Canon i-SENSYS LBP6310dn

i-SENSYS LBP6310dn

Šis lietošanai tīklā gatavais kompaktais melnbaltais lāzerprinteris ar divpusējās drukāšanas funkciju ļauj produktīvi strādāt un nodrošina maziem un vidējiem uzņēmumiem nepieciešamo produktivitāti.

Ieguvumi

  • Kompakts melnbaltās drukas lāzerprinteris ar veiktspēju 33 lpp./min.
  • Automātiska divpusēja drukāšana
  • Lietošanai tīklā gatava ierīce
  • Ātra pirmās izdrukas ieguve
  • Nekādas gaidīšanas, izmantojot tehnoloģiju ātrai pirmās izdrukas ieguvei
  • Drukas izšķirtspēja līdz 2400x600 dpi
  • Maks. papīra kapacitāte — 800 loksnes

Detalizēti par funkcijām

Canon i-SENSYS LBP6310dn — ieskatieties un izpētiet sīkāk

Laika ekonomija un produktivitātes palielināšana


Maziem un vidējiem uzņēmumiem, kuros tiek daudz drukāts, printeris LBP6310dn ir lielisks risinājums, kas vēl vairāk palielina produktivitāti. Melnbaltais lāzerprinteris LBP6310dn drukā 33 lpp./min. un nodrošina ātru pirmās izdrukas ieguvi nieka 6 sekundēs vai pat ātrāk, tāpēc tas palīdz grupām strādāt ātrāk un nezaudēt laiku dīkstāvju dēļ.

Ierīce jaudīgai darbībai


Izturīgais korpuss palīdz paveikt apjomīgus darbus. LBP6310dn standarta komplektācijā ietilpst 250 lokšņu kasete un 50 lokšņu paplāte. Ar papildu 500 lokšņu kaseti printeris var nodrošināt 800 lokšņu ietilpību, tāpēc papīra uzpilde ir jāveic retāk. Lietotājiem draudzīgais un ekonomiskais korpuss ļauj printeri novietot pat kompaktos birojos. Automātiskā divpusējā dokumentu drukāšanas funkcija izveido profesionāla noformējuma dokumentus, vienlaikus taupot laiku un naudu.

Vienmēr lieliski rezultāti


Printerim LBP6310dn ir 2400x600 dpi drukas izšķirtspēja un automātiska attēlu uzlabošanas funkcija. Līdz ar to varat ātri iegūt skaidrus un precīzus dokumentus ar lielisku attēlu kvalitāti.

Lietošanai tīklā gatava ierīce ar ērtu integrāciju un parocīgu darbību


Printerim LBP6310dn ir iebūvēts tīkla interfeiss. Tieši tāpēc to var ātri un ērti integrēt tīklā, lai parocīgi koplietotu mazos uzņēmumos vai darba grupās. Izmantojot utilītprogrammu Remote User Interface (RUI), printeri LBP6310dn var pārraudzīt un pārvaldīt attāli.

Vienkārša un ekonomiski izdevīga apkope


Universālā kasetne, kurai nav jāveic apkope, palīdz iegūt nemainīgi augstas kvalitātes izdrukas. Universālo kasetni (ar toneri un visām būtiskajām detaļām) var nomainīt dažu sekunžu laikā. Nekādu problēmu vai apkopes rūpju — vienkārši turpiniet iegūt augstas kvalitātes izdrukas. Ir pieejama arī augstākas veiktspējas tonera kasetne, kas nodrošina izcilu rezultātu un divkāršo apstrādāto lokšņu skaitu.

Energoefektīvs dizains


Izmantojot LBP6310dn, varat taupīt enerģiju, bet iegūt tikpat augstu veiktspēju. TEC* rādītājs ir tikai 1,9 kwh/w, turklāt tikai 9 vatu enerģijas patēriņš gaidstāves režīmā un 1 vata patēriņš miega režīmā palīdz samazināt ietekmi uz apkārtējo vidi, kā arī sasniegt vides saglabāšanas mērķus un samazināt darbības izmaksas. Automātiskais izslēgšanas rīks garantē vēl lielāku energoefektivitāti.
* TEC atspoguļo ierīces standarta elektroenerģijas patēriņu 1 nedēļas laikā. Testēšanas metodoloģiju noteicis Energy Star®: http://www.eu-energystar.org.

Balvas

Izstrādājuma tehniskie dati

Uzziniet vairāk par Canon i-SENSYS LBP6310dn, tā funkcijām un iespējām.

USB connection

USB savienojums

Canon Advanced Printing Technology

Canon Advanced Printing Technology

Use and share over network

Lietošana un kopīgošana tīklā

Automatic double sided printing

Automātiska divpusēja drukāšana

+1 Optional Paper Cassette

+1 papildu papīra kasete

High print quality

Augstas kvalitātes izdrukas

Nākamās darbības

Parocīgs apkopes plāns

Drošas darbības nolūkā aizsargājiet savu ieguldījumu Canon.

Easy Service Plan