Canon i-SENSYS LBP352x

i-SENSYS LBP352x

Kompakts un ātrs melnbaltais lāzerprinteris ar pielāgojamām apdrukājamo materiālu apstrādes iespējām — lielisks printeris prasīgai darba videi, kurā nepieciešama daudzpusība un ātrums.

Ieguvumi

  • Ātra drukāšana : 62 lappuses minūtē (A4), 75 lappuses minūtē (A5, ainavas formātā)*
  • Liela darba ražība ar paplašināmu papīra ietilpību līdz 3600 loksnēm, izmantojot papildus pieejamo kasešu konfigurāciju iespējas.
  • Pateicoties kompaktajiem izmēriem, piemērots dažādai darba videi
  • Drukāšana no viedtālruņiem un planšetdatoriem, pateicoties mobilās drukas atbalstam
  • Efektīva lietošana, izmantojot ražīgās Canon tonera kasetnes
  • Ērta pārvaldība kopējā tīklā
  • Papildus pieejama droša druka un glabāšana
  • Vienkārša divpusēja druka, lai samazinātu atkritumu daudzumu un ietaupītu izmaksas

Detalizēti par funkcijām

Canon i-SENSYS LBP352x — ieskatieties un izpētiet sīkāk

Ātra un pielāgojama drukāšana


Melnbaltā drukāšana ar ātrumu 62 lappuses minūtē un pielāgojama dažādu konfigurāciju izvēle — modelis LBP352x ir lieliski piemērots aizņemtai darba videi, kurā nepieciešams uzticams un daudzpusīgs printeris. Līdz pat četru papīra kasešu izvēle, kā arī papildus pieejams ietilpīgs papīra statnis ļauj šo printeri vienkārši konfigurēt un nodrošina ražīgu darbu.

Maza iekārta, bet liela jauda


Lai ražīgi strādātu, nepieciešams jaudīgs printeris, tāpēc modelim LBP352x standarta aprīkojumā ir liela 600 lokšņu ietilpība, kuru var palielināt līdz pat 3600 loksnēm. Kompakts un varošs kompanjons birojā — lielāka papīra ietilpība kompaktā iekārtā. Tam ir arī ražīga tonera kasetne, kas līdz nomaiņai ļauj izdrukāt vairāk lappušu, padarot darbu vēl produktīvāku. Printeris LBP352x ir izgatavots, lai nodrošinātu daudzpusību neatkarīgi no drukājamā darba. No A5 līdz A4 formāta divpusējiem dokumentiem — tas ir gatavs tos sagatavot dažu sekunžu laikā.

Drukāšana no mākoņpakalpojumiem un mobilajām ierīcēm


Tā kā printeris LBP352x atbalsta Apple AirPrint (iOS) un Mopria (Android), varat vienkārši drukāt no jebkuras saderīgas ierīces. Varat izmantot arī priekšrocības, kuras sniedz Canon lietojumprogramma PRINT Business. Tiem, kuri darbavietā izmanto Google, ērtai integrēšanai noder tas, ka printeris LBP352x ir gatavs darbam ar Google Cloud.

Viedas tīklošanas un pārvaldības iespējas


Printeris LBP352x ir izcili daudzpusīgs biroja tehnikas papildinājums. Atbalsts PCL5e/6 un Adobe PostScript printera valodām sniedz iespēju bez problēmām to integrēt pārvaldītā tīkla vidē. Printeris LBP352x ir vienlīdz labi piemērots pārvaldītām drukas pakalpojumu vidēm un ir saderīgs ar Canon e-Maintenance attālo pakalpojumu pārvaldības sistēmu. Printeri LBP352x var arī integrēt Canon uniFLOW izvades pārvaldības platformā, nodrošinot My Print Anywhere efektivitāti un drošību, kā arī papildu priekšrocības, ko sniedz uzskaite un izmaksu pārskati.

Balvas

Apbalvots par visaptverošo piedāvājumu izmaksu izsekošanai, drošai un mobilai drukai, skenēšanas darbplūsmai un ierīču pārvaldībai. uniFLOW Online ir pieejams kā izvēles risinājums.

Izstrādājuma tehniskie dati

Uzziniet vairāk par Canon i-SENSYS LBP352x, tā funkcijām un iespējām.

Automatic double sided printing

Automātiska divpusēja drukāšana

+4 Optional Paper Cassette

+4 papildu papīra kasetes

PCL Printing

PCL drukāšana

PostScript Printing

PostScript drukāšana

Tablet and smartphone ready

Gatavs lietošanai ar planšetdatoriem un viedtālruņiem

Brošūra

* Nepieciešama A5 formāta kasete C-A1

Produktu attēliem ir tikai ilustratīva nozīme. Atsevišķas funkcijas ir pēc izvēles kā papildaprīkojums. Lūdzu, skatiet produkta tehniskos datus vai sazinieties ar Canon pārdošanas pārstāvi, lai saņemtu papildinformāciju.