Canon i-SENSYS LBP6020

i-SENSYS LBP6020

Neliels un ekonomiski izdevīgs melnbaltās drukas lāzerprinteris, kas lieliski piemērots personiskai lietošanai. Šī enerģiju taupošā ierīce, kurai nav jāveic apkope un kas izdrukā kvalitatīvas izdrukas, ir ļoti ērti lietojama, un tai ir klusa darbība.

Ieguvumi

  • Kompakts dizains
  • 18 lpp./min, pirmās izdrukas ieguve 7,8 sekundēs
  • Energoefektīva
  • Klusa darbība
  • Universālā kasetne darbībai bez nekādām problēmām

Detalizēti par funkcijām

Canon i-SENSYS LBP6020 — ieskatieties un izpētiet sīkāk

Kompakts un neliels


Šis kompaktais un ekonomiski izdevīgais melnbaltais lāzerprinteris ir lieliski piemērots personiskai lietošanai un ir izstrādāt tā, lai to parocīgi varētu novietot uz galda. Slaiks, vietu taupošs dizains ar izvelkamu papīra paplātes vāku un izmēriem 359x249x198 mm (PxDxA).

Produktīva veiktspēja


Izmantojiet priekšrocības, ko sniedz profesionāla lāzerprintera drukāšanas ātrums — 18 lpp./min. Canon tehnoloģija ātrai pirmās izdrukas ieguvei ātri atkopj ierīci no miega režīma, turklāt pirmās izdrukas ieguve 7,8 sekundēs nodrošina, ka ātri varēsit atgriezties pie svarīgām darbībām, ilgi negaidot izdrukas.

Teicama lāzerkvalitāte


Ass, precīzs teksts un detalizētas grafikas, pateicoties līdz pat 2400 x 600 dpi lielai izšķirtspējai un funkcijai Automatic Image Refinement. Toneris MS (Magnetic Spherical) ir speciāli izstrādāts, lai visās izdrukās nodrošinātu optimālus rezultātus.

Efektīva un klusa darbība


Šis energoefektīvais printeris miega režīmā patērē tikai 0,8 vatus. Parocīgais ieslēgšanas slēdzis korpusa priekšā nodrošina ērtu printera ieslēgšanu, šādi vēl vairāk samazinot energoizdevumus. Pateicoties Canon unikālajam motora dizainam, ierīce i-SENSYS LBP6020 ir klusa gaidīšanas režīmā un darbības laikā, tāpēc nekādas skaņas nenovirzīs jūsu domas no darba.

Universālā kasetne


Universālajai, otrreizēji pārstrādājamai kasetnei nav jāveic apkope, un tā nodrošina nemainīgi kvalitatīvus rezultātus. Dažu sekunžu laikā nomainiet kasetni (toneri, veltni un tīrīšanas bloku) pret autentisku Canon lāzerprinteru kasetni, un jūsu printeris ir gluži kā jauns.

Balvas

Izstrādājuma tehniskie dati

Uzziniet vairāk par Canon i-SENSYS LBP6020, tā funkcijām un iespējām.

High print quality

Augstas kvalitātes izdrukas

Canon Advanced Printing Technology

Canon Advanced Printing Technology

USB connection

USB savienojums