Canon i-SENSYS LBP6230dw

i-SENSYS LBP6230dw

Vietu taupošs melnbaltais lāzerprinteris ar automātisku divpusējo druku, aprīkots ar enerģijas un laika taupīšanas funkcijām un gatavs darbam tīklā un ar mobilajām ierīcēm — lieliski piemērots maziem un mājas birojiem.

Iespējas

  • Melnbalts lāzerprinteris, kurš gatavs darbam ar Wi-Fi, tīklu un mobilām ierīcēm
  • Vienkārša drukāšana no viedierīcēm ar Canon lietojumprogrammu Mobile Printing
  • Ietaupiet laiku un naudu ar automātisku divpusējo druku
  • Izbaudiet nozarē vadošos energoefektivitātes rādītājus
  • Ātras, uzlabotas kvalitātes melnbaltās izdrukas ar ātrumu 25 lappuses minūtē

Detalizēti par funkcijām

Canon i-SENSYS LBP6230dw — ieskatieties un izpētiet sīkāk

Vietu taupošs, Wi-Fi melnbaltais lāzerprinteris


Šis ātrais, kompaktais un energoefektīvais melnbaltais Wi-Fi lāzerprinteris ar bezvadu, Ethernet un mobilo ierīču savienojumu, kā arī automātisku divpusēju drukāšanu ir lieliski piemērots maziem vai mājas birojiem, un tas labi iederas uz jebkura izmēra galda.

Gatavs darbam ar Wi-Fi, tīklā vai ar mobilajām ierīcēm


Vienkārši un ērti iegūstiet izdrukas, izmantojot šo ierīci, kas gatava darbam ar Wi-Fi, tīklu un mobilo ierīci. Savienojuma izveide ar bezvadu tīklu ir vienkārša — vienkārši nospiediet printera Wi-Fi taustiņu, un savienojums ir izveidots. Arī mobilā drukāšana ir vienkārša. Lai vienkārši, ātri un ērti printerī drukātu no Apple iOS vai Android ierīcēm, bez maksas lejupielādējiet Canon lietojumprogrammu Mobile Printing.

Ātra un ražīga darbība


Pateicoties iespaidīgajam drukas ātrumam, ir vienkārši paspēt visu izdarīt laikā — drukas ātrums 25 lappuses minūtē un Canon ātras pirmās izdrukas ieguves tehnoloģija nodrošina ātru darba sākšana pēc miega režīma. Šī ierīce momentāni uzsāk darbu, kad tas nepieciešams, jo uzsilšana notiek 10 sekunžu laikā pēc ieslēgšanas, bet ātras pirmās izdrukas ieguves tehnoloģija (First Print Out Time, FPOT) nodrošina darbu 6 sekundēs vai vēl ātrāk.

Automātiska divpusēja drukāšana


Ietaupiet naudu par papīru un sagatavojiet sava uzņēmuma dokumentus augstākā profesionālā līmenī ar automātisko divpusējo druku.

Teicama lāzerkvalitāte


Ass, precīzs teksts un detalizētas grafikas, pateicoties līdz pat 1200x1200 dpi lielai izšķirtspējai un funkcijai Automatic Image Refinement. Toneris MS (Magnetic Spherical) nodrošina optimālus rezultātus visās izdrukās.

Energoefektīvs risinājums


Pateicoties Canon prasīgajai kompensācijas tehnoloģijai, šis printeris ir ar nozarē vadošu energoefektivitāti, izmantojot tikai 0,9 vatus miega režīmā, un praktiski bez iesildīšanās laika. Ērts enerģijas padeves slēdzis priekšpusē atvieglo tā izslēgšanu, tā vēl vairāk samazinot izmaksas par enerģiju un ietekmi uz vidi. Turklāt pielāgojamais automātiskās izslēgšanas režīms automātiski izslēdz printeri pēc iepriekš noteiktā laika.

Klusa darbība


Pateicoties Canon unikālajam motora dizainam, printeris ir kluss gaidīšanas režīmā un īpaši kluss darbības laikā, tāpēc nekādas skaņas nenovirzīs jūsu domas no darba.

Universālā kasetne


Universālajai, otrreizēji pārstrādājamai kasetnei nav jāveic apkope, un tā nodrošina nemainīgi kvalitatīvus rezultātus. Autentiskajā Canon lāzera kasetnē ir toneris, rullis un tīrīšanas elementi, un to bez uztraukumiem un kņadas var nomainīt dažās sekundēs.

Apbalvojumi

Izstrādājuma specifikācija:

Uzziniet vairāk par Canon i-SENSYS LBP6230dw, tā funkcijām un iespējām.

High print quality

Augstas kvalitātes izdrukas

Automatic double sided printing

Automātiska divpusēja drukāšana

Use and share over network

Lietošana un kopīgošana tīklā

USB connection

USB savienojums

Use and share wirelessly

Lietošana un kopīgošana bezvadu režīmā

Nākamās darbības

Kur pirkt

Risinājumi mobilajām ierīcēm

Ērti drukājiet no mobilajām ierīcēm

Uzziniet vairāk

Parocīgs apkopes plāns

Drošas darbības nolūkā aizsargājiet savu ieguldījumu Canon.

Uzziniet vairāk

Easy Service Plan

Produktu attēliem ir tikai ilustratīva nozīme. Atsevišķas funkcijas ir izvēles. Lūdzu, skatiet produkta specifikāciju vai sazinieties ar savu Canon pārdošanas pārstāvi, lai saņemtu papildinformāciju.