Canon i-SENSYS LBP6200d

i-SENSYS LBP6200d

Šis kompaktais lāzerprinteris ar automātisku divpusējo drukāšanu lieliski noderēs jebkurā mājā vai nelielā birojā. Izmantojiet priekšrocības, ko sniedz vienkārša izdruku ieguve un enerģijas un laika taupīšanas funkcijas.

Iespējas

  • Kompakts dizains
  • 25 lpp./min, pirmās izdrukas ieguve 6 sekundēs
  • Automātiska divpusēja drukāšana
  • Energoefektīva
  • Klusa darbība
  • Universālā kasetne darbībai bez nekādām problēmām

Detalizēti par funkcijām

Canon i-SENSYS LBP6200d — ieskatieties un izpētiet sīkāk

Kompakts un neliels


Šis kompaktais un ekonomiski izdevīgais monolāzera printeris ir lieliski piemērots personiskai lietošanai gan mājās, gan nelielā birojā. Tam ir automātiska divpusējas drukāšanas funkcija, taču tā neietekmē ierīces kompaktos izmērus un ļauj to ērti novietot pat uz vismazākā darbgalda.

Produktīva veiktspēja


Izmantojiet priekšrocības, ko sniedz ātra lāzerprintera drukāšana — 25. lpp./min. Canon tehnoloģija ātrai pirmās izdrukas ieguvei ātri atkopj ierīci no miega režīma, turklāt pēc ierīces ieslēgšanas tās iesilšanai nepieciešamas tikai 10 sekundes. Pirmās izdrukas ieguve nieka 6 sekundēs nodrošina, ka nekad netiks nokavēts izpildes termiņš.

Automātiska divpusēja drukāšana


Rīkojieties profesionāli un drukājiet divpusējus dokumentus, kā arī vienlaikus ietaupiet papīru.

Teicama lāzerkvalitāte


Ass, precīzs teksts un detalizētas grafikas, pateicoties līdz pat 2400x600 dpi lielai izšķirtspējai un funkcijai Automatic Image Refinement. Toneris MS (Magnetic Spherical) ir speciāli izstrādāts, lai visās izdrukās nodrošinātu optimālus rezultātus.

Efektīva un klusa darbība


Šis energoefektīvais printeris miega režīmā patērē tikai 1,4 vatus. Parocīgais ieslēgšanas slēdzis korpusa priekšā nodrošina ērtu printera ieslēgšanu, šādi vēl vairāk samazinot energoizdevumus. Pateicoties motora dizainam bez ventilatora, ierīce i-SENSYS BP6200d ir klusa gaidīšanas režīmā un darbības laikā, tāpēc nekādas skaņas nenovirzīs jūsu domas no darba.

Universālā kasetne


Universālajai, otrreizēji pārstrādājamai kasetnei nav jāveic apkope, un tā nodrošina nemainīgi kvalitatīvus rezultātus. Dažu sekunžu laikā nomainiet kasetni (toneri, veltni un tīrīšanas bloku) pret autentisku Canon lāzerprinteru kasetni, un jūsu printeris ir gluži kā jauns.

Apbalvojumi

Izstrādājuma specifikācija:

Uzziniet vairāk par Canon i-SENSYS LBP6200d, tā funkcijām un iespējām.

USB connection

USB savienojums

Automatic double sided printing

Automātiska divpusēja drukāšana

High print quality

Augstas kvalitātes izdrukas

Canon Advanced Printing Technology

Canon Advanced Printing Technology