Canon i-SENSYS LBP712Cx

i-SENSYS LBP712Cx

Ātra, augstas kvalitātes lāzerdruka un pielāgojamas konfigurēšanas iespējas, lai nodrošinātu lielāku papīra ietilpību, — šis kompaktais printeris ļauj darbavietā strādāt vēl ražīgāk.

Ieguvumi

  • Ātra krāsu druka: 38 lappuses minūtē (A4) un 59 lappuses minūtē (A5, ainavas formātā)*
  • Lilelāku darba ražību nodrošina līdz pat 2300 loksnēm palielināma papīra ietilpība ar papildus pieejamām papīra kasetēm un konfigurēšanas iespējām
  • Pateicoties kompaktajiem izmēriem, piemērots dažādai darba videi
  • Drukāšana no viedtālruņiem un planšetdatoriem, pateicoties mobilās drukas atbalstam
  • Efektīva lietošana ar lielākas ražības oriģinālajām Canon tonera kasetnēm
  • Jauns lielas veiktspējas S toneris, lai nodrošinātu ātrāku energoefektīvu drukāšanu
  • Automātiska tonera plombas noņemšana, lai atvieglotu tonera uzstādīšanu
  • Vienkārša pārvaldība kopējā tīklā
  • Papildus pieejama droša druka un glabāšana
  • Vienkārša divpusēja druka, lai samazinātu atkritumu daudzumu un ietaupītu izmaksas

Detalizēti par funkcijām

Canon i-SENSYS LBP712Cx — ieskatieties un izpētiet sīkāk

Ātra un pielāgojama drukāšana


Pilnkrāsu druka ar ātrumu 38 lappuses minūtē — modelis LBP712Cx ir lieliski piemērots aizņemtai darba videi, kurā nepieciešams uzticams un daudzpusīgs printeris. Iespēja papildus pievienot līdz pat četrām lielas ietilpības papīra padeves kasetēm padara to par perfektu iekārtu modernai darbavietai ar plašām savienojuma izveides iespējām.

Maza iekārta, bet liela jauda


Lai ražīgi strādātu, nepieciešams jaudīgs printeris, tāpēc modelim LBP712Cx standarta aprīkojumā ir liela 650 lokšņu ietilpība, kuru var palielināt līdz pat 2300 loksnēm. Kompakts un varošs kompanjons birojā — lielāka papīra ietilpība kompaktā iekārtā. Printeris LBP712Cx ir izgatavots, lai nodrošinātu daudzpusību neatkarīgi no drukājamā darba. No A5 līdz A4 formāta divpusējiem dokumentiem — tas ir gatavs tos sagatavot dažu sekunžu laikā.

Strādāšana, atrodoties ceļā


Tā kā printeris LBP712Cx atbalsta Apple AirPrint (iOS) un Mopria (Android), varat vienkārši drukāt no jebkuras saderīgas ierīces. Varat izmantot arī priekšrocības, kuras sniedz Canon lietojumprogramma PRINT Business. Tiem, kuri darbavietā izmanto Google, ērtai integrēšanai noder tas, ka printeris LBP712Cx ir gatavs darbam ar Google Cloud.

Ražīgākas tonera kasetnes


Canon ir pārveidojis tonera kasetnes, lai tās būtu vēl labākas kā jebkad. Kad kasetne tiek ievietota, tagad plomba kasetnes iekšpusē tiek automātiski noņemta, samazinot atkritumu daudzumu un uzstādīšanas laiku. Saglabājot to pašu kompakto lielumu, jaunās oriģinālās Canon tonera kasetnes tagad ir ražīgākas, sniedzot iespēju strādāt vēl produktīvāk.

Canon izcilā attēlu kvalitāte


Neatkarīgi no tā, vai drukājat prezentācijas svarīgām sanāksmēm vai brošūras, kuras izdalīt klientiem, printeris LBP712Cx nodrošina izcilu krāsu grafiku, attēlu un teksta atveidi lāzerkvalitātes izdrukās, lai to lasītājam atstātu pārliecinošāku iespaidu. Uzņēmuma Canon speciālistu atzītās prasmes nodrošina, ka jebkura lieluma uzņēmums var veidot profesionāla izskata dokumentus ar precīzām līnijām, asu tekstu un augstu izšķirtspēju, veidojot modernam uzņēmumam atbilstošo pozitīvo iespaidu.

Viedas tīklošanas iespējas


Printeris LBP712Cx ir izcili daudzpusīgs biroja tehnikas papildinājums. Atbalsts PCL5e/6 un Adobe PostScript printera valodām sniedz iespēju bez problēmām to integrēt pārvaldītā tīkla vidē. Printeris LBP712Cx ir vienlīdz labi piemērots pārvaldītām drukas pakalpojumu vidēm un ir saderīgs ar Canon e-Maintenance attālo pakalpojumu pārvaldības sistēmu. Printeri LBP712Cx var arī integrēt Canon uniFLOW izvades pārvaldības platformā, nodrošinot My Print Anywhere efektivitāti un drošību, kā arī papildu priekšrocības, ko sniedz uzskaite un izmaksu pārskati.

Izstrādājuma tehniskie dati

Uzziniet vairāk par Canon i-SENSYS LBP712Cx, tā funkcijām un iespējām.

Automatic double sided printing

Automātiska divpusēja drukāšana

+3 Optional Paper Cassette

+3 papildu papīra kasete

PCL Printing

PCL drukāšana

PostScript Printing

PostScript drukāšana

Tablet and smartphone ready

Gatavs lietošanai ar planšetdatoriem un viedtālruņiem

Brošūra

* No standarta kasetes

Produktu attēliem ir tikai ilustratīva nozīme. Atsevišķas funkcijas ir pēc izvēles kā papildaprīkojums. Lūdzu, skatiet produkta tehniskos datus vai sazinieties ar Canon pārdošanas pārstāvi, lai saņemtu papildinformāciju.