Canon XEED WX450ST

XEED WX450ST

Šim unikālajam, inovatīvajam un kompaktajam WXGA+ neliela projicēšanas attāluma uzstādāmajam projektoram ir plaša objektīva vertikālā pārslēgšana – 77%. 4500 lūmenu spilgtums ļauj projicēt teicamas kvalitātes attēlus pat no tāda projicēšanas attāluma, kas ir tikai viena trešdaļa no parasto projektoru projicēšanas attāluma.

Ieguvumi

  • Izcila WXGA+ izšķirtspēja
  • Canon neliela projicēšanas attāluma objektīvs
  • 4500 lūmeni
  • 2000:1 kontrasts
  • Plaša vertikālā un horizontālā objektīva pārslēgšana
  • Secīgi attēli un malu sapludināšana
  • HDMI™ un DVI ieejas
  • Prezentēšana, neizmantojot datoru
  • Ērta piekļuve lampai un filtram
  • Pārsteidzoša energoefektivitāte

Detalizēti par funkcijām

Canon XEED WX450ST — ieskatieties un izpētiet sīkāk

Neliela projicēšanas attāluma pārslēdzami objektīvi ar pārsteidzošu spilgtumu


Unikālais XEED WX450ST ir izcili spilgts un kompakts multivides projektors ar augstu izšķirtspēju. Neliela attāluma Canon projicēšanas objektīvam ir ļoti plaša vertikālā un horizontālā objektīva pārslēgšanas iespēja. Ar 0,571:1 projicēšanas attālumu šis pilnīgi jaunais objektīvs novērš kropļojumu (parasti 0,1%). Tas var projicēt 100 collu attēlu no tāda attāluma, kas ir tikai viena trešdaļa no parasto projektoru projicēšanas attāluma, respektīvi no 1,23 metra. Neskatoties uz īso fokusēšanas garumu, objektīvs var projicēt attēlus, kuru lielums pa diagonāli ir no 30–300 collām. Šo projektoru ar vertikālo un horizontālo pārslēgšanu (ieskaitot 77% plašo vertikālo diapazonu) var novietot virs vai zem ekrāna, un tas ir piemērots projicēšanai gan no priekšas, gan aizmugures.

Spilgti attēli, kas ātri mainās


Jaunākā AISYS optiskā sistēma ir līdz šim efektīvākais Canon risinājums, kas nodrošina 4500 lūmenu spilgtumu un 2000:1 kontrasta līmeni. Tāpēc attēli ir skaidri, spilgti un koši, un tiem ir vienlīdz augstas precizitātes krāsas un vienmērīga atveide, kādu sagaidāt no XEED klāsta ierīcēm.

Nākamās paaudzes attēla apstrāde


LCOS displeja tehnoloģija atbalsta dabisko WXGA+ izšķirtspēju (1440x900 pikseļi), tāpēc tiek rādīti ļoti skaisti un vienmērīgi attēli. Papildus profesionālas kvalitātes optikai projektora WX450ST jaunajam attēlu apstrādes motoram ir funkcijas, kas vienkāršo uzstādīšanu, piemēram, aparatūras malu sapludināšana vai reģistrēšanas korekcija (teicamai RGB paneļa noregulēšanai), kā arī iebūvētas pārbaudes shēmas. Secīga attēlu rādīšana tiek atbalstīta no diviem digitālajiem avotiem, tāpēc šis projektors ir lielisks risinājums modernu videokonferenču rīkošanai. 4 punktu trapeces korekcijas funkcija ļauj projicēt attēlus no gandrīz jebkura leņķa, nodrošinot pareizu ģeometriju, savukārt funkcija kustību izplūdumu novēršanai parāda asus attēlus pat videoklipos ar ātru kustību.

Plašas uzstādīšanas iespējas


Jaunais dizains ar līdzeno virsmu nodrošina iespējas uzstādīt projektoru uz kājiņām — īpaši piemērots risinājums situācijās, kad tiek uzstādīti vairāki projektori. Izmantojot steku, var ērti projicēt uz augšu un uz leju.

Plaša savienojumu izvēle


HDMI un DVI-I termināli nodrošina digitālās ieejas iespējas, savukārt programmaparatūru var ērti atjaunināt, izmantojot USB portu, kas ļauj arī tieši projicēt no USB zibatmiņas diskiem. Crestron RoomView® nodrošina tūlītēju un vienotu attālu vadību un pārraudzību, bet funkcija Network Multi-Projection (NMPJ) ļauj ērti projicēt tīklā LAN.

Ilga darbība un energotaupība


Projektora XEED WX450ST lampas darba mūžs ir līdz 5000 stundām, ja tā tiek lietota ekonomiskajā režīmā. Īpašā ECO poga nekavējoties aktivizē zema enerģijas patēriņa lampas režīmu un citas enerģijas taupīšanas funkcijas, lai nodrošinātu energotaupīgu darbību.

Izstrādājuma tehniskie dati

Uzziniet vairāk par Canon XEED WX450ST, tā funkcijām un iespējām.

For powerful brightness and a high contrast ratio

Izteikti spilgtas krāsas un augsts kontrasta līmenis

HD Ready

HD Ready

HDMI Port

HDMI ports

Crestron

Krestons