Canon i-SENSYS LBP6780x

i-SENSYS LBP6780x

Canon labākais melnbaltais A4 lāzerprinteris ar ātru darbību — 40 lpp./min. Lietošanai tīklā gatavais printeris ar MEAP un izturīgu dizainu lieliski iederas noslogotos uzņēmumos un darba grupās.

Ieguvumi

  • Lāzerprintera drukāšanas ātrums melnbaltajā režīmā — 40 lpp./min.
  • Līdz 1200x1200 dpi izšķirtspēja
  • Nekādas gaidīšanas, izmantojot tehnoloģiju ātrai pirmās izdrukas ieguvei
  • Ātra pirmās izdrukas ieguve tikai 8,6 sek.
  • Iebūvēta MEAP platforma
  • Papīra ietilpība līdz 1600 loksnēm
  • Automātiska divpusēja drukāšana
  • Lietošanai tīklā gatava ierīce

Detalizēti par funkcijām

Canon i-SENSYS LBP6780x — ieskatieties un izpētiet sīkāk

Daudzpusīga un ērti integrējama ierīce


Ir iebūvēta MEAP, Java platforma, kas paredzēta lietojumprogrammu izstrādei, tāpēc LBP6780x var ietver tādos risinājumos kā uniFLOW. Līdz ar to ir vienkāršāka drukas izvades pārvaldība un zemākas izmaksas.

Pilnīgs darba grupas drukāšanas risinājums


Šī Canon labākā melnbaltā lāzerprintera drukas ātrums ir 40 lpp./min., un tas ir lieliski piemērots noslogotiem birojiem un darba grupām, kurām nepieciešams produktīvs un izturīgs printeris ar augstu veiktspēju.

Vienmēr teicami rezultāti


Profesionālas izdrukas katrā lietošanas reizē. Printera standarta specifikācijā ietilpst drukas izšķirtspēja 1200x1200 dpi un 768 MB atmiņa, tāpēc tas atbalsta kompleksas darbības drukāšanai tīklā. Iebūvētais Gigabit Ethernet savienojums ar tīkla integrāciju ļauj koplietot drukāšanas resursus un strādāt ļoti noslogotos apstākļos. LBP6780x arī atbalsta nozares standartu PCL5e/6 un Adobe® PostScript drukāšanu.

Uzlabota produktivitāte


Izmantojot printeri LBP6780x, pirmo izdruku var iegūt nieka 8,6 sekundēs, turklāt ierīce tiek ātri aktivizēta no miega režīma, tāpēc jums nav ilgstoši jāgaida dokumenti.

Liela lokšņu ietilpība


Printera LBP6780x standarta komplektācijā ir 500 lokšņu kasete un 100 lokšņu paplāte, tāpēc kopumā tas var nodrošināt 1600 lokšņu ietilpību.

Vienkārša lietošana


LCD ar 5 rindiņām un ātrās funkcijas failu drukāšanai no USB atmiņas ļauj ērti lietot šo printeri. Canon universālo kasetni (ar toneri un visām būtiskajām detaļām) var nomainīt dažu sekunžu laikā un, izmantojot papildu augstas veiktspējas tonera kasetni, var izdrukāt divreiz vairāk lokšņu nekā ar standarta kasetni, tāpēc varat izbaudīt nepārtrauktu darbību.

Automātiska divpusēja drukāšana


Lai iegūtu profesionāla noformējuma dokumentus, LBP6780x automātiski drukā uz abām dokumenta pusēm, šādi ietaupot papīru un samazinot izmaksas.

Garantēta aizsardzība


Informācijas drošību garantē tās pašas uzlabotās funkcijas, kas ir pieejamas imageRUNNER ADVANCE sērijas daudzfunkciju printeros. Tās ietver IPSec un LAN IEEE 802,1x saderību. Papildu drošās pastkastes drukāšana garantē, ka konfidenciāli dokumenti nenokļūs nepareizajās rokās.

Energoefektīvs dizains


LBP6780x samazina ietekmi uz vidi, jo šis printeris atbilst nozarē vadošajiem standarta elektroenerģijas patēriņa (Typical Energy Consumption — TEC) rādītājiem, palīdzot atbalstīt vides un ilgtspējīgas darbības mērķus, kā arī samazinot darbības izmaksas.
* TEC atspoguļo ierīces standarta elektroenerģijas patēriņu 1 nedēļas laikā. Testēšanas metodoloģiju noteicis Energy Star®: http://www.eu-energystar.org.

Balvas

Izstrādājuma tehniskie dati

Uzziniet vairāk par Canon i-SENSYS LBP6780x, tā funkcijām un iespējām.

USB connection

USB savienojums

User friendly LCD display

Lietotājdraudzīgs LCD displejs

Use and share over network

Lietošana un kopīgošana tīklā

Optional Secure print

Papildu drošā drukāšana

Automatic double sided printing

Automātiska divpusēja drukāšana

+2 Optional Paper Cassette

+2 papildu papīra kasete

PCL Printing

PCL drukāšana

PostScript Printing

PostScript drukāšana

Tablet and smartphone ready

Gatavs lietošanai ar planšetdatoriem un viedtālruņiem

Nākamās darbības

Risinājumi mobilajām ierīcēm

Ērti drukājiet no mobilajām ierīcēm

Parocīgs apkopes plāns

Drošas darbības nolūkā aizsargājiet savu ieguldījumu Canon.

Easy Service Plan

3 Year Warranty Promotion

Produktu attēliem ir tikai ilustratīva nozīme. Atsevišķas funkcijas ir izvēles. Lūdzu, skatiet produkta specifikāciju vai sazinieties ar savu Canon pārdošanas pārstāvi, lai saņemtu papildinformāciju.