Canon i-SENSYS LBP351x

i-SENSYS LBP351x

Jaudīga drukāšana, kas lieliski piemērota darbavietām, kurām nepieciešama darba ražība un pielāgojams melnbaltais lāzerprinteris.

Ieguvumi

  • Ātra drukāšana: 55 lappuses minūtē (A4), 59 lappuses minūtē (A5, ainavas formātā)*
  • Palielināta darba ražība ar paplašināmu papīra ietilpību līdz 3600 loksnēm, izmantojot papildus pieejamo kasešu konfigurāciju iespējas.
  • Pateicoties kompaktajiem izmēriem, piemērots dažādai darba videi
  • Drukāšana no viedtālruņiem un planšetdatoriem, pateicoties mobilās drukas atbalstam
  • Efektīva lietošana, izmantojot ražīgās Canon tonera kasetnes
  • Vienkārša pārvaldība kopējā tīklā
  • Papildus pieejama droša druka un glabāšana
  • Vienkārša divpusēja druka, lai ietaupītu izmaksas un samazinātu atkritumu daudzumu

Detalizēti par funkcijām

Canon i-SENSYS LBP351x — ieskatieties un izpētiet sīkāk

Ātra un pielāgojama drukāšana


Melnbaltā drukāšana ar ātrumu 55 lappuses minūtē un pielāgojama dažādu konfigurāciju izvēle — modelis LBP351x ir lieliski piemērots aizņemtai darba videi, kurā nepieciešams uzticams un daudzpusīgs printeris. Līdz pat četru papīra kasešu izvēle, kā arī papildus pieejams ietilpīgs papīra statnis ļauj šo printeri vienkārši konfigurēt un nodrošina ražīgu darbu.

Maza iekārta, bet liela jauda


Lai ražīgi strādātu, nepieciešams jaudīgs printeris, tāpēc modelim LBP351x standarta aprīkojumā ir liela 600 lokšņu ietilpība, kuru var palielināt līdz pat 3600 loksnēm. Kompakts un varošs kompanjons birojā — lielāka papīra ietilpība kompaktā iekārtā. Tam ir arī ražīga tonera kasetne, kas līdz nomaiņai ļauj izdrukāt vairāk lappušu, padarot darbu vēl produktīvāku. Printeris LBP351x ir izgatavots, lai nodrošinātu daudzpusību neatkarīgi no drukājamā darba. No A5 līdz A4 formāta divpusējiem dokumentiem — tas ir gatavs tos sagatavot dažu sekunžu laikā.

Drukāšana no mākoņpakalpojumiem un mobilajām ierīcēm


Tā kā printeris LBP351x atbalsta Apple AirPrint (iOS) un Mopria (Android), varat vienkārši drukāt no jebkuras saderīgas ierīces. Varat izmantot arī priekšrocības, kuras sniedz Canon lietojumprogramma PRINT Business. Tiem, kuri darbavietā izmanto Google, ērtai integrēšanai noder tas, ka printeris LBP351x ir gatavs darbam ar Google Cloud.

Viedas tīklošanas un pārvaldības iespējas


Printeris LBP351x ir izcili daudzpusīgs biroja tehnikas papildinājums. Atbalsts PCL5e/6 un Adobe PostScript printera valodām sniedz iespēju bez problēmām to integrēt pārvaldītā tīkla vidē. Printeris LBP351x ir vienlīdz labi piemērots pārvaldītām drukas pakalpojumu vidēm un ir saderīgs ar Canon e-Maintenance attālo pakalpojumu pārvaldības sistēmu. Printeri LBP351x var arī integrēt Canon uniFLOW izvades pārvaldības platformā, nodrošinot My Print Anywhere efektivitāti un drošību, kā arī papildu priekšrocības, ko sniedz uzskaite un izmaksu pārskati.

Balvas

Apbalvots par visaptverošo piedāvājumu izmaksu izsekošanai, drošai un mobilai drukai, skenēšanas darbplūsmai un ierīču pārvaldībai. uniFLOW Online ir pieejams kā izvēles risinājums.

Izstrādājuma tehniskie dati

Uzziniet vairāk par Canon i-SENSYS LBP351x, tā funkcijām un iespējām.

Automatic double sided printing

Automātiska divpusēja drukāšana

+4 Optional Paper Cassette

+4 papildu papīra kasetes

PCL Printing

PCL drukāšana

PostScript Printing

PostScript drukāšana

Tablet and smartphone ready

Gatavs lietošanai ar planšetdatoriem un viedtālruņiem

Brošūra

* Nepieciešama A5 formāta kasete C-A1

Produktu attēliem ir tikai ilustratīva nozīme. Atsevišķas funkcijas ir pēc izvēles kā papildaprīkojums. Lūdzu, skatiet produkta tehniskos datus vai sazinieties ar Canon pārdošanas pārstāvi, lai saņemtu papildinformāciju.