie dati

Uzziniet vairāk par Canon XEED WUX6000, tā funkcijām un iespējām.