Canon XEED WX520

XEED WX520

Viskompaktākais Canon WXGA+ uzstādāmais projektors. Košie 5200 lūmeni nemainās* visā tālummaiņas diapazonā.

Ieguvumi

  • Izcila WXGA+ izšķirtspēja
  • 5200 lūmeni
  • 2000:1 kontrasts
  • 1,8x tālummaiņas objektīvs ar vertikālu un horizontālu pārslēgšanu
  • Secīgi attēli un malu sapludināšana
  • HDMI™ un DVI ieejas
  • Prezentēšana, neizmantojot datoru
  • Ērta piekļuve lampai un filtram
  • Nozarē vadošie** energotaupības rādītāji

Detalizēti par funkcijām

Canon XEED WX520 — ieskatieties un izpētiet sīkāk

Kompakts un spilgts uzstādāmais projektors


XEED WX520 ir Canon spilgtākais un kompaktākais WXGA+ uzstādāmais projektors. Tas no jebkura projicēšanas attāluma parāda spilgtus, skaidrus un košus attēlus.

Vienmērīgs* spilgtums


Izbaudiet 5200 lūmenu jaudu un 2000:1 kontrasta līmeni, izmantojot Canon jaunākās paaudzes AISYS optisko sistēmu. Spilgtums nemainās visā 1,8x tālummaiņas projektora objektīva darbības diapazonā. To nodrošina nemainīgais F2.8 atvērums. Atšķirībā no konkurentu modeļiem šis projektors nesamazina spilgtumu tālummaiņas diapazona telefoto galā.

Vēl jaudīgākas attēlveidošanas iespējas


Pilnīgi jaunais attēlveidošanas procesors uzlabo attēla kvalitāti un nodrošina iebūvētu malu sapludināšanas funkciju un reģistrēšanās korekciju — lielisks risinājums situācijās, kad tiek uzstādīti vairāki displeji. Secīga attēlu rādīšana tiek atbalstīta no diviem digitālajiem avotiem — lielisks risinājums videokonferencēm. Funkcija kustību izplūdumu novēršanai parāda asus attēlus pat videoklipos ar ātru kustību, savukārt 4 punktu trapeces korekcija ļauj projicēt gandrīz no jebkura leņķa. LCOS displeja tehnoloģija atbalsta dabisko WXGA+ izšķirtspēju (1440x900 pikseļi), tāpēc tiek rādīti ļoti skaisti un vienmērīgi attēli.

Ērta un parocīga vadība


Projektoru XEED WX520 var ērti uzstādīt, jo tam ir iebūvēta gan vertikāla, gan horizontāla objektīva pārslēgšana. Projektoru var ievietot stekā vai konfigurēt citādi. To nodrošina līdzenā augšējā virsma un pārdomātā uzstādīšana uz kājiņām.

Plaša savienojumu izvēle


HDMI un DVI termināli ļauj izveidot digitālu savienojumu, lai iegūtu teicamu attēla kvalitāti. Programmaparatūru var ātri un vienkārši atjaunināt, izmantojot projektora USB portu, kas ļauj projicēt tieši no USB zibatmiņas diskiem. Funkcija Network Multi-Projection (NMPJ) ļauj ērti projicēt LAN tīklā, savukārt Crestron RoomView® nodrošina tūlītēju un vienotu attālu vadību un pārraudzību.

Vienkārša apkope


XEED WX520 lampai ir ilgāks darba mūžs, jo tajā ir izmantoti jauni un izturīgāki optiskie komponenti. Lampas darbība ECO režīmā var sasniegt pat 5000 stundas; savukārt ērtā piekļuve lampai un gaisa filtram ļauj tos nomainīt arī tad, kad projektors ir uzstādīts.

Pārsteidzoša energoefektivitāte


XEED WX520 garantē zemāko enerģijas patēriņu savā klasē**. Turklāt īpašā ECO poga aktivizē zema enerģijas patēriņa lampas režīmu un citas enerģijas taupīšanas funkcijas.

* Spilgtums var samazināties par 5%. Izmantojot vienu attēlu.
** 3000–6000 lūmenu projektori, 0,8 collu panelis vai mazāks, modeļi ar vienu lampu. Pamatojoties uz Canon Inc pētījumiem, kas veikti 2013. gada maijā.

Izstrādājuma tehniskie dati

Uzziniet vairāk par Canon XEED WX520, tā funkcijām un iespējām.

For powerful brightness and a high contrast ratio

Izteikti spilgtas krāsas un augsts kontrasta līmenis

HDMI Port

HDMI ports

HD Ready

HD Ready

Crestron

Krestons