Canon i-SENSYS LBP151dw

i-SENSYS LBP151dw

Melnbaltais lāzerprinteris i-SENSYS LBP151dw ir ātrs, kompakts, ar PCL atbalstu un iespējām izmantot Wi-Fi funkciju un savienot ar mobilajām ierīcēm. Tas ir pieejams par izdevīgu cenu un lieliski piemērots plaša veida izmantošanai.

Ieguvumi

  • Ātrs: 27 lpp./min drukas ātrums, pirmās izdrukas ieguves laiks 8 sekundēs, automātiska divpusēja druka un Canon Quick First-Print tehnoloģijas
  • Moderns, lakonisks un kompakts dizains
  • Ar PCL5e/6 optimizēta druka, lai nodrošinātu saderību ar esošo infrastruktūru
  • Iespējas izmantot Wi-Fi un Ethernet tīklu
  • Gatavs darbam ar mobilajām ierīcēm un pakalpojumu Google Cloud Print
  • Mazs elektroenerģijas patēriņš un savā klasē vadošā energoefektivitāte.

Detalizēti par funkcijām

Canon i-SENSYS LBP151dw — ieskatieties un izpētiet sīkāk

Ātrs, kompakts un izdevīgs


Printeris i-SENSYS LBP151dw nodrošina izcilu ātrumu, aizņem maz vietas, un tam ir ļoti izdevīga cena. Lielo drukas ātrumu (27 lpp./min) papildina divpusēja druka, 8 sekunžu pirmās izdrukas ieguves laiks (First Print Out Time, FPOT) un Canon Quick First-Print tehnoloģijas, lai nodrošinātu ātru druku pat pēc miega režīma.

Gatavs darbam ar Wi-Fi, tīklā vai ar mobilajām ierīcēm


Printera savienošana ar Ethernet vai Wi-Fi tīklu ir tikpat vienkārša kā pogas nospiešana. Varat drukāt bezvadu režīmā no jebkuras Mopria iespējotas mobilās ierīces, izmantojot bezmaksas spraudni. Un varat arī piekļūt plašam papildu funkciju klāstam no savas iOS vai Android ierīces, izmantojot bezmaksas lietotni Canon PRINT Business.

Google Cloud Print pieejamība


i-SENSYS LBP151dw var izveidot tiešu savienojumu ar mākoņpakalpojumu, neizmantojot datoru. Dažu sekunžu laikā varat izveidot savienojumu ar savu Google Cloud Print kontu un nekavējoties sākt drukāt no jebkuras iespējotas ierīces.

PCL atbalsts


IT profesionāļiem i-SENSYS LBP151dw ir perfekts risinājums daudzām problēmām, to bez problēmām var pievienot tīklam, un tas ir kompakts, uzticams un par pieņemamu cenu.

Efektīvs, mazs elektroenerģijas patēriņš


Šis printeris darbojas klusi, līdz ar to ir lieliski piemērots mazumtirdzniecības videi, banku filiālēm un viesnīcu reģistrācijas telpām, un tam ir arī savā klasē vadošā energoefektivitāte ar mazu elektroenerģijas patēriņu.

Universālā drukas kasetne


Universālajai drukas kasetnei nav jāveic apkope, un tā uzticami nodrošina augstas kvalitātes rezultātus. Autentiskajās Canon lāzerprinteru kasetnēs ir tonera, veltņa un tīrīšanas elements, un tās ir vienkārši nomainīt dažu sekunžu laikā.

Balvas

Izstrādājuma tehniskie dati

Uzziniet vairāk par Canon i-SENSYS LBP151dw, tā funkcijām un iespējām.

Automatic double sided printing

Automātiska divpusēja drukāšana

Use and share over network

Lietošana un kopīgošana tīklā

USB connection

USB savienojums

PCL Printing

PCL drukāšana

Use and share wirelessly

Lietošana un kopīgošana bezvadu režīmā

Tablet and smartphone ready

Gatavs lietošanai ar planšetdatoriem un viedtālruņiem

2016-2017-3-year-warranty-campaign