Canon XEED WX6000

XEED WX6000

Projektorā XEED WX6000 iestrādātas tehnoloģijas LCOS un AISYS, kā arī motorizēti objektīvi, kas nodrošina izcilu 5700 lūmenu krāsu spilgtumu un WXGA+ izšķirtspēju, kas ir ideāls risinājums uzņēmumiem, kuriem nepieciešama failu projicēšana platekrānā.

Ieguvumi

  • Izcila WXGA+ izšķirtspēja
  • LCOS tehnoloģija
  • 5700 lūmenu krāsu spilgtums
  • 1000:1 kontrasta līmenis
  • Motorizēta tālummaiņa, fokuss un objektīvu maiņa
  • 4 maināmi objektīvi
  • Uzlabota RGB un gammas regulēšana
  • DVI un HDMI™ ievades
  • Tīkla ports, kas saderīgs ar PJLink™
  • 360° montāža

Detalizēti par funkcijām

Canon XEED WX6000 — ieskatieties un izpētiet sīkāk

Spilgta un detalizēta projekcija


Nodrošinot izcilus 5700 lūmenu, XEED WX6000 ir izcils LCOS tehnoloģiju instalāciju projektors. Pateicoties izcili augstai WXGA+ (1440 x 900) izšķirtspējai, šī ierīce ir ideāli piemērota vietām, kur nepieciešams spilgts attēls, piemēram, konferenču zālēs un lielos pasākumos.

Pārsteidzoša attēlu kvalitāte


0,7 collu LCOS panelis apvienojumā ar Canon AISYS optisko sistēmu nodrošina to, ka skatītāji redz tikai izcilus un vienmērīgus attēlus, pat tādās vietās kā viesnīcu konferenču telpās un izstāžu zālēs.

Projekcija režīmā 16:10 un lielā diafragma piešķir attēliem zīdainu izskatu, tādēļ šis modelis ir ideāli piemērots radošu uzņēmēju radītiem logotipiem un citiem precīziem darbiem. Kontrasta līmenis 1000:1 garantē dziļus melnos toņus un spilgtas krāsas.

Nepārspējama Canon objektīvu kvalitāte


Instalāciju projektoriem nepieciešami ļoti precīzi objektīvi un XEED WX6000 nodrošina gan jums nepieciešamo kvalitāti, gan manevrējamību. Canon objektīvu tehnoloģijas nodrošina izcilu attēlu definīciju un maksimālu gaismas izvadi.

Uzlabotā instalācijas funkcija ar ½ pikseļa precizitāti ļauj parādīt attēlus vislabākajā kvalitātē, kas ir ļoti būtiski tādos vairāku projektoru projektos kā 3D, saliktos failos, vairākās sistēmās un kupolveida instalācijās.

Izvēlieties vispiemērotāko objektīvu


Četri maināmi augstas precizitātes objektīvi, ietverot standarta 1,5x tālummaiņu, plato leņķi, 1,7x garo tālummaiņu un 1,95x īpaši garo tālummaiņu, nodrošina attēlu kvalitāti pat visplašākajās vidēs.

Kontrolējiet attēlus


Projektorā XEED WX6000 iestrādāts plašs klāsts viedu funkciju, kas palīdz prezentēt attēlus uzticami un precīzi. Individuāla RGB kontrole, 6 asu krāsu un gammas pielāgošana palīdz sasniegt izcilu krāsu atbilstību, kas gandrīz atbilst profesionāli kalibrētām ierīcēm.

Ērti savienojams un izmantojams


XEED WX6000 iestrādātas plašas savienojamības iespējas, kas to padara piemērotu biznesa, izglītības un sabiedriskajām vidēm. DVI un HDMI™ termināli ļauj projicēt augstas izšķirtspējas digitālos attēlus un video, bet tīkla un RS232C porti ļauj to viegli savienot ar vadības sistēmu un LAN. Ierīce atbalsta industrijas standartu PJLink™,tādēļ to iespējams vadīt un pārvaldīt, izmantojot IP. Apvienojumā ar manevrējamu 360° montāžu šīs funkcijas padara projektoru XEED WX6000 ārkārtīgi daudzpusīgu.

Ietaupiet naudu un samaziniet izmešus


XEED WX6000 enerģijas patēriņš ir mazāks par 0,08 vatiem vienai apgaismojuma vienībai, kas ir viens no zemākajiem nozarē.

Balvas

Izstrādājuma tehniskie dati

Uzziniet vairāk par Canon XEED WX6000, tā funkcijām un iespējām.

For powerful brightness and a high contrast ratio

Izteikti spilgtas krāsas un augsts kontrasta līmenis

HD Ready

HD Ready

HDMI Port

HDMI ports

Industry standard control protocol

Nozares standarta kontroles protokols

Sērijveida komandas

Lejupielādējiet sērijveida komandas, kas nepieciešamas WX6000 tālvadības pults iestatīšanai

Lejupielādēt (pdf)

XEED gadījumu izpēte

Case Study Gesundheit Nord Medical

„Gesundheit Nord” medicīnas centri

Canon video projektori nodrošina visasākos attēlus ārstiem, kuri strādā „Gesundheit Nord Klinikverbund Bremen GmbH” grupas iestādēs. Pateicoties Canon XEED SX80 Mark II Medical video projektoriem, ikdienas procedūras ir kļuvušas daudz mūsdienīgākas un četrās klīnikās Brēmenē ikdienas konsultācijās tagad tiek izmantotas digitālās rentgena staru sistēmas.

Case Study inamo Restaurant

„inamo” restorāns Londonā

2010. gadā restorānā „inamo st james” tika uzstādīti vairāk nekā 90 Canon XEED projektoru. Projektori ir daļa no „inamo” patentētā E-Table™ risinājuma, kas restorāna apmeklētājiem, izmantojot uz galda projicēto ekrānu, ļauj pasūtīt maltīti, izvēlēties digitālo galdautu, novērot virtuvē notiekošo, izmantojot „ChefCam”, un pat pasūtīt taksometru, lai nokļūtu mājās.