Full HD kameras

Novērojiet un aizsargājiet savu uzņēmumu, izmantojot kameras ar Full HD izšķirtspēju, teicamas kvalitātes attēliem un izcilu darbību pat vājā apgaismojumā. Viedas funkcijas ļauj preventīvi reāllaikā analizēt potenciālos drošības pārkāpumus, savukārt viedā ēnu kontrole ļauj skaidri saskatīt attēlu pat ļoti izgaismotās ainās.

VB-H41 175 x132.gif

VB-H43

Drošības kamera VB-H43 Full HD PTZ apvieno īpaši lielu 240x tālummaiņu ar darbību vājā apgaismojumā un ātru automātisko fokusēšanu. To var ērti uzstādīt un lietot gan telpās, gan ārpus tām.

VB-H630VE.jpg

VB-H630VE

VB-H630VE Full HD IP drošības kamera ar fiksētu kupolu, triecienizturīgu un IP66 korpusu, kas lieliski piemērota darbam skarbos laika apstākļos ārpus telpām. Novērojiet teritoriju un ierakstiet darbības gan dienā, gan naktī ar īpaši plato 111° skata lauku.

VB-H630D.jpg

VB-H630D

VB-H630D Full HD IP drošības kamera ar fiksētu kupolu ir teicami piemērota lietošanai telpās. Novērojiet teritoriju un ierakstiet darbības gan dienā, gan naktī ar īpaši plato 111° skata lauku.

VB-H730F.jpg

VB-H730F

VB-H730F Full-HD fiksēta korpusa IP drošības kamera ar īpaši platu 112° skata lauku un lielisku darbību vājā apgaismojumā. To var ērti uzstādīt un lietot gan telpās, gan ārpus tām.

Full HD attēla kvalitāte

Skatiet precīzus un detalizētus Full HD izšķirtspējas attēlus, ko nodrošina Canon uzlabotais DIGIC DV III attēla procesors, kas sākotnēji tika izstrādāts mūsu profesionālajām videokamerām. Šis procesors nodrošina izšķirtspēju līdz 1080p ar 30 kadriem/sek., kā arī Canon uzlabotu krāsu atveidi pat vājā apgaismojumā.

Full HD quality

Viedas funkcijas

Intelligent Function_ICON.jpgViedas informācijas analīzes funkcijas nodrošina potenciālo drošības pārkāpumu analīzi reāllaikā. Vienā ainā var noteikt 15 novērošanas apgabalus, izmantojot 6 dažādus algoritmus. Šādi varat izmantot jaunas tradicionālās trauksmes noteikšanas metodes, kas palīdz samazināt kļūdainu trauksmju gadījumus, palielina efektivitāti un samazina nepieciešamo glabāšanas vietu, jo ieraksts tiek aktivizēts tikai faktisku draudu gadījumā.

Intelligent Function_DIAGRAM
Smart Shade Control

Viedā ēnu kontrole

Gadījumos, kad konkurentu kameras uzņem attēlu secību ar dažādiem aizslēga ātrumiem un kombinē tos vienā attēlā, lai likvidētu ainas ar spoži izgaismotiem foniem, Canon automātiskā viedā ēnu kontrole veic tūlītējas reāllaika korekcijas, lai uzlabotu priekšplāna attēla redzamību. Iegūtais efekts ir tāds, ka spoži apgabali joprojām ir spoži un tiek izgaismoti tikai tumši apgabali, līdz ar to grūti saskatāmi silueti acumirklī tiek pārvērsti par skaidri identificējamiem objektiem.