Canon i-SENSYS LBP6030w

i-SENSYS LBP6030w

Vietu taupošs, ekonomiski izdevīgs melnbaltais lāzerprinteris maziem un mājas birojiem ar Wi-Fi vienkāršai darbībai tīklā un drukāšanai no viedierīcēm. Kluss, uzticams un ārkārtīgi energoefektīvs printeris, kas ātri nodrošina augstas kvalitātes izdrukas.

Iespējas

  • Ekonomiski izdevīgs melnbaltais lāzerprinteris, kas gatavs darbam ar Wi-Fi un mobilajām ierīcēm
  • Vienkārša drukāšana no viedtālruņiem ar Canon lietojumprogrammu Mobile Printing
  • Ātri iegūstamas augstas kvalitātes melnbaltas izdrukas ar ātrumu 18 lappuses minūtē
  • Nekādas izdruku gaidīšanas, izmantojot tehnoloģiju ātrai pirmās izdrukas ieguvei
  • Moderns, vietu taupošs dizains uzlabos jebkuru darbvirsmu

Detalizēti par funkcijām

Canon i-SENSYS LBP6030w — ieskatieties un izpētiet sīkāk

Vietu taupošs, Wi-Fi melnbaltais lāzerprinteris


Tas paredzēts ērtai novietošanai uz galda un nodrošina vienkāršu bezvadu un mobilo druku — šis ātrais, kompaktais un ekonomiski izdevīgais melnbaltais Wi-Fi lāzerprinteris ir lieliski piemērots personiskai lietošanai un maziem birojiem. Slaiks, vietu taupošs dizains ar izvelkamu papīra paplātes vāku un izmēriem 364x249x199 mm (PxDxA).

Wi-Fi drukāšanai tīklā un no mobilajām ierīcēm


Drukājiet bez vadiem no datoriem, viedtālruņiem un planšetdatoriem, izmantojot šo printeri, kas gatavs darbam ar Wi-Fi un mobilajām ierīcēm. Savienojuma izveide ar bezvadu tīklu ir vienkārša — vienkārši nospiediet printera Wi-Fi taustiņu, un savienojums ir izveidots. Lai drukātu no Apple iOS vai Android ierīcēm, bez maksas lejupielādējiet Canon lietojumprogrammu Mobile Printing un varēsiet izbaudīt ērtu un ātru drukāšanu printerī.

Ātra un ražīga darbība


Ierīce i-SENSYS LBP 6030w momentāni uzsāk darbu, kad tas nepieciešams, pateicoties Canon ātras pirmās izdrukas ieguves tehnoloģijai, kas nodrošina ātru darba sākšana pēc miega režīma. Izdrukas nebūs jāgaida, jo pirmās izdrukas ieguves laiks (First Print Out Time, FPOT) ir tikai 7,8 sekundes, bet lāzerprintera ātrums ir kā profesionāļiem — 18 lappuses minūtē, un jūs varēsiet ātri atgriezties pie svarīgajiem darbiem.

Teicama lāzerkvalitāte


Ass, precīzs teksts un detalizētas grafikas, pateicoties līdz pat 2400x600 dpi lielai izšķirtspējai un funkcijai Automatic Image Refinement. Toneris MS (Magnetic Spherical) ir speciāli izstrādāts, lai visās izdrukās nodrošinātu optimālus rezultātus.

Energoefektīvs risinājums


Pateicoties Canon prasīgajai kompensācijas tehnoloģijai, šis energoefektīvais printeris izmanto tikai 1,6 vatus miega režīmā, un praktiski nepastāv iesildīšanās laiks. Ērts enerģijas padeves slēdzis priekšpusē atvieglo tā izslēgšanu, tā vēl vairāk samazinot izmaksas par enerģiju un ietekmi uz vidi. Turklāt pielāgojamais automātiskās izslēgšanas režīms automātiski izslēdz printeri pēc iepriekš noteiktā laika.

Klusa darbība


Pateicoties Canon unikālajam motora dizainam, ierīce i-SENSYS LBP6030w ir klusa gaidīšanas režīmā un īpaši klusa darbības laikā, tāpēc nekādas skaņas nenovirzīs jūsu domas no darba.

Universālā kasetne


Universālajai, otrreizēji pārstrādājamai kasetnei nav jāveic apkope, un tā nodrošina nemainīgi kvalitatīvus rezultātus. Autentiskajā Canon lāzera kasetnē ir toneris, rullis un tīrīšanas elementi, un to bez uztraukumiem un kņadas var nomainīt dažās sekundēs.

Apbalvojumi

Izstrādājuma specifikācija:

Uzziniet vairāk par Canon i-SENSYS LBP6030w, tā funkcijām un iespējām.

High print quality

Augstas kvalitātes izdrukas

USB connection

USB savienojums

Use and share wirelessly

Lietošana un kopīgošana bezvadu režīmā

Nākamās darbības

Kur pirkt

Risinājumi mobilajām ierīcēm

Ērti drukājiet no mobilajām ierīcēm

Uzziniet vairāk

Parocīgs apkopes plāns

Drošas darbības nolūkā aizsargājiet savu ieguldījumu Canon.

Uzziniet vairāk

Easy Service Plan

Produktu attēliem ir tikai ilustratīva nozīme. Atsevišķas funkcijas ir izvēles. Lūdzu, skatiet produkta specifikāciju vai sazinieties ar savu Canon pārdošanas pārstāvi, lai saņemtu papildinformāciju.