Canon XEED WUX6010

XEED WUX6010

Panāciet satriecošus attēlus ar Canon vadošo uzstādāmo projektoru, kam ir dabiska WUXGA izšķirtspēja, 6000 lūmenu krāsu spilgtums, HDBaseT un papildus pieejama piecu augstas kvalitātes objektīvu izvēle.

Ieguvumi

  • Iegūstiet detalizētus, īpaši reālistiskus attēlus ar dabisko WUXGA izšķirtspēju
  • Sasniedziet izcilu spilgtumu ar 6000 lūmeniem un 2000:1 kontrasta līmeni
  • Veidojiet spilgtus attēlus ar precīzām krāsām, izmantojot LCOS paneļu tehnoloģiju
  • Pārsūtiet HD attēlus, audio un kontrolsignālus ar HDBaseT, izmantojot vienu kabeli
  • Izvēlieties starp pieciem augstas kvalitātes savstarpēji maināmiem Canon projektoru objektīviem
  • Motorizēta objektīvu maiņa, tālummaiņa un fokuss ātrai un precīzai uzstādīšanai
  • “Attēls attēlā” projicēšana no diviem digitālajiem avotiem
  • Jaunajā un uzlabotajā attēlu procesorā ir pieejamas tādas funkcijas kā aparatūras malu sapludināšana, “attēls attēlā” un četru punktu trapeces korekcija
  • Ērta piekļuve lampai un gaisa filtram, kas palīdz samazināt apkopes izmaksas

Detalizēti par funkcijām

Canon XEED WUX6010 — ieskatieties un izpētiet sīkāk

Attēli, ar kuriem var piesaistīt auditorijas uzmanību


Iepazīstiet jaunu standartu ar Canon XEED klases uzstādāmo projektoru WUX6010. Jūs iegūsiet spilgtus, detalizētus attēlus gan no datora, gan no avotiem, kas balstīti uz videoklipiem, — pateicoties dabiskajai WUXGA izšķirtspējai, kas atbalsta arī Full HD iespējas. Canon unikālais AISYS optikas motors nodrošina 6000 lūmenu spilgtumu un 2000:1 kontrasta līmeni, parādot skaidrus attēlus pat augsta līmeņa apkārtējā apgaismojumā.

Uzlabota LCOS paneļu tehnoloģija


LCOS (Liquid Crystal On Silicon) paneļi darbojas kombinācijā ar Canon AISYS sistēmu, nodrošinot pārsteidzoši vienmērīgus attēlus. Krāsas ir reālas, un attēlos nav novērojami nevēlamie “režģa” un “varavīksnes” efekti, kas bieži sastopami citās paneļu tehnoloģijās. Projektors WUX6010 ir lieliski piemērots videi, kurā nepieciešami vienmērīgi, bet vienlaikus arī detalizēti attēli.

Pieci pielāgojami, savstarpēji maināmi Canon objektīvi


Projektoram WUX6010 varat pievienot perfekti piemērotu objektīvu atbilstoši katrai videi; izvēlei tiek piedāvāti pieci izcilas kvalitātes Canon projicēšanas objektīvi. Jūs iegūsiet izcilu precizitāti un labāko uzstādīšanas pielāgojamību, izmantojot motorizētu vertikālo un horizontālo objektīva pārslēgšanu ar puspikseļa precizitāti. Katrs objektīvs ir izveidots, izmantojot Canon slaveno tehnoloģiju, un nodrošina precīzu ģeometriju, asu fokusu un precizitāti, apliecinot ierīces līdera statusu attēlveidošanas optikā.

Daudzpusīga un ērta savienošana


Projektora WUX6010 ieeju izvēle sniedz maksimālas pielāgošanas iespējas. HDBaseT ports sniedz iespēju pārsūtīt HD attēlus, audio un kontrolsignālus ar vienu kabeli, kas var sasniegt 100 m garumu, nezaudējot kvalitāti un līdz ar to ievērojami palielinot sistēmas konfigurēšanas iespējas. Pieejama gan DVI, gan arī HDMI ieeja, tādējādi WUX6010 ir lielisks projektors tādam lietojumam kā videokonferences, kurās nepieciešama vienlaicīga “attēls attēlā” atveidošana. Vienlaicīgu “attēls attēlā” projicēšanu var iegūt, izmantojot divus digitālos avotus vai arī vienu digitālo un vienu analogo avotu.

Efektīvas funkcijas sniedz jums kontroli


Projektors WUX6010 ir ērti pielāgojams un nodrošina attēlu kontroli prezentācijas laikā. Tādas uzlabotas funkcijas kā aparatūras malu sapludināšana ļauj nemanāmi apvienot attēlus no vairākiem projektoriem, lai radītu iespaidīgus vairāku līmeņu displejus. Četru punktu trapeces korekcijas funkcija palīdz noturēt attēla asumu un precizitāti, pat projicējot slīpā leņķī; tikmēr horizontālās un vertikālās reģistrācijas pielāgošana ļauj sasniegt ideālo RGB paneļu izlīdzināšanu ar viena pikseļa precizitāti.

Modulārs dizains vienkāršai apkopei


Projektors WUX6010 ir ārkārtīgi viegli uzturams. Lampa un gaisa filtrs ir nomaināmi, veicot tikai dažas vienkāršas darbības, — projektoru nav nepieciešams izkustināt no vietas, kurā tas ir uzstādīts. Projektora WUX6010 piedāvājumā ir ietverts arī Canon trīs gadu uzlabotais garantijas aizvietošanas pakalpojums, kas paredz nodrošināt projektora aizvietošanu nākamajā dienā*, kamēr oriģinālajai ierīcei tiek veikta tehniskā apkope vai remonts.

*Nākamā diena nozīmē to, ka, ja iespējams, projektora aizvietošana tiks nodrošināta nākamajā dienā pēc pieprasījuma saņemšanas par remontu. Ja pieprasījums tiek saņemts pēcpusdienā, nedēļas nogalē vai valsts svētku dienā, projektora aizstājējs tiks saņemts divu dienu laikā. Uz šo aizvietošanas pakalpojumu attiecas visi pakalpojumu sniegšanas noteikumi, un tas ir pieejams tikai noteiktās vietās.

Izstrādājuma tehniskie dati

Uzziniet vairāk par Canon XEED WUX6010, tā funkcijām un iespējām.

For powerful brightness and a high contrast ratio

Izteikti spilgtas krāsas un augsts kontrasta līmenis

Full HD video reproduced in perfect detail

Full HD video atainots ar vissmalkākajām detaļām

HDMI Port

HDMI ports

Supporting HD video, audio and control

Atbalsta HD video, audio un kontroli

Industry standard control protocol

Nozares standarta kontroles protokols

Crestron

Krestons

Compatible HDBaseT Transmitters

(Other transmitters may be compatible but have not been tested)

Manufacturer Type Model Name Connection via HDBaseT Note
Video Audio LAN RS-232C
Crestron Transmitter DM-TX-201-C Yes Yes Yes No This transmitter does not have an RS-232C terminal.
DM-TX-401-C Yes Yes Yes Yes
Kramer Transmitter TP-581T Yes Yes Yes Yes The expected resolution may not be displayed with connection to some types of input devices
TP-582T Yes Yes Yes Yes
AMX Transmitter DX-TX Yes Yes Yes No
Gefen Transmitter GEF-HDCAT5-ELRPOL(S) Yes Yes No No This transmitter does not support RS-232C when connected to the projector. The expected resolution may not be displayed with connection to some types of input devices.
Atlona Transmitter AT-HDTX-RSNET Yes Yes No Yes The expected resolution may not be displayed with connection to some types of input devices.
CYP
PU-507-KIT Yes Yes Yes Yes


[Notes]
Set to HDBaseT for Serial Connection in the Menu.
Not compatible with “Extron XTP” specifications.

3-year-lamp-warranty-campaign