Canon i-SENSYS LBP253x

i-SENSYS LBP253x

Šis ātrais, kompaktais A4 formāta melnbaltais lāzerprinteris izceļas ar kvalitāti, vienkāršu lietošanu un ļoti izdevīgu cenu. Tam ir krāsu skārienekrāns, NFC un dažādas ērtas savienojuma izveides iespējas.

Ieguvumi

  • Kompakta un izturīga A4 formāta melnbalta lāzerierīce ar NFC, kas lieliski piemērota mazām darba grupām
  • Rada augstas kvalitātes dokumentus ar drukāšanas ātrumu 33 lappuses minūtē
  • Vienkārša lietošana, izmantojot intuitīvo krāsu skārienekrānu
  • Stabila uzticamība un kvalitāte ar Canon universālajām toneru kasetnēm
  • Drukājiet tieši no saderīga planšetdatora vai viedtālruņa, izmantojot NFC Touch & Print
  • Izbaudiet drukāšanu bez datora tieši no USB zibatmiņas
  • Droši drukājiet konfidenciālus dokumentus ar PIN koda aizsardzību
  • Gatavs darbam ar mākoņpakalpojumiem un mobilām ierīcēm ar AirPrint™, Mopria un Google Cloud Print atbalstu
  • Bezmaksas Canon lietojumprogramma, lai pilnībā varat izmantot iOS un Android ierīces
  • Tīkla un darbplūsmas atbalsts, tostarp Wi-Fi, PCL5e/6, Adobe® PostScript™ un uniFLOW

Detalizēti par funkcijām

Canon i-SENSYS LBP253x — ieskatieties un izpētiet sīkāk

Lieliska drukāšana darba grupās


Mazas komandas redzēs, cik ātri un vienkārši ir izdrukāt augstas kvalitātes dokumentus ar iespaidīgi aprīkoto A4 formāta melnbalto lāzerprinteri. Printera i-SENSYS LBP253x kompaktie izmēri un modernais izskats ir lieliski piemērots, lai to novietotu klientu uzņemšanas vai intensīva darba vidē. Ikdienas darbus varēsiet paveikt ātrāk ar printeri, kura drukas ātrums ir 33 lappuses minūtē, un ar iespēju uzsākt drukāšanu dažās sekundēs pēc dīkstāves vai ieslēgta gaidstāves režīma.

Intuitīva vadība


Uzreiz pēc printera LBP253x iegādes jūs sasniegsiet lieliskus rezultātus, pateicoties tā intuitīvajam 8,9 cm skārienekrānam. Printera viedās, laiku taupošās funkcijas ir viena vai divu skārienu attālumā — pat nepieredzējuši lietotāji var izmantot visas printera LBP253x piedāvātās iespējas. Pateicoties Canon vienkārši nomaināmās universālās kasetnes konstrukcijai, tiek nodrošināta uzticama darbība un atjaunota kvalitāte katru reizi, kad nomaināt toneri. Pieejama arī ilgāk lietojamas augstas ražības kasetnes versija.

Lielisks atbalsts mobilo ierīču un mākoņpakalpojumu lietošanai


Mūsdienās darbinieki vēlas ērti pielāgot darba vidi, mainot savu atrašanās vietu un ierīces. Tomēr neatkarīgi no tā, kā un kur izvēlaties strādāt, printeris LBP253x ir vienmēr pieejams un gatavs darbam. Drukājiet no iPhone® vai iPad® ar Apple AirPrint™ vai no Android/Google ierīces, pateicoties saderībai ar Mopria. Iestādēs, kurās darbinieki izmanto Google pakalpojumus, viņi novērtēs, ka printeris LBP253x jau ir gatavs darbam ar Google Cloud Print.

Vienkārša savienojuma izveide un drukāšana


Kāpēc gan neizmantot printera LBP253x Touch & Print NFC savienojumu, lai strādāšana būtu īpaši vienkārša un ērta? Savienojiet pārī ar jebkuru mobilo ierīci un pēc tam drukājiet tieši ar Canon PRINT Business lietojumprogrammu — tas tiešām ir tik vienkārši! Vai arī izvēlaties LBP253x drukāšanas opciju bez datora, kas sniedz iespēju drukāt un priekšskatīt PDF, JPEG vai TIFF failus tieši no USB zibatmiņas. Ar tādām pārdomātām funkcijām kā šīs, printeris LBP253x ir piemērots, lai bez problēmām īstenotu jebkuru drukāšanas scenāriju un saglabātu nevainojamu darbplūsmu.

Informācijas un finanšu datu aizsardzība


Iegūstiet sirdsmieru ar drošās drukāšanas funkciju, kas sniedz iespēju droši drukāt privātus un konfidenciālus dokumentus no datora, planšetdatora vai viedtālruņa, izmantojot PIN kodu. Printeris LBP253x sargā arī jūsu rentabilitāti ar tādām funkcijām kā divpusējā druka, kas samazina patērētā papīra daudzumu, un automātiskā izslēgšana, kas ietaupa elektroenerģiju, kad printeri neizmanto.

Gatavs darbam tīklā un integrēšanai


Printeris LBP253x piedāvā izsmalcinātas iespējas integrēšanai tīklā, kas nevainojami iederas lielāku uzņēmumu darba vidē. PCL5e/6 un Adobe® PostScript™ atbalsts padara to par lielisku izvēli printeru pārvaldības vidē — attālais lietotāja interfeiss ietaupa vērtīgo laiku, jo IT sistēmas vadītāji var uzraudzīt un atjaunināt iestatījumus, neapmeklējot printera atrašanās vietu. Canon programmatūras uniFLOW drukas darbu pārvaldības platformu tās lieliskās un vispusīgās darbības dēļ novērtēs pārvaldītu drukas pakalpojumu un Canon biroja tehnikas operatori.

Izstrādājuma tehniskie dati

Uzziniet vairāk par Canon i-SENSYS LBP253x, tā funkcijām un iespējām.

Automatic double sided printing

Automātiska divpusēja drukāšana

Use and share over network

Lietošana un kopīgošana tīklā

USB connection

USB savienojums

Colour Touch Panel

Krāsu skārienpanelis

+1 Optional Paper Cassette

+1 papildu papīra kasete

PCL Printing

PCL drukāšana

PostScript Printing

PostScript drukāšana

Secure print

Drošā drukāšana

Use and share wirelessly

Lietošana un kopīgošana bezvadu režīmā

Use and share wirelessly

Lietošana un kopīgošana bezvadu režīmā

Tablet and smartphone ready

Gatavs lietošanai ar planšetdatoriem un viedtālruņiem

i-SENSYS Touch & Print

Touch & Print

Nākamās darbības

Risinājumi mobilajām ierīcēm

Ērti drukājiet no mobilajām ierīcēm

Easy Service Plan

Parocīgs apkopes plāns

Drošas darbības nolūkā aizsargājiet savu ieguldījumu Canon.

3 Year Warranty Promotion

Produktu attēliem ir tikai ilustratīva nozīme. Atsevišķas funkcijas ir izvēles. Lūdzu, skatiet produkta specifikāciju vai sazinieties ar savu Canon pārdošanas pārstāvi, lai saņemtu papildinformāciju.