Darbam

Fiksēta korpusa kameras

Fiksēta korpusa kameras ir paredzētas lietošanai dažādās vidēs, tām ir plats skata leņķis, kā arī ērta uzstādīšana pie sienas vai griestiem. Tām ir optiskā un digitālā tālummaiņa, Full HD izšķirtspēja, inteliģentas funkcijas un vieda ēnu kontrole — šīs jaudīgās funkcijas ir iekļautas pat īpaši kompaktās kamerās, kuras paredzētas vidēm, kur ir maz vietas.

Platleņķa skati

Platleņķa skati līdz pat 112 grādiem ļauj ar vienu kameru novērot plašus apgabalus. Tas nozīmē, ka novērošanas tīklu var nodrošināt, izmantojot tikai dažas kameras. Līdz ar to tiek samazinātas izmaksas. Pat visplatāko leņķu skatos attēla kvalitāte ir ļoti augsta, jo Canon optiski koriģētais objektīvs samazina zivs acs efektu.

Wide angle views
Simple to set up

Vienkārša uzstādīšana un lietošana

Šīs kameras ir paredzētas ātrai un vienkāršai tūlītējai uzstādīšanai, un nav jāveic sākotnēji sagatavošanās darbi. Plašs lietošanai ārā paredzētu piederumu klāsts nodrošina ērtu uzstādīšanu pie sienas, griestiem vai pat kārts. Ja tiek lietota elektroniskā aizmugurējā fokusa sistēma, kas ir pieejama VB-H un VB-M fiksēta korpusa kamerās, fokuss tiek saglabāts pat tālummaiņas laikā.

Kupola kameras

Dome Cameras

Mūsu kupola kameras ir apliecinājums tam, ka novērošanu var veikt arī nemanāmi. Šīs ir kompaktas un estētiski glītas kameras, kas ir piemērotas lietošanai gan telpās, gan ārpus telpām.

PTZ kameras

IPTZ Cameras

Novērojiet plašas teritorijas un sekojiet personām, izmantojot mūsu kameru panoramēšanas, sasvēršanas un tālummaiņas iespējas. Šis ir lielisks risinājums satiksmes pārvaldībai un novērošanai pilsētā.