Darbam

Kupola kameras

Vidēs, kur jāveic neuzkrītoša novērošana, mūsu kupola kameras ir lielisks risinājums. Tās ir kompaktas un estētiski pievilcīgas kameras, kas nodrošina kvalitatīvu attēlu plašā skata leņķī, un tās var stiprināt gan pie sienas, gan griestiem. Tās ir piemērotas gan lietošanai telpās, gan ārpus tām.

Kompakts un neuzkrītošs risinājums

Mūsu kupola kameru izstrādē ir ņemta vērā neuzkrītoša darbība — VB-S modeļi ir tik mazi, ka tos var paņemt rokās. Izvirzāmu stiprinājumu piederumu klāsts nodrošina, ka katru modeli var nemanāmi uzstādīt, ņemot vērā konkrētās vides estētiskos aspektus.

Ease of installation

Attāla PTRZ iestatīšana

Ja ir uzstādīts kameras leņķa iestatīšanas rīks, kuram var piekļūt no datora, kameras funkcijām var piekļūt attāli (PTRZ). Tas nozīmē, ka, veicot fizisku uzstādīšanu, nav jāsatraucas par tādiem faktoriem kā fokusēšana un kameras virziens, jo tos var regulēt, izmantojot datoru. Šādi tiek ietaupīts laiks un uzstādīšanai nav nepieciešama papildu persona.

Small and discreet shape
Complete PTRZ installation

Viegla uzstādīšana

Uzstādīšana ir ātra un vienkārša, izmantojot nozares standarta atveres skrūvēm un komplektā iekļautās parauga uzmavas. Dažāda veida piederumi ļauj uzstādīt pie flīzētiem griestiem, sienas vai pat kārts. Strāva tiek pievadīta no elektrovada vai Ethernet savienojuma, šādi sniedzot papildu elastīgas darbības iespējas. Mūsu īpaši kompaktos VB-S modeļus var uzstādīt viena persona.

Fiksēta korpusa kameras

Box Cameras

Fiksēta korpusa kameras ir paredzētas lietošanai dažādās vidēs, tām ir plats skata leņķis, kā arī ērta uzstādīšana pie sienas vai griestiem.

PTZ kameras

PTZ Cameras

Novērojiet plašas teritorijas un sekojiet personām, izmantojot mūsu kameru panoramēšanas, sasvēršanas un tālummaiņas iespējas. Šis ir lielisks risinājums satiksmes pārvaldībai un novērošanai pilsētā.