Darbam

Sistēmai izstrādāti rīki

Šie rīki palīdzēs izstrādāt jums pielāgotu jebkuram scenārijam atbilstošu risinājumu.
Lūdzu, ņemiet vērā, ka Canon grupas uzņēmums Axis Communications tagad ir atbildīgs par Canon tīkla kameru pārdošanu un atbalsta sniegšanu ›

Sistēmai izstrādāti rīki

Nepieciešamās vietas diskā (RDS) aprēķināšanas rīks

Nepieciešamās vietas un joslas platuma noteikšanas nepieciešamība ir svarīga jebkura tīkla novērošanas risinājuma izstrādes daļa. Izmantojot šo vienkāršo kalkulatoru, varat izvēlēties kādu no plašā atbalstīto kodeku, kadru nomaiņas ātrumu un izšķirtspējas klāsta, lai noteiktu kopējo nepieciešamo vietu.

Skata leņķa (AOV) noteikšanas rīks

Maksimāli plats skata leņķis var palīdzēt samazināt projekta izmaksas. Vienkārši atlasiet atbilstošo kameru, izšķirtspēju un objekta lielumu, un šis rīks aprēķinās visu nepieciešamo informāciju.

Kameru izkārtojuma simulators

Kameru izkārtojuma simulators palīdz izveidot pielāgotu izkārtojumu, kas atbilst jebkādām vajadzībām. Vienkārši augšupielādējiet stāva plānus, iestatiet mērogu un sāciet vilkt un nomest kameras attiecīgajā plānā.

Canon kameras pārvaldības rīks (CCMT)

CCMT ir vienkāršs un efektīvs rīks, kas paredzēts, lai novērošanas risinājuma iestatīšana un konfigurēšana būtu vienkārša. CCMT ietver sākotnējos iestatīšanas rīkus un arī sarežģītākus un papildu kameras iestatījumus un, iespējams, ir vienīgais rīks, kas nepieciešams uzstādīšanas inženierim, lai izveidotu atbilstošo risinājumu.

Kameras leņķa iestatīšanas (PTZR) rīks

Kameras leņķa iestatīšanas rīka intuitīvais lietotāja interfeiss nodrošina attālu piekļuvi PTRZ kameras skata virzienam, tālummaiņai un fokusam.

PTRZ kameras:
VB-M600D/VE, VB-M620D/VE, VB-M640V/VE, VB-M641V/VE,
VB-H610D/VE, VB-H630D/VE
VB-M700F, VB-M741LE, VB-M740E
VB-H710F, VB-H730F

Kameras piederumu saderības rīks

Šī interaktīvā Excel izklājlapa palīdzēs noteikt piederumus un aprīkojumu, kas var būt nepieciešams dažādām uzstādīšanas vajadzībām.

VMS saderības tabula

Globālas integrēšanas programmas rezultātā Canon tīkla kameras ir saderīgas ar plašu un arvien pieaugošu trešo pušu video pārvaldības programmatūras (Video Management Software, VMS) un tīkla video ieraksta (Network Video Recorder, NVR) klāsta risinājumiem. Lejupielādējiet jaunāko Excel izklājlapu, lai iegūtu papildu informāciju.

Tīkla kameras atbalsts

Lejupielādējiet programmatūru, programmaparatūru, rokasgrāmatas un problēmu novēršanas ceļvežus savai kamerai.

Vecāku NVS kameru meklēšana

Skatiet mūsu arhivēto produktu sadaļu, lai atrastu informāciju par vecāku NVS modeļu specifikācijām un saderīgiem piederumiem.