Canon i-SENSYS LBP7780Cx

i-SENSYS LBP7780Cx

Canon augstākās klases A4 lāzerprinteris nodrošina drukas ātrumu 32 lpp./min. gan krāsu, gan melnbaltā režīmā. Šis printeris ar nākamās paaudzes MEAP tehnoloģiju lieliski papildina jebkuru noslogotas uzņēmuma darba grupas vidi, kurā tiek daudz drukāts.

Ieguvumi

  • 32 lpp./min krāsu un melnbaltā lāzerdruka ar profesionālu kvalitāti
  • Drukas izšķirtspēja līdz 9600x600 dpi
  • Nekādas gaidīšanas, izmantojot tehnoloģiju ātrai pirmās izdrukas ieguvei
  • Ātra pirmās izdrukas ieguve tikai 10,4 sek.
  • Iebūvēta MEAP platforma
  • 1100 lokšņu kapacitāte
  • Automātiska divpusēja drukāšana
  • Lietošanai tīklā gatava ierīce

Detalizēti par funkcijām

Canon i-SENSYS LBP7780Cx — ieskatieties un izpētiet sīkāk

Efektīvas un drošas uzņēmuma darbplūsmas


Ir iebūvēta MEAP, Java platforma, kas paredzēta lietojumprogrammu izstrādei, tāpēc LBP7780Cx var ietver tādos risinājumos kā uniFLOW. Līdz ar to ir vienkāršāka drukas izvades pārvaldība un zemākas izmaksas.

Ātrdarbīgs krāsu printeris


Ietaupiet laiku, izmantojot šo ātrdarbīgo krāsu lāzerprinteri, kas drukā 32 lpp./min. (A4) gan krāsu, gan melnbaltā režīmā, turklāt pirmā izdruka tiek iegūta nieka 10,4 sekundēs. Printeris ir piemērots noslogotām uzņēmuma darba grupām, tas tiek ātri aktivizēts no miega režīma, tāpēc dokumenti nav ilgstoši jāgaida. Minimālisma stilā veidotais dizains ļauj printeri novietot jebkurā birojā.

Teicamas kvalitātes rezultāti


Lielisks rezultāts, ko sniedz uzlabotā 9600x600 dpi drukas izšķirtspēja ar automātisko attēla uzlabošanas (Automatic Image Refinement — AIR) funkciju. Teksts un grafikas tiek automātiski izlīdzinātas.

Garantēta aizsardzība


Informācijas drošību garantē tās pašas uzlabotās funkcijas, kas ir pieejamas imageRUNNER ADVANCE sērijas daudzfunkciju printeros. Tās ietver IPSec un LAN IEEE 802,1x saderību. Papildu drošības funkcija drukāšanai no pastkastes novērš situāciju, ka konfidenciāli materiāli nonāk neparedzētu adresātu rokās.

Laika ekonomija


5 rindiņu šķidro kristālu displejs ļauj ērti strādāt ar šo printeri. Tam standarta komplektācijā ir 500 lokšņu kasete un 100 lokšņu paplāte. Ar papildu 500 lokšņu kaseti kopējā papīra kapacitāte ir 1100 loksnes, tāpēc printeris ir piemērots pat visapjomīgākajiem darbiem. Canon universālo kasetni (ar toneri un visām būtiskajām detaļām) var nomainīt dažu sekunžu laikā. Augstākas veiktspējas melnā tonera kasetne garantē vēl mazāku dīkstāvi, kas saistīta ar tonera nomaiņu.

Automātiska divpusēja drukāšana


Lai iegūtu profesionāla noformējuma dokumentus, LBP7780Cx automātiski drukā uz abām dokumenta pusēm, šādi ietaupot papīru un samazinot izmaksas.

Pilnīga integrēšana tīklā


Iebūvētais Gigabit Ethernet savienojums ar tīkla integrāciju ļauj koplietot drukāšanas resursus un strādāt ļoti noslogotos apstākļos. LBP7780Cx arī atbalsta nozares standartu PCL5e/6 un Adobe® PostScript drukāšanu.

Tieša drukāšana no atmiņas


LBP7780Cx drukā no USB atmiņas, kas atbalsta Tiff, JPEG, PDF un XPS failus.

Energoefektīvs dizains


LBP7780Cx samazina ietekmi uz vidi, jo šis printeris atbilst nozarē vadošajiem standarta elektroenerģijas patēriņa (Typical Energy Consumption — TEC) rādītājiem, palīdzot atbalstīt vides un ilgtspējīgas darbības mērķus, kā arī samazinot darbības izmaksas.
* TEC atspoguļo ierīces standarta elektroenerģijas patēriņu 1 nedēļas laikā. Testēšanas metodoloģiju noteicis Energy Star®: http://www.eu-energystar.org.

Balvas

Izstrādājuma tehniskie dati

Uzziniet vairāk par Canon i-SENSYS LBP7780Cx, tā funkcijām un iespējām.

USB connection

USB savienojums

User friendly LCD display

Lietotājdraudzīgs LCD displejs

Use and share over network

Lietošana un kopīgošana tīklā

High colour print quality

Augsta krāsu drukāšanas kvalitāte

Automatic double sided printing

Automātiska divpusēja drukāšana

+1 Optional Paper Cassette

+1 papildu papīra kasete

PCL Printing

PCL drukāšana

PostScript Printing

PostScript drukāšana

Optional Secure print

Papildu drošā drukāšana

Tablet and smartphone ready

Gatavs lietošanai ar planšetdatoriem un viedtālruņiem

Nākamās darbības

Risinājumi mobilajām ierīcēm

Ērti drukājiet no mobilajām ierīcēm

Parocīgs apkopes plāns

Drošas darbības nolūkā aizsargājiet savu ieguldījumu Canon.

Easy Service Plan