Canon i-SENSYS LBP6670dn

i-SENSYS LBP6670dn

Parocīgi integrējiet šo produktīvo abpusējās drukāšanas melnbalto lāzerprinteri jebkurā vidē. To nodrošina plašās tīkla savienojumu iespējas, PCL un papildu PostScript atbalsts.

Ieguvumi

  • 33 lpp./min., pirmās izdrukas ieguve 6 sekundēs
  • 1200x1200 dpi drukas izšķirtspēja
  • 512 MB iebūvēta atmiņa
  • Intuitīvs vadības panelis
  • PCL5e/6 un papildu Adobe® PostScript atbalsts
  • Tīkls Gigabit Ethernet
  • Energoefektīva
  • Abpusēja drukāšana
  • Vienkārša tonera kasetnes nomaiņa

Detalizēti par funkcijām

Canon i-SENSYS LBP6670dn — ieskatieties un izpētiet sīkāk

Esiet vēl produktīvāks


Lieliski piemērots noslogotu darba grupu produktivitātes palielināšanai — modernais i-SENSYS LBP6670dn ir tik kompakts, ka to var novietot uz galda. Lietotāji var ērti piekļūt melnbaltam lāzerprinterim, kas profesionālas kvalitātes dokumentus izdrukā ar ātrumu 33 lpp./min. Turklāt nav jātērē laiks, gaidot dokumentus. To garantē ātra pirmās izdrukas ieguve tikai 6 sekundēs vai ātrāk.

Kvalitatīvas lāzerizdrukas


Piešķiriet darba dokumentiem papildu kvalitāti ar dzidru melno tekstu un skaidrām bagātīgām grafikām. Ar drukas izšķirtspēju līdz 1200x1200 dpi printeris i-SENSYS LBP6670dn garantē viskvalitatīvāko noformējumu visiem jūsu dokumentiem. Printeris, kura standarta komplektācijā ir 512 MB atmiņa, atbilst visām prasībām drukāšanai tīklā, kā arī lielu, saliktu dokumentu un smalku grafiku drukāšanai.

Vienkārša lietošana


Printeris darbojas ļoti vienkārši, tāpēc to var izmantot pat nepieredzējuši lietotāji. Tam ir intuitīvs 5 rindiņu LCD displejs ērtai uzstādīšanai un navigācijai pa iestatījumiem.

Parocīga integrēšana tīklā


Izmantojot i-SENSYS LBP6670dn, varat ātri un vienkārši kopīgot drukāšanas funkciju tīklā. Tam ir iebūvēts Gigabit Ethernet savienojums, lai nekavējoties apstrādātu liela apjoma darbus, neietekmējot tīkla veiktspēju. Printeris atbalsta arī nozares standartu PCL5e/6 un papildu Adobe® PostScript drukāšanu, lai ierīci varētu integrēt esošajās drukāšanas darbplūsmās.

Enerģijas taupīšana un izmaksu samazināšana


Samaziniet izdevumus par papīru un atkritumu apjomu, izmantojot automātisko abpusējās drukāšanas funkciju. Arī virkne energoefektīvo funkciju palīdz samazināt ekspluatācijas izmaksas. i-SENSYS LBP6670dn ir Energy Star sertificēts printeris, kas miega režīmā patērē tikai 1 vatu. Ar zemo enerģijas patēriņa (Typical Energy Consumption — TEC) rādītāju — 1,3 kWh — šis ir visefektīvākais printeris savā klasē.

Apkope bez raizēm


Lai nodrošinātu maksimālu darbības laiku un minimālu apkopi, printerī izmantota ekonomiska un universāla kasetne, kas sastāv no tonera, veltnīša un tīrīšanas blokiem. Kasetni iespējams nomainīt dažu sekunžu laikā, neradot nekādu nekārtību. Izmantojiet oriģinālo Canon lāzera kasetni un varat būt drošs par nemainīgi kvalitatīviem rezultātiem.

Balvas

Izstrādājuma tehniskie dati

Uzziniet vairāk par Canon i-SENSYS LBP6670dn, tā funkcijām un iespējām.

PCL Printing

PCL drukāšana

Optional PostScript Printing

Izvēles PostScript drukāšana

USB connection

USB savienojums

Use and share over network

Lietošana un kopīgošana tīklā

Automatic double sided printing

Automātiska divpusēja drukāšana

+1 Optional Paper Cassette

+1 papildu papīra kasete

User friendly LCD display

Lietotājdraudzīgs LCD displejs

High print quality

Augstas kvalitātes izdrukas

Tablet and smartphone ready

Gatavs lietošanai ar planšetdatoriem un viedtālruņiem

Nākamās darbības

Risinājumi mobilajām ierīcēm

Ērti drukājiet no mobilajām ierīcēm

Easy Service Plan

Parocīgs apkopes plāns

Drošas darbības nolūkā aizsargājiet savu ieguldījumu Canon.