Canon i-SENSYS LBP7018C

i-SENSYS LBP7018C

Vismazākais un ekonomiskākais Canon krāsu lāzerprinteris. Šis vienkārši lietojamais lāzerprinteris nodrošina vislabāko kvalitāti un nepārspējamu energoekonomiju.

Iespējas

  • Kompakts dizains
  • 4 lpp./min krāsu un 16 lpp./min melnbaltās lāzerdrukas režīmā
  • Ātras pirmās izdrukas ieguves tehnoloģijas
  • Energoefektīvs
  • 2400x600 dpi drukas izšķirtspēja
  • Vienkārša tonera kasetnes nomaiņa

Detalizēti par funkcijām

Canon i-SENSYS LBP7018C — ieskatieties un izpētiet sīkāk

Moderns, kompakts dizains


i-SENSYS LBP7018C kompaktais dizains un klusā darbība padara to par ideālu neliela vai mājas biroja galda printeri. Šis kompaktais, ātri reaģējošais un ekonomiskais lāzerprinteris nodrošina vislabākās kvalitātes krāsu drukāšanu.

Drukā ātri


Izmantojot Canon ātras pirmās drukas ieguves tehnoloģijas, nekad nav jāgaida, ja vēlaties kaut ko izdrukāt. Drukājot līdz pat 16 lpp./min melnbaltā un 4 lpp./min krāsu režīmā, printera pirmās izdrukas ieguves laiks ir tikai 13,6 sekundes, tādēļ līdz pirmās lapas izdrukāšanai jāgaida tikai nedaudz.

Izcili rezultāti — gan krāsainām, gan melnbaltām izdrukām


Esiet pamanāmi, izmantojot lieliskas kvalitātes izdrukas. 2400x600 dpi drukas izšķirtspējā jūs pamanīsiet uzlabotās detaļas, precīzus un skaidrus tekstus un vienmērīgus pelēkos toņus. Canon lieliskās attēlu apstrādes tehnoloģijas un funkcija S-Toner ļauj veikt vislabākās kvalitātes krāsu izdrukas.

Samaziniet izdevumus, pateicoties zemajam elektroenerģijas patēriņam


Nepārspējamā i-SENSYS LBP7018C energoefektivitāte palīdzēs ietaupīt naudu, samazināt darbības izmaksas un oglekļa emisiju. Šis krāsu lāzerprinteris Energy Star sertificēta ierīce, jo Canon ir apņēmies ražot pēc iespējas videi draudzīgākus produktus. Tā standarta elektroenerģijas patēriņš (TEC) ir tikai 0,5 kWh un miega režīmā tas patērē tikai nieka 1,1 W, padarot to par vienu no visekonomiskākajiem printeriem savā klasē.

Vienkārši lietojams


Printeri ir ārkārtīgi vienkārši iestatīt un lietot. Tonera kasetnes ir viegli nomaināmas un īpašā trokšņa samazināšanas funkcija darba vidi padara klusāku un daudz patīkamāku, ļaujot jums pilnībā pievērsties darbam. Mēs esam pilnīgi pārliecināti, ka lietotājam draudzīgais Canon CAPT printera draiveris ietaupīs jūsu laiku un nodrošinās lieliskas krāsas izdrukas.

Apbalvojumi

Izstrādājuma specifikācija:

Uzziniet vairāk par Canon i-SENSYS LBP7018C, tā funkcijām un iespējām.

USB connection

USB savienojums

High print quality

Augstas kvalitātes izdrukas

Canon Advanced Printing Technology

Canon Advanced Printing Technology

Nākamās darbības

Kur pirkt

Parocīgs apkopes plāns

Drošas darbības nolūkā aizsargājiet savu ieguldījumu Canon.

Uzziniet vairāk

Easy Service Plan