Canon i-SENSYS LBP7110Cw

i-SENSYS LBP7110Cw

Šis kompaktais A4 lāzerprinteris izdrukā 14 lpp./min. krāsu un melnbaltā režīmā. Printerim ir iebūvēts Wi-Fi, tāpēc tas ir lieliski piemērots maziem uzņēmumiem, kuros nepieciešami kvalitatīvi rezultāti.

Iespējas

  • Profesionālas kvalitātes A4 krāsu izdrukas
  • Elegants, neliels dizains, kas lieliski piemērots maziem uzņēmumiem
  • Lielisks risinājums koplietošanai mazās darba grupās
  • 14 lpp./min. gan melnbaltā, gan krāsu režīmā
  • Drukas izšķirtspēja līdz 1200x1200 dpi
  • Wi-Fi savienojums
  • Universālas krāsu kasetnes

Detalizēti par funkcijām

Canon i-SENSYS LBP7110Cw — ieskatieties un izpētiet sīkāk

Vienmēr teicamas kvalitātes izdrukas


Mazos birojos un darba grupās var iegūt profesionālas kvalitātes A4 krāsu lāzerizdrukas. Printeris LBP7110Cw ar 1200x1200 dpi drukas izšķirtspēju ir nevainojami piemērots kvalitatīvu pilnkrāsu tirdzniecības vai mārketinga materiālu vai dokumentu ar smalkām grafikām un detalizētu tekstu drukāšanai. Izmantojot LBP7110Cw, vienmēr varat iegūt lieliskus rezultātus, netērējot naudu par drukāšanas ārpakalpojumiem.

Kompakts, parocīgs dizains


Printera LBP7110Cw elegantais un mazais korpuss lieliski iederas uzņēmuma vidē. Nelielie izmēri ļauj šo galda printeri novietot pat ļoti kompaktās vietās. Mūsdienīgais dizains un klusā darbība ļauj šo ierīci novietot pat klientiem pieejamās vietās.

Tīkls un Wi-Fi vienkāršākai koplietošanai


Printeris LBP7110Cw ir paredzēts gan privātai lietošanai, gan koplietošanai nelielās darba grupās. To garantē tīkla interfeiss. Utilītprogramma Remote User Interface ļauj lietotājiem un administratoriem pārraudzīt un pārvaldīt iekārtas statusu tieši tīmekļa pārlūkprogrammā. Printerim LBP7110Cw ir iebūvēts Wi-Fi, tāpēc varat parocīgi izveidot savienojumu ar bezvadu tīklu, neizmantojot traucējošos un ierobežojošos vadus.

Laika ekonomija un vēl lielāka produktivitāte


14 lpp./min. gan melnbaltā, gan krāsu režīmā palīdz ātrāk paveikt svarīgus vai steidzamus darbus. Canon tehnoloģija ātrai pirmās izdrukas ieguvei ātri aktivizē ierīci no miega režīma, tāpēc jums nav jātērē laiks, kamēr printeris iesilst. 150 lokšņu kasete samazina uzpildīšanas ciklu skaitu, tāpēc darbplūsma ir raita un produktīva.

Ērta pārvaldība un apkope


Universālā kasetņu sistēma samazina apkopes prasības un ļauj iegūt nemainīgi augstas kvalitātes izdrukas. Ir pieejama vēl augstākas veiktspējas melnā tonera kasetne, tāpēc dīkstāves laiks ir vēl mazāks. Vienkārši nomainiet kasetni (toneri, veltni un tīrīšanas bloku), un printeris ir gluži kā jauns. Kasetni var ērti ievietot no priekšpuses, tāpēc arī tās nomaiņa ir vienkārša, ātra un bez nekādiem traipiem.

Ekonomiska un energoefektīva izvēle


Printeris LBP7110Cw miega režīmā patērē tikai 0,9 vatus. Šai ierīcei ir Energy Star® sertifikāts un nozarē zemākais standarta elektroenerģijas patēriņa (TEC — Typical Energy Consumption*) rādītājs, kas palīdz sasniegt vides un ilgtspējīgas darbības mērķus, kā arī samazināt izmaksas.

  • * TEC atspoguļo ierīces standarta elektroenerģijas patēriņu 1 nedēļas laikā. Testēšanas metodoloģiju noteicis Energy Star®:
  • http://www.eu-energystar.org.

Apbalvojumi

Izstrādājuma specifikācija:

Uzziniet vairāk par Canon i-SENSYS LBP7110Cw, tā funkcijām un iespējām.

USB connection

USB savienojums

Use and share over network

Lietošana un kopīgošana tīklā

Use and share wirelessly

Lietošana un kopīgošana bezvadu režīmā

Nākamās darbības

Kur pirkt

Risinājumi mobilajām ierīcēm

Ērti drukājiet no mobilajām ierīcēm

Uzziniet vairāk

Parocīgs apkopes plāns

Drošas darbības nolūkā aizsargājiet savu ieguldījumu Canon.

Uzziniet vairāk

Easy Service Plan