Darbam

Tīkla kameras

Ja novērošana patiešām ir svarīga, Canon tīkla kameru klāsts piedāvā risinājumu. Kompaktas, tomēr ar lielisku veiktspēju, tās nodrošina izcilu attēlu kvalitāti pat vājā apgaismojumā, kurā ir lielāki drošības riski.

Canon tehnoloģiju priekšrocības

Canon tīkla kameras piedāvā plašas iespējas; attēlu koriģēšana reāllaikā, vairākas straumes un precīzi videoklipu analītiskie dati, lai rūpīgi apstrādātu, uzraudzītu un ziņotu par iespējamiem drošības pārkāpumiem, nodrošinot pārliecinošus pierādījumus.

Canon tehnoloģiju priekšrocības_370

Ieguvumi klientiem

Attēlveidošana jebkāda apgaismojuma apstākļos

Imaging Across All Lighting Conditions

Pamatojoties uz virkni optikas un attēlveidošanas tehnoloģijām, Canon tīkla drošības kameras nodrošina skaidrus attēlus ar precīzām detaļām jebkāda apgaismojuma apstākļos.

Samazinātas projekta izmaksas

Minimising Project Costs

Plats skata leņķis un modernizētas trauksmes noteikšanas iespējas apvienojumā ar pilnīgo aizsardzību pret mainīgiem laika apstākļiem un palielināto izturību nodrošina vērienīgas drošības iespējas, tādējādi samazinot projekta izmaksas.

Produktu klāsts

Vairāk nekā 70 gadu pieredze attēlveidošanas nozarē ir ļāvusi uzņēmumam Canon izveidot plašu tīkla kameru klāstu, lai jūs varētu novērot visus nepieciešamos nostūrus. PTZ, kupola un fiksēta kupola kameru modeļi ir aprīkoti ar Full HD vai 1,3 MP izšķirtspēju, tie nodrošina plašu skata lauku un ļoti kvalitatīvu attēlu pat vājā apgaismojumā.

PTZ kameras

Kupola kameras

Fiksēta korpusa kameras

Novērojiet plašas teritorijas un sekojiet personām, izmantojot mūsu kameru panoramēšanas, sasvēršanas un tālummaiņas iespējas. Šis ir lielisks risinājums satiksmes pārvaldībai un novērošanai pilsētā.

Mūsu kupola kameras ir apliecinājums tam, ka novērošanu var veikt arī nemanāmi. Šīs ir kompaktas un estētiski glītas kameras, kas ir piemērotas lietošanai gan telpās, gan ārpus telpām.

Fiksēta korpusa kameras ir paredzētas lietošanai dažādās vidēs, tām ir plats skata leņķis, kā arī ērta uzstādīšana pie sienas vai griestiem.

Apmācība un atbalsts

Gadījumu izpēte

Case studies

Lasiet mūsu klientu stāstus un atklājiet, kā Canon tīkla kameras ir palīdzējušas atrisināt patiesus izaicinājumus drošībai.

Sistēmai izstrādāti rīki

System Design Tools

Šie rīki palīdzēs izstrādāt jums pielāgotu jebkuram scenārijam atbilstošu risinājumu.

Papildu resursi tiešsaistē

Lejupielādējiet savas tīkla kameras programmatūru, programmaparatūru un rokasgrāmatas.

Vecāku tīkla kameru meklēšana

Skatiet mūsu arhivēto produktu sadaļu, lai atrastu informāciju par vecāku tīkla kameru specifikācijām un saderīgiem piederumiem.