Darbam

Canon tehnoloģiju priekšrocības

Tīkla kameru klāsts ir mantojis mūsu profesionālo kino kameru atzītās tehnoloģiskās inovācijas, kurām izstrādāta augstas kvalitātes attēlu apstrāde un sevi pierādījusi objektīva tehnoloģija.

Canon tehnoloģiju priekšrocības_informācija

Atzīta objektīvu tehnoloģija

Pateicoties Canon optikas tehnoloģijai, mūsu tīkla kameras ir aprīkotas ar ātras darbības, dzidriem objektīviem un nodrošina skaidrus, asus attēlus ar minimāliem kropļojumiem.

High UD (īpaši zemas dispersijas) stikla elementi ar augstu refrakcijas indeksu nomāc hromatiskās aberācijas rašanos, kas mēdz būt objektīvos ar lielu palielināšanas spēju, samazinot gan cilindrisko, gan ieliekuma veida kropļojumu un nodrošinot dabiska izskata attēlus ar lielu izšķirtspēju visā tālummaiņas diapazonā no vienas malas līdz otrai.

Ja apstākļi jāuzlabo ar infrasarkanā apgaismojuma lietošanu, infrasarkano apgaismojumu koriģējošs objektīva pārklājums uzlabo jutību, novērš dubultattēla un mirgojuma veidošanos un uzlabo kameras darbību vājā apgaismojumā.

Atzīta objektīvu tehnoloģija_1_370
Standarta platleņķa objektīvs

Atzīta objektīvu tehnoloģija_2_370
Objektīvs ar lielisku veiktspēju un minimālu kropļojumu

Sensora tehnoloģija

CMOS sensori ir galvenie komponenti jebkurā tīkla kamerā. Izmantojot patentētas tehnoloģijas, Canon sensori ir izveidoti tā, lai apvienotu augstu jutību un augstu attēla kvalitāti ar zemu trokšņa līmeni.

Šie sensori ar īpaši augstu jutību un īpaši augstu izšķirtspēju tiek izmantoti dažādās nozarēs, piemēram, medicīniskā izpētē, novērošanā un arī mūsu tīkla kamerās.

Attēlu apstrāde

Image processing


Divi attēlveidošanas un tīkla procesori — DIGIC DV III un DIGIC NET II — nodrošina nemanāmu tveršanu, apstrādi, kodēšanu un attēlu pārsūtīšanu.

DIGIC DV III motors, kas tiek izmantots arī Canon Cinema EOS profesionālajās kino kamerās, nodrošina izcilu video kvalitāti, zemu troksni, vienmērīgas pārejas un spilgtu un precīzu krāsu atveidošanu, jo īpaši vāja apgaismojuma apstākļos.

Attēla analīze

Kamerā ietvertā inteliģentā video satura analīze ļauj reāllaikā analizēt iespējamos drošības pārkāpumus. Ainā var norādīt līdz pat 15 zonu noteikšanu, izmantojot 8 dažādus algoritmus, kas ietver ielaušanās un kliedzienu uztveršanu.

Šādi ir pārveidotas tradicionālās trauksmes noteikšanas metodes, kas palīdz samazināt kļūdainu trauksmju gadījumus, palielina efektivitāti un samazina nepieciešamo glabāšanas vietu, jo ieraksts tiek aktivizēts tikai faktisku draudu gadījumā.

Funkcija Linked Events aktivizē trauksmju loģisku apvienošanu, nodrošinot nosacījumiem atbilstošu trauksmju ieslēgšanos.


Image Analysis

Miniatūra mehatronika

Miniaturised Mechatronics


Mūsu stiprā puse — miniatūra mehatronika (datora vadītas elektromehāniskas apakšsistēmas) sniedz iespēju izstrādāt produktus, kas klientiem nodrošina ievērojamas priekšrocības.

Viena šāda sistēma tīkla kamerām ir unikālā attālās konfigrēšanas iespēja — PTRZ.

Pēc uzstādīšanas un savienojuma izveides ar tīklu kameras pozīciju un skata leņķi var regulēt elektroniski, izmantojot kameras leņķa iestatīšana rīku. Kameras virzienu var mainīt intuitīvi, piespiežot panorāmas/noliekšanas pogas, pagriešanas slīdņus un tālummaiņas slīdni, kas tiek parādīts pielāgošanas logā. Tas sniedz iespēju konfigurēšanu veikt vienai personai, tā ietaupot gan laiku, gan naudu.