Darbam

Samazinātas projekta izmaksas

Samazinātas projekta izmaksas_informācijas materiāls

Plats skata leņķis

Plati skata leņķi sniedz iespēju novērot plašu apkārtni, izmantojot mazāk kameru. Optimāli izkārtojot augstas kvalitātes asfērisko lēcus elementus, kameras sensors saņem vairāk gaismas, panākot spilgtākus, skaidri konturētus attēlus, un tiek samazināts arī parastais zivs acs efekts.

"Viens no Canon konstrukcijas mērķiem ir nodrošināt, lai mūsu kamerām būtu visplatākais iespējamais skata leņķis ar nolūku samazināt katrā projektā vai instalācijā nepieciešamo kameru skaitu. Tiek ietaupītas ne tikai uzstādīšanas izmaksas, bet arī samazināts nepieciešamais joslas platums un glabāšanas izmaksas."

Attāla PTRZ iestatīšana Canon kamerām ar fiksētu kupolu

Pēc uzstādīšanas un savienojuma izveides ar tīklu kameras pozīciju un skata leņķi var regulēt elektroniski, izmantojot kameras leņķa iestatīšana rīku. Intuitīvās panorāmas un noliekšanas, rotācijas, tālummaiņas un fokusēšanas vadīklas sniedz iespēju vienai personai attāli veikt kameras konfigurēšanu, ietaupot gan laiku, gan naudu.

"PTRZ ir unikāla funkcija Canon kamerām ar fiksētu kupolu. Izmantojot šo rīku, var ietaupīt laiku un naudu, kas nepieciešama integrēšanai jebkuram projektam uzstādīšanas fāzē"

Iebūvēta analītiskā funkcija

Ainas inteliģenta analīze var palīdzēt operatoriem identificēt trauksmes situācijas. Analizēšanai var atlasīt līdz 15 zonām, izmantojot kustīgu, pamestu, trūkstošu objektu noteikšanu, kā arī manipulāciju ar kameru, paiešanas garām un ielaušanās noteikšanu. Funkcija Linked Events iespējo video aktivizētu trauksmju loģisku apvienošanu, nodrošinot nosacījumiem atbilstošu trauksmju ieslēgšanos. Papildinot ar ielaušanās un kliedzienu uztveršanas funkcijām, tiek nodrošinātas plašākas pielāgošanas iespējas, un tiklīdz tiek aktivizēta trauksme, tiek ierosināta ierakstīšana ar kameru, attēlu augšupielāde attāli novietotā serverī vai pat e-pasta ziņojuma nosūtīšana.

"Visām Canon kamerām ir iebūvētu analītisko funkciju klāsts. Šāda līmeņa pielāgojamība sniedz elastīgākas iespējas, ja notiek uzstādīšana daudzos jebkāda mēroga vai sarežģītības projektos."

Ielaušanās noteikšana

Pamestu objektu noteikšana

Kustības noteikšana

Noņemtu objektu noteikšana

Manipulāciju ar kameru noteikšana

Paiešanas garām noteikšana

Uzlabota drošība

Lietojumā, kam nepieciešams augsts drošības līmenis, ļoti svarīga ir video datu integritātes nodrošināšana tīklā. Uzlaboti IEEE 802.1X un IPSec drošības protokoli nodrošina iespēju šifrēt raidītos datus un aizsargāt atsevišķas paketes, lai saglabātu uzņemtā videomateriāla konfidencialitāti.

Automātiska izsekošana

Atšķirībā no vispārpieņemtajiem risinājumiem, Canon automātiskajā izsekošanā tiek efektīvi apvienota kameras inteliģentā kustīgu objektu noteikšanas funkcija ar kameras PTZ vadību, lai saglabātu izsekojamos objektus ekrāna centrā. Arī automātiskā tālummaiņa saglabā to pašu objekta lielumu neatkarīgi no viņa atrašanās vietas. Iestatot laika ierobežojumu un atgriešanos novērošanas pozīcijās, ļauj kamerai pašai panākt un izsekot savu mērķi faktiski bez manuālu darbību nepieciešamības.

Liels ātrums un kontrolējama precizitāte

Canon augstākās klases PTZ mehānismos ir mūsu jaunākās motoru konstrukciju inovācijas, kas tās padara par šobrīd visefektīvākajām un precīzākajām PTZ kamerām. Motori, kas precīzi darbojas soli pa solim, 360° nepārtraukta rotācija ar ātrumu 450°/s un automātiskas apvēršanas iespēja sniedz operatoriem iespēju vienkārši izsekot objektus un novērot apkārt noritošās situācijas.

Joslas platuma pārvaldība (ADSR)

Canon tehnoloģija Area-specific Data Size Reduction (atbilstošajai zonai specifiska datu lieluma samazināšana) ir efektīvs rīks joslas platuma pārvaldībai. Operatori var brīvi noteikt līdz pat astoņām zonām, kurās ir vislabākās kvalitātes attēls, un tehnoloģija ADSR lieto augstāka līmeņa saspiešanu atlikušajām mazāk svarīgajām apkārtējām zonām. Šī elastīgā pieeja palīdz pārvaldīt joslas platuma lietojumu, joprojām detalizēti uzņemot zonas, kurās tas ir visvairāk nepieciešams.

Ierakstīšana SD kartē (Onvif G profils)

Iespēja meklēt un izgūt ierakstīto materiālu no kamerā ievietotā datu nesēja sniedz lielāku elastību jebkuram novērošanas risinājumam.

Atbilstība ONVIF G profila standarta komunikācijai ļauj mūsu saderīgajiem VMS risinājumiem piekļūt šai funkcijai un to efektīvāk kontrolēt.

Aizsardzība pret ārējās vides apstākļiem (NEMA250 Type 4X)

Āra apstākļiem paredzētās kameras, kas papildinātas ar atbilstību standartam NEMA 4X, nodrošina augstākā līmeņa aizsardzību pret ārējas vides apstākļiem piekrastes zonās un vidē ar kodīgām vielām.

Šīm stabilajām un izturīgajām kamerām ir arī priekšrocība, ka tās var lietot plašākā darba temperatūras diapazonā (no -50 °C līdz +55 °C), un tās var uzticami uzsākt darbu pat -30 °C temperatūrā.

Āra kameras, kas izturīgas pret laikapstākļiem (IP66)

Ja nepieciešama aizsardzība pret sliktiem laika apstākļiem, ar IP66 sertificētās āra apstākļiem paredzētās kameras nodrošina augsta līmeņa aizsardzību pret putekļiem un ūdeni. Kamera būs pienācīgi aizsargāta pret pēkšņām lietusgāzēm vai spēcīgu ūdens strūklu, kad tiek mazgāta attiecīgā zona.

Aizsardzība pret triecieniem (IK10)

Atbilstība Eiropas standartam EN 62262 un sertifikāts IK10 kamerām nodrošina augsta līmeņa aizsardzību pret ārēju iedarbību. Polikarbonāta kupolu pārsegi, ievelkamu objektīvu mehānismi un izturīgi ārējie korpusi nodrošina šo kameru konstrukciju izturību pret uzbrukumiem.