Full HD kompaktkameras

Šīs Full HD kompaktkameras ar Canon jaunāko objektīva tehnoloģiju ir mazas, taču ļoti jaudīgas. Šīs kameras ir paredzētas drošības novērošanai telpās, un tās ir viegli uzstādāmas, turklāt nodrošina asu, kvalitatīvu attēlu platleņķa skatos un teicamu darbību vājā apgaismojumā.

VB-S31D.jpg

VB-S31D

PT minikupola (VB-S31D) vai fiksēta minikupola (VB-S800D) Full HD tīkla drošības kameras ar jaunu īpaši kompakta objektīva tehnoloģiju. Lielisks risinājums telpu novērošanai mazumtirdzniecības, izglītības un biznesa vidēs.

VB-S30D.jpg

VB-S30D

Ērti uzstādāmā Full HD PTZ minikupola tīkla drošības kamera ar jaunu īpaši kompakta tālummaiņas objektīva tehnoloģiju. Šī kamera ir lieliski piemērota drošības nodrošināšanai telpās un novērošanai uzņēmumos un masu pasākumos.

VB-S800D.jpg

VB-S800D

PT minikupola (VB-S31D) vai fiksēta minikupola (VB-S800D) Full HD tīkla drošības kameras ar jaunu īpaši kompakta objektīva tehnoloģiju. Lielisks risinājums telpu novērošanai mazumtirdzniecības, izglītības un biznesa vidēs.

VB-S900F.jpg

VB-S900F

Fiksēta Full HD tīkla drošības minikamera ar jaunu īpaši kompakta objektīva tehnoloģiju. Tās kompaktais dizains ļauj kameru izmantot telpu novērošanai komerciālās vidēs.

Īpaši kompakts lielums

Šajās kamerās ir izmantota inovatīva objektīvu tehnoloģija, tāpēc kameras ir pietiekami mazas, lai tās ērti varētu turēt plaukstā. Mūsu Full HD minikupola kameru izmēri ir tikai 120x54 mm (PxA), tāpēc tās ir lieliski piemērotas vietās, kur jāveic neuzkrītoša novērošana. Papildus PTZ, PT un fiksēta minikupola kamerām tām ir arī ļoti kompakts fiksēts kupols, kura izmēri ir tikai 32x54x114 mm (PxAxD).

Ultra-compact size
Full HD 30fps

Full HD 30 kadri/sek.

Canon DIGIC DVIII un DIGIC NET II procesori nodrošina teicamu attēla kvalitāti ar Full HD izšķirtspēju un līdz pat 30 kadriem/sekundē. Jau iepriekš izmantotā vairāku straumju tehnoloģija (divi H.264) nodrošina vienlaicīgu apraidi ar alternatīvu izšķirtspēju, līdz ar to vienlaikus varat izmantot augstas izšķirtspējas novērošanu un zemas izšķirtspējas ierakstu.

Viedas funkcijas

Intelligent Function_ICON.jpgViedas informācijas analīzes funkcijas nodrošina potenciālo drošības pārkāpumu analīzi reāllaikā. Vienā ainā var noteikt 15 novērošanas apgabalus, izmantojot 6 dažādus algoritmus. Šādi varat izmantot jaunas tradicionālās trauksmes noteikšanas metodes, kas palīdz samazināt kļūdainu trauksmju gadījumus, palielina efektivitāti un samazina nepieciešamo glabāšanas vietu, jo ieraksts tiek aktivizēts tikai faktisku draudu gadījumā.

Intelligent Function_DIAGRAM

Automātiska viedā ēnu kontrole

Gadījumos, kad konkurentu kameras uzņem attēlu secību ar dažādiem aizslēga ātrumiem un kombinē tos vienā attēlā, lai likvidētu ainas ar spoži izgaismotiem foniem, Canon automātiskā viedā ēnu kontrole veic tūlītējas reāllaika korekcijas, lai uzlabotu priekšplāna attēla redzamību. Iegūtais efekts ir tāds, ka spoži apgabali joprojām ir spoži un tiek izgaismoti tikai tumši apgabali, līdz ar to grūti saskatāmi silueti acumirklī tiek pārvērsti par skaidri identificējamiem objektiem.

Auto SSC