Kā iestatīt un lietot Connect Station CS100

Šajā videoklipu sērijā ir sniegti padomi, kā iestatīt iekārtu un izveidot savienojumus un kā pārsūtīt, skatīt, kopīgot un dubēt jūsu dārgās atmiņas.

one-place

Connect Station iestatīšana

Šis videoklips palīdzēs uzsākt darbu ar Connect Station CS100 — sākot no savienojuma izveides ar televizoru un ieslēgšanas līdz atbilstošās valodas izvēlei.

Skatīt videoklipu

Connect Station savienošana

Uzziniet, kā izveidot savienojumu ar mājas Wi-Fi, pierakstieties pakalpojumā CANON iMAGE GATEWAY un saistiet to ar sociālajiem tīkliem un mākoņpakalpojumu krātuvi.

Skatīt videoklipu

Fotoattēlu pārsūtīšana uz Connect Station

Šajā pamācībā parādīts, kā pārsūtīt fotoattēlus un videoklipus uz Connect Station CS100 — tieši no kameras, izmantojot NFC un Wi-Fi, no atmiņas kartes vai izmantojot USB savienojumu.

Skatīt videoklipu

Satura skatīšana un kārtošana

Izmantojiet savu kolekciju pilnībā un atdzīviniet atmiņas, veidojot albumus un pārlūkojot tos viedtālrunī vai planšetdatorā.

Skatīt videoklipu

Fotoattēlu kopīgošana

Kopīgojiet savas atmiņas ar draugiem un ģimeni. Šajā pamācībā parādīts, kā veikt kopīgošanu sociālajos tīklos, sūtīt fotoattēlus uz citām Connect Station iekārtām un izdrukāt lieliskas kvalitātes fotoattēlus bez vadiem.

Skatīt videoklipu

Dublēšana

Šajā videoklipā parādīts, kā veikt Connect Station CS100 satura dublēšanu, lai datus varētu droši saglabāt un atjaunot.

Skatīt videoklipu

Connect Station CS100 rokasgrāmata

Lūdzu, lejupielādējiet visu rokasgrāmatu, ja jums nepieciešama papildu informācija par Connect Station CS100 iestatīšanu un lietošanu.

Lejupielādēt CS100 rokasgrāmatu [PDF]