Canon i-SENSYS LBP7680Cx

i-SENSYS LBP7680Cx

Pateicoties Canon jaunākās paaudzes lāzerprinteros iestrādātajai MEAP platformai, i-SENSYS LBP7680Cx ievieš jaunus produktivitātes, drošības, apkārtējās vides un risinājumu integrācijas standartus.

Iespējas

  • 20 lpp./min krāsu un melnbaltās lāzerdrukas režīmā
  • 9600 x 600 dpi drukas izšķirtspēja
  • 768 MB standarta atmiņa
  • Intuitīvs vadības panelis
  • PCL5c/6 un Adobe® PostScript atbalsts
  • Tīkls Gigabit Ethernet
  • Iebūvēta MEAP platforma
  • IPSec un saderība ar LAN IEEE 802,1x
  • Tieša drukāšana no USB atmiņas kartes

Detalizēti par funkcijām

Canon i-SENSYS LBP7680Cx — ieskatieties un izpētiet sīkāk

Jaunās paaudzes tehnoloģijas


MEAP — mūsu uz Java valodas bāzētā platforma lietojumprogrammu izstrādei — pirmo reizi ir iebūvēta Canon lāzerprinteros, lai jūs varētu radīt ar printeri saderīgus lietojumprogrammu risinājumus. Tā ļauj i-SENSYS LBP7680Cx ērti integrēties uniFLOW, ievērojami atvieglojot izdruku vadību, vienlaicīgi samazinot izdevumus.

Augstas veiktspējas lāzerierīce


Palieliniet aizņemtu darba grupu produktivitāti, izmantojot šo moderno krāsu lāzerprinteri ar iebūvēto divpusējo drukāšanu. Ierīce ir pietiekami kompakta, lai to novietotu uz darba virsmas, tādējādi nodrošinot lietotājam priekšrocības, ko sniedz netālu esošs printeris, kas ātri veic profesionālas kvalitātes izdrukas — 20 lapas minūtē gan krāsu, gan melnbaltā režīmā. Canon tehnoloģijas ātrai pirmās izdrukas izguvei nodrošina, ka līdz dokumenta izdrukāšanai jāgaida tikai nedaudz.

Profesionāla izdrukas kvalitāte


Augstas kvalitātes rezultātu nodrošina i-SENSYS LBP7680Cx ierīcē iestrādātā 9600 x 600 dpi izšķirtspēja, kas uzlabota, izmantojot automātisko attēlu uzlabošanas funkciju, kas izcili apstrādā katru izdruku. Printerī iebūvēta 768 MB atmiņa, kas nodrošina lielu, sarežģītu dokumentu un grafiku izdrukāšanu, kā arī tīkla drukāšanas pieprasījumu apstrādi.

Vienkārša lietošana


Pat iesācējiem darbs ar šo printeri nešķitīs sarežģīts. Intuitīvais 5 rindiņu šķidro kristālu displejs atvieglo ierīces iestatīšanu un navigēšanu starp dažādiem iestatījumiem.

Daudzpusīgas savienojuma iespējas


i-SENSYS LBP7680Cx lieliski iederas jebkuros uzņēmējdarbības procesos, pateicoties nozares standartam PCL5c/6 un papildu Adobe® PostScript drukāšanai. Izmantojot iebūvēto tīkla Gigabit Ethernet savienojumu, tā var apstrādāt apjomīgus darbus, vienlaicīgi nodrošinot vislabāko sniegumu tīklā.

Uzlabota drošība


Aizsargājiet savu informāciju un uzglabājiet to droši, izmantojot tās pašas uzlabotās funkcijas, kas tiek izmantotas mūsu imageRUNNER ADVANCE daudzfunkcionālajos printeros, ieskaitot IPSec un saderību ar IEEE 802,1x. Papildu drošā izdrukāšana no pastkastītes aizsargā sensitīvu informāciju, nodrošinot, ka tā nenokļūs nepareizās rokās.

Tieša drukāšana no USB atmiņas kartes


Ierīce i-SENSYS LBP7680Cx ir Canon pirmais lāzerprinteris, kas nodrošina tiešu drukāšanu no jebkuras USB atmiņas kartes. Tā atbalsta Tiff, JPEG, PDF un XPS failu formātus un, pateicoties skaidram displejam, lietotājs viegli var izvēlēties pareizo failu un ātri to izdrukāt.

Apbalvojumi

Izstrādājuma specifikācija:

Uzziniet vairāk par Canon i-SENSYS LBP7680Cx, tā funkcijām un iespējām.

PCL Printing

PCL drukāšana

USB connection

USB savienojums

Use and share over network

Lietošana un kopīgošana tīklā

Automatic double sided printing

Automātiska divpusēja drukāšana

+1 Optional Paper Cassette

+1 papildu papīra kasete

User friendly LCD display

Lietotājdraudzīgs LCD displejs

High colour print quality

Augsta krāsu drukāšanas kvalitāte

Optional Secure print

Papildu drošā drukāšana

Tablet and smartphone ready

Gatavs lietošanai ar planšetdatoriem un viedtālruņiem

Nākamās darbības

Kur pirkt

Risinājumi mobilajām ierīcēm

Ērti drukājiet no mobilajām ierīcēm

Uzziniet vairāk

Parocīgs apkopes plāns

Drošas darbības nolūkā aizsargājiet savu ieguldījumu Canon.

Uzziniet vairāk

Easy Service Plan