Darbam

Attēlveidošana jebkāda apgaismojuma apstākļos
Apstākļi

Attēlveidošana jebkāda apgaismojuma apstākļos_informācijas materiāls

Savā klasē vadošā veiktspēja vājā apgaismojumā

Mūsu tīkla kameru veiktspēja vājā apgaismojumā un krāsu atveidošana ir jo īpaši uzlabota, lai precīzi uzņemtu ainas gan naktī, gan dienā. Panākot līdzsvaru starp troksni, izšķirtspēju, kā arī krāsu līdzsvaru, mūsu kameras var nodrošināt precīzus krāsainus attēlus pat vājā apgaismojumā.

"Neatkarīgi no tā, kuru Canon tīkla kameru izvēlaties, varat būt pārliecināts, ka tā nodrošina vislabākos rezultātus vājā apgaismojumā"

Attēlveidošana sarežģīta apgaismojuma apstākļos

Spēcīgas pretgaismas, miglas vai dūmakas nelabvēlīgā ietekme var izbojāt attēlus, ja nav efektīvas vadības vai kompensācijas. Canon patentētie attēlu apstrādes algoritmi nodrošina vislabāko attēlu kvalitāti neatkarīgi no apgaismojuma apstākļiem.

Automātiska viedā ēnu kontrole (Auto SSC)

Situācijās, kurās konkurentu kameras uzņem secīgus attēlus ar dažādiem aizslēga ātrumiem un kombinē tos vienā attēlā, lai likvidētu ainas ar spoži izgaismotiem foniem, Canon automātiskā viedā ēnu kontrole (Auto SSC) veic tūlītējas reāllaika korekcijas, lai uzlabotu priekšplāna objektu redzamību. Iegūtais efekts ir tāds, ka spoži apgabali joprojām ir spoži un tiek izgaismoti tikai tumši apgabali, līdz ar to grūti saskatāmi silueti acumirklī tiek pārvērsti par skaidri identificējamiem objektiem.

"Ja ir spēcīga pretgaisma vai slikti apgaismojuma apstākļi, nāk talkā Auto SSC — Canon patentētais algoritms, lai garantētu vislabāko attēlu kvalitāti"

Miglainuma kompensācija

Haze Comp Image

Miglainuma kompensācija pielāgo attēla kontrastu, lai vieglāk varētu pārskatīt vietas, kurās ir migla, dūmaka vai smogs. Ar to var arī skaidri parādīt ar lielu tālummaiņu tālumā uzņemtas ainas. Lai panāktu optimālus rezultātus, kompensācijas līmeni var iestatīt uz vidēji spēcīgu vai vidēju, kā arī manuāli pielāgot.

Krāsaina attēlveidošana

DIGIC DVIII attēlveidošanas procesa dzinējs, kas tiek izmantots arī Canon Cinema EOS profesionālajās kamerās, neatkarīgi no gaismas avota nodrošina izcilu video kvalitāti, zemu trokšņa līmeni, vienmērīgas pārejas, kā arī košu un precīzu krāsu.

"Tas nozīmē, ka neatkarīgi no gaismas avota visas mūsu krāsas precīzi atbilst reālai dzīvei"

Attēlveidošana ar infrasarkano apgaismojumu

Situācijās, kurās apkārtējais apgaismojums ir vājš vai tā nav nemaz, tradicionāli tiek izmantots neredzams infrasarkanais apgaismojums, lai apgaismotu ainu un ļautu kamerai uzņemt melnbaltus attēlus.

Canon Super UD (īpaši zemas dispersijas) objektīva tehnoloģija un infrasarkanie pretatstarošanās pārklājumi uzlabo jutību, kontrolē dubultattēlu un mirgojuma veidošanos, lai samazinātu fokusa zudumu, kas parasti ir saistīts ar infrasarkanā starojuma lietošanu. Dabiski uzņemtiem skaidriem un asiem attēliem nepieciešama mazāka apstrāde, tie samazina nepieciešamo joslas platumu un glabāšanas izmaksas.

Kameras ar iebūvētu infrasarkano LED izmanto divus LED masīvus, lai vienmērīgi apgaismotu ainu. Neatkarīgi no tā, cik tuvu vai tālu atrodas objekts, kā arī cik tuvu tas atrodas attēla malai, attēli tiek pareizi izgaismoti un tiem ir augsta detalizētības pakāpe, kas nodrošina iespaidīgas liecības.

Attēlveidošana no attāluma

Izmantojot High UD (īpaši zemas dispersijas) stikla elementus ar augstu refrakcijas indeksu, tiek nomākta hromatiskās aberācijas rašanās, kas mēdz būt objektīvos ar lielu palielināšanas spēju, un tiek samazināts gan cilindriskais, gan ieliekuma veida kropļojums, kā arī nodrošināti dabiska izskata attēli ar lielu izšķirtspēju visā tālummaiņas diapazonā no vienas malas līdz otrai.

30 reižu tālummaiņas VB-R sērijas PTZ kameras sniedz operatoriem iespēju novērot un ierakstīt objektus jebkādā attālumā tālummaiņas diapazonā no bezgalības līdz minimālajam attālumam līdz objektam, kas ir 2 m (6,6 pēdas).